· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > La multi ani *puisori de primavara 2007*! (cap. 15)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor La multi ani *puisori de primavara 2007*! (cap. 15)     
lumyelena

Copii
M A: 16 ani
A B: 13 ani, 10 luni

21.05.2009 7:05     citat 

Mariuca sarut sarut sarut

LA MULTI ANI ELENELOR SI CONSTANTINILOLOR

sus

Denunta
Cafelutza

Copii
E S: 13 ani, 8 luni
A M: 9 ani, 9 luni

21.05.2009 10:05     citat 

Salutare!

La multi ani Angel Gabriel!
Sa cresti mare, sa fii sanatos si sa ai parte de mult noroc!
Adutza sarut sarut sarut astept vesti de la voi! sarut

LA MULTI ANI ELENAAAA! [/color ] Draga mea sa fii sanatoasa, fericita si ai parte de mult noroc!

La multi ani tuturor celor care-si sarbatoresc onomastica astazi!

Pupici tuturor! sarut

sus

Denunta
Lorri

Copii
Mihnea : 13 ani, 8 luni

21.05.2009 1:19     citat 

Buna.

Imi pare rau ca nu am reusit inca sa pun poze de la ziua lui Mihnea. Mi s-a virusat mandretea de calculator si nu mai pot sa fac nimic, poate pe saptamana viitoare. Imi cer scuze inca o data.
Acum va scariu de la sora mea si nu am nici o poza aici.

As vrea in primul rand sa urez un La Multi Ani din inima tuturor Elenelor si tuturor Constantinilor. Sa fie sanatosi, fericiti si sa le fie viata plina numai de bucurii.
La Multi Ani Elena, Chira- Elena, Alexia- Elena,. sarut

La Multi Ani Angel- Gabriel. Sa cresti mare si sanatos. sarut

Mariuca, esti o frumusete. sarut

Lumy ai doi copii frumosi foc. sarut

Deocamdata atat de la noi.
Va pupam. sarut
O zi frumoasa.

sus

Denunta
mari76

Copii
Chira Elena: 13 ani, 8 luni

21.05.2009 3:50     citat 

La Multi Ani tuturor sarbatoritilor de azi!

Multumim pentru urari!

Noi suntem bine, nu pot sa scriu prea mult,ne pregatim sa mergem lanasi,si am profitat ca a cerut Chira in patut, si-a pus lego si o revista si, ca niciodata a cerut sa o pun acolo....

Va pup si promit ca zilele astea venim cupoze!

sus

Denunta
miha-alexia

Copii
alexia elena: 13 ani, 7 luni

22.05.2009 11:05     citat 

La multi ani Elena! sa-ti dea Dumnezeu tot ce-i mai bun si mai frumos!

La multi ani Chira! sa cresti mare, sanatoasa si frumoasa!

La Multi Ani Angel- Gabriel. Sa cresti mare si sa fi sanatos!

Multumim pentru urari. sarut sarut sarut Noi suntem bine si asteptam marele eveniment, Ale isi canta in fiecare zi Multi ani traiasca,,,, rad aproape am scapat si de pampers, mai punem doar noaptea. Va pupacim cu drag pe toti si toate sarut sarut sarut

sus

Denunta
lumyelena

Copii

26.05.2009 2:48     citat 

ce ami faceti dragele noastre?

Noi suntem bine , in 2 iunie alexia o s a aibe serbarea ................o s a fie zana buna...ne pregatim intens...........costum, accesorii, sceneta.............
Bogdan e bine..........aproape fara pamapers ...baiat mare.

In weekwnd am fost la nunta .
Uitati piticii mei minunataaaaaaaaatttttiiii

Va pupam sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
Hellene73

Copii
George: 18 ani, 4 luni
Gabriela: 13 ani, 9 luni

26.05.2009 10:02     citat 

Intru din an in pasti, asta e situatia acum plang sau sunt foarte trist
Multumesc pentru urari, le intoarcem inzecit tuturor. La noi se pare ca a dat navala forma cea urata de varicela, a fost cumplita saptamana trecuta, acum vad ca incep sa i se usuce bubitele. Ma bucur ca am reusit acasa sa o tratam si nu a facut complicatii dubioase, a venit nasa ei si a tot urmarit-o.
Lumi, nu pot sa cred ce minunati sunt puii! sarut

Va pup pe toate si trimit mesajul, sa fiu sigura, calculatorul bietul e varza, se restarteaza din senin mereu prostit

sus

Denunta
mari76

Copii

26.05.2009 11:22     citat 

Buna seara! In sfarsit reusesc sa scriu si eu !

Lumy sunt tare scumpi si frumosi puiutii tai!

Hellene, imi pare tare rau...dar e bine ca va reveniti!

se vede ca a venit caldura, si o parte dintre noi am inceput serviciul ,slaba miscare pe forum....

Noi suntem bine, nici nu stiu ce sa va povestesc despre Chira, zilnic face ceva nou si vorbeste din ce in ce mai mult, mai nou vorbeste si in macedoneste, ai mei vorbesc numai asa cu ea...si intelege...si mai si spune cate un cuvant ...

numai am timp de net, cand sunt dimineata la servici, vin acasa si trebuie sa ies cu Chira, ca mama,saraca, inca nu a reusit sa termine curatenia, daca trebuie sa stea si cu Chira...

Chira sta cu mama, nu are nicio problema, iar seara, daca nu sunt , adoarme fara probleme, ca daca stie ca sunt acasa nu adoarme sub nicio forma...

Mai rau e ca a cam inceput sa planga dupa tati, cand il vede...plange si striga" tati, bate..." de ti se rupe sufletul, dar doar cand il vede. Pana acum vb cu el, ii facea pa, te pup...vb cu el...sper sa fie doar o perioada ...vom vedea...

De saptamana asta gata cu relaxul la serviciu, incep concediile, asa ca imi intru in paine...

Daca tot am intrat o sa mai pun niste poze cu Chira...de cand am venit in tara...

http://i363.photobucket.com/albums/oo76....jpg[/IMG]

Iar am pus multe poze...dar daca intru asa rar...

Am promis poze si de la sedintele foto, deocamdata nu am intrat in posesia pozelor decat de la una,dar astept sa apara intai pe site... Sambata facem si ultima sedinta, doar sa nu intervina ceva...

Pupam pe toata lumea!

sus

Denunta
Cafelutza

Copii

28.05.2009 7:40     citat 

Buna!

LA MULTI ANI ANA STEFANA!!! Sa fii sanatoasa, fericita si sa ai mult noroc! Multi pupici pentru tine de la mine si mai ales de la iubitelul tau Edi! sarut Nicole, asteptam vesti! sarut

Bogdan(barbatel adevarat!), Alexia(printesa minunata), Lumy(mami frumoasa), Mariuca(domnisorica cu ochi superbi) si Chira(printesa scumpa si isteata) sunteti niste scumpi!!! M-au incantat pozele cu voi mai frumosilor!!!! sarut sarut sarut

Hellene imi pare rau ca a avut asa problema Gabi! Multa sanatate!

Miha, felicitari pt ca a scapat Alexia de pampers! Bravo, ai fetita mare! sarut Mai aveti si voi putin si va sarbatoriti, pregatiti pentru marele evniment? sarut

Crriss, ce mai faceti voi(bebe din burticuta, Vladimir, tu)????

Loredanaa voi ce mai faceti? Cum merge sarcina?

Lorri voi ce mai faceti?

Despre noi nu prea de bine, adica Edi a avut cam multe probleme de sanatate in ultimul timp. trist Acum este bine si sper sa ramana asa! In rest acelasi cumintel pe care il stiti, se joaca toata ziua cu verisorica lui cu care se intelege bine cu exceptia micilor conflicte foarte fericit Stau amandoi cu mama mea cand nu e la serviciu si va dati seama cum e...

Va dorim toate cele bune!
Va pupam! sarut

sus

Denunta
MariVic

Copii
Alexandra - frumoasa si vesela
14 ani, 1 luna

29.05.2009 9:10     citat 

pe linga cafelutza ceva distractiv la inceput de week-end
distractie placuta merita vazuta

http://www.youtube.com/watch?v=9rl9TBOdUH0

pupici si multa sanatate sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
Hellene73

Copii
George: 18 ani, 4 luni
Gabriela: 13 ani, 9 luni

31.05.2009 1:49     citat 

La multi ani Alexia, fetita frumoasa sarut Miha sa aveti parte numai de bucurii din partea ei! sarut Si petrecere frumoasa! sarut

Si pentru ca sunt restanta rau, La multi ani tuturor puisorilor aniversati, pe care nu am reusit sa ii felicit "in direct"!

Iar maine e ziua copilului, deci din nou sarbatorim! sarut
La multi ani copii frumosi! sarut

sus

Denunta
mari76

Copii

31.05.2009 2:55     citat 

La Multi Ani Alexia!Sa cresti mare si sanatoasa!

Noi suntem bine...nu reusesc sa intru mai des, dar vad ca nu sunt singura...se vede ca unele dintre noi am inceput serviciul si a venit si vremea frumoasa..

Noi maistam putin si mergem in parc...

Aici sunt pozele de la cele doua sedinte foto...am lasat link ca sunt multe si toate sunt frumoase, nu stiam pe care sa le aleg...

prima http://s363.photobucket.com/albums/oo76...?start=all

si adoua sedinta....

http://s363.photobucket.com/albums/oo76...?start=all

sper sa va placa...

sarut sarut sarut

sus

Denunta
lumyelena

Copii

31.05.2009 9:26     citat 

LA MULTI ANI ALEXIA

x sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
Cafelutza

Copii

01.06.2009 10:20     citat 

LA MULTI ANI ALEXIA!!!!!
Iti dorim multa sanatate, fericire si mult noroc! Te pupam cu mult drag printesa scumpa!
Scuze de intarziere dar nu avem internet acasa...Dar ieri mi-am amintit ca este ziua ta! sarut
Miha sa-ti traiasca scumpetea si sa va bucurati de ea! sarut sarut sarut Pozeeeee!!!! Cum ati petrecut?

LA MULTI ANI TUTUROR PUISORILOR! 1 iunie fericit!!!!! sarut sarut

Revin mai tarziu sa vad si pozele cu Chira!
Pupici! sarut sarut sarut

sus

Denunta
Cafelutza

Copii

02.06.2009 11:43     citat 

Uauu, am vazut pozele cu Chira si sunt superbe! Mai ales primul set imi plac cel mai mult! sarut Despre printesica nu pot sa spun decat ceea ce spun de fiecare data si care este atat de adevarat: este superba in toate ipostazele! Mari sarut sarut sarut

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: