· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > La multi ani *puisori de primavara 2007*! (cap. 15)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor La multi ani *puisori de primavara 2007*! (cap. 15)     
miha-alexia

Copii
alexia elena: 13 ani, 7 luni

02.06.2009 5:53     citat 

Multumim pentru urari, am pus cateva poze cu Ale dar nu de la petrecerea de 2 ani foarte fericit inca nu le-am descarcat si nici nu am timp de ele surprins o sa urmeze...

http://picasaweb.google.com/alessiaella...directlink

Hellene pupam prichindeii sarut probabil George si-a reluat activitatea in colectivitate iar Gabitza-i face zile frumoase bonei trag cu ochiul cu alte cuvinte e toata lumea sanatoasa sarut

Cafe ma bucur ca v-ati adaptat asa repede si usor noului program, Edy e un copilas de admirat sarut of ce n-as da sa stea si Ale cuminte si sa nu mai planga dupa mine trist ieri nu a vrut sa manance nimic pana am venit de la serviciu plang sau sunt foarte trist azi a fost ceva mai bine...

Mari frumoasa foc Chira, pozele sunt superbe, se vede ca este mana unui profesionist acolo, adica nu sunt poze facute cu telef mobil jenat sarut

Lumy imi plac la nebunie rochitele Alexiei sarut doar superlative am si pentru voi

Sa va spun cate ceva despre noi... petrecerea Alexiei a fost una reusita, ne-am distrat la un loc de joaca ptr copii, am avut invitati 10 copilasi toti de varsta Alexiei cu cateva exceptii, a fost si Alba ca Zapada prezenta si una peste alta a fost distractie pe cinste.
Prima zi de serviciu... obositoare, mi-am intrat in mana destul de repede, mult mai greu i-a fost Alexiei care a plans aproape toata ziua si nu a vrut sa pape trist somnicul de amiaza cred ca va iesi din program plang sau sunt foarte trist
Fug ca am treaba... trebuie sa ma joc cu Ale

sus

Denunta
Lorri

Copii
Mihnea : 13 ani, 8 luni

02.06.2009 6:16     citat 

Bună.

Am revenit şi eu, nu am mai intrat de mult timp dar am avut probleme, din nou, cu PC-ul. Ştiu că am rămas datoare cu nişte poze, am să le pun cât de c*rând, în seara asta sau mâine.

La mulţi ani Alexia.
La mulţi ani Ana-Ştefana.
Şi la multi ani tuturor puilor care şi-au serbat cei 2 anişori cât am lipsit eu, în caz că an uitat pe cineva.
La multi ani de 1 iunie tuturor copiilor, mai mari sau mai mici.

Mari, sunt superbe pozele, si modelul e de 10 ori mai frumos. sarut

Cafe, îmi pare rău ca Edi a fost bolnavior. De acum înainte îi doresc numai sanatate. sarut

Lumy , copilaşii sunt tare frumoşi. Şi tu la fel. sarut
Pup toate mamicile si toţi puişorii, nu pot să stau foarte mult, sunt băgată până în gât în lucrarea de licenţă, o finisez căci trebuie să o depun până pe 12. Pe 26 am examenul şi gata, scap de un stres.

Vă pup. sarut
O seară frumoasă.

sus

Denunta
lumyelena

Copii
M A: 16 ani
A B: 13 ani, 10 luni

03.06.2009 10:02     citat 

Chira esti o dulceata sarut sarut

Ale m-ai dat gata in costum popular

Lori bafta multa

Noi am avut serbarea............uitati zana mea

cu printul la un vals

si poza de final

sus

Denunta
Lorri

Copii

08.06.2009 12:17     citat 

Bună.

După cum am promis, cu întârziere ce e drept, punem cateva poze cu un băieţel de 2 anişori. foarte fericit

Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
Aici e cu verişoara lui.
Şi aici cu mama mea si băieţelul unor prieteni

L-am serbat la mama la curte, într-un viitor living, din cauza asta arată ca după bombardament. foarte fericit

Lumy, Alexia e o printesă tare frumoasă. sarut

Cafe, Elena, Mari, Miha şi restul mămicilor sarut sarut sarut

O zi bună.

sus

Denunta
Cafelutza

Copii
E S: 13 ani, 8 luni
A M: 9 ani, 9 luni

09.06.2009 11:24     citat 

Salutare!

Ce de poze faine am vazut!!!
Alexia puiutz de Miha, esti o mica domnisoara cu par ondulat si cu niste trasaturi de papusa ...si ce rochite faine ai! Frumoasa taree! sarut sarut sarut De unde ai luat costumasul popular pe marimea ta?

Alexia mare, ai fost cu adevarat superba si rolul de zana ti se potriveste manusa! sarut sarut sarut Cine ti-a facut rochita aceea minunata?

Mihnea esti un baietel scump tare!!! sarut sarut sarut Ce mare te-ai facut!!!Din cate se vede te-ai simtit grozav la aniversarea ta!

Hellene, ce mai faceti voi? Am vazut pozele cu George, ti-am lasat mesaje pe mess sper ca le-ai primit! sarut

Edi este bine, din fericire nu s-a mai imbolnavit si sper s-o tina tot asa! Mai nou e un vorbaretz fara pereche,desi nu poate spune chiar toate cuvintele...a facut progrese mari in acest sens zambet ...si mai nou ii place la nebunie sa cante, in afara ca isi culca pe picioare catelusul de plus si ii canta nani nani puisor mai face si vocalize. rad Se joaca cu verisorica lui...s-a facut si mai nazdravan , se mira si mama mea care sta cu el cat de cuminte era inainte si cat de nazbatios este acum...mi-ar trebui aici mult timp si multe pagini ca sa va povestesc tot ce-i trece lui prin cap sa faca...cert este ca mama nu-si permite sa-l scape din ochi nici o secunda. Din fericire pt ea doarme bine dupa-amiaza, cel putin 2 ore...Pun aici si niste poze cu el si cu prietenul lui cel mai bun, pe care il vede destul de rar dar cu care se intelege de minune. Pozele sunt facute in deplasare, adica nu acasa la noi.

S-au pitit in dulapul cu haine:

In leagan amandoi:

Singurel in leganutz

Poza de la ziua lui:

Pupici si numai bine!

sus

Denunta
lumyelena

Copii

09.06.2009 6:03     citat 

Mihnea , Edy sarut sarut sarut sarut sarut sarut

Ce mai faceti dragi mamici?

Noi suntem bine , cu exceptia a ................5 copci pe care le are Bogdan la arcada.
Sapatamana aceasta stau cu el acasa.
Am scapat si de pampers, stim absolut tot la gradi a inceput sa dea tonul la toate prostiile........in cate-o zi imi e asa de rusine cand incepe sa imi enumere educatoarea.............ca el le face la pachet pe toate intr-o zi

Va pupam si asteptam vesti si de la restl mamicilor

sus

Denunta
Cafelutza

Copii

09.06.2009 6:26     citat 

Lumy imi pare rau pentru copcile lui Bogdan. Dar cum de a cazut asa de rau? Offf...refacere rapida! Pupici! sarut

sus

Denunta
Cafelutza

Copii

10.06.2009 8:37     citat 

LA MULTI ANI ANA-MARIA(BUSINESS)!!!
Multa sanatate si fericire! sarut
Asteptam vesti!

sus

Denunta
lumyelena

Copii

10.06.2009 9:19     citat 

LA MULTI ANI ANA-MARIA(BUSINESS)

Cafe multumim d e incurajari..........ce sa zic asa alearga ei in fiecare seara din sufragerie in dormitorul nostru unde ii schimb in pijamale........si cum holul nostru e de aprox 5 m a prins viteza si nu a mai luat curba bine la usa si a mers cu capsorul direct in lada de la pat. Azi mergem din nou la control.....sper sa nu fie f traumatizant pt el.

Ati vazut ca la Concursul Cartea Copiilor - Vedetele Saptamanii puisorii mei au fost 2 sapatamni la rand vedetele saptamanii? .............ne laudam si noi........cum vine vorba ........ca avem cu ce

Va pupam sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
Lorri

Copii

10.06.2009 11:20     citat 

La multi ani Ana-Maria.
Sa cresti mare si sanatoasa. sarut

Lumy, imi pare rau de ce a patit Bogdan.
Sper sa treaca repede si sa nu mai aiba parte de accidente. sarut
Si felicitari micilor vedete. sarut

O zi buna.
Pupici tuturor. sarut

sus

Denunta
Cafelutza

Copii

10.06.2009 2:25     citat 

Lumy,felicitari pentru castigarea concursului! sarut sarut sarut
Lorri sarut sarut sarut

sus

Denunta
miha-alexia

Copii
alexia elena: 13 ani, 7 luni

10.06.2009 6:46     citat 

La multi ani Ana-Maria!

Cafe Edy e scumpic foc sarut, sunt sigura ca-ti vine sa-l mananci cand auzi ce nazbatii face in lipsa ta scot limba pare si putin bronzat sau e doar rosior in obrajori foarte fericit Ale s-a bronzat mai ales in genunchi rad dar nu se mai observa ca i-a si accidentat surprins Costumul popular l-a primit in dar de Craciun de la bunici trag cu ochiul

Lumy imi pare rau pentru Bogdy, va dorim refacere rapida si fara urme sau semne sarut Alexia sarut sarut sarut felicitari pentru concurs!!!

Lorri Mihnea e un scumpilici sarut tare-i sta bine cand zambeste zambet cat despre tortulet, arata super, mi-ai facut pofta si nu am nimic dulce in casa trist

Hellene sper ca sunteti bine, merg sa fac muffins scot limba

Ale e ok, pana la urma se pare ca nu a renuntat la somnul de amiaza, dar tot si-a schimbat programul un pic; trezirea se da dimineata la 6,6.30,7 cel tarziu, somnicul de amiaza pe la 13, 13.30 si doarme aprox 2 ore, iar seara la 21 sau 22 stingerea
Gata am fugit la bucatarie sarut sarut sarut

sus

Denunta
Hellene73

Copii
George: 18 ani, 4 luni
Gabriela: 13 ani, 9 luni

10.06.2009 8:50     citat 

Buna seara si de la mine, greu reusesc sa tastez doua vorbe... seara abia dupa ce adorm am acces aici, insa de la oboseala nu imi arde de nimic.

Am vazut poze MINUNATE, cu niste copii atat de speciali! sarut Sa ne traiasca si sa fie sanatosi! sarut
Noi maine terminam gradinita, cred ca eu am mai mari emotii decat George, iar de la anul o vom lua de la capat cu Gabi. Saptamana trecuta a avut serbarea de Adio, sa va spun ca tare greu m-am abtinut sa nu plang? Asa repede a trecut timpul, de acum voi avea un copil scolar, gata cu joaca multa trist IAvem si poze de la serbare aici: http://picasaweb.google.com/hellene73/S...Gradinita#
Iar Gabi e o nazdravana de nedescris. Are cam 100 de urme de la varicela, cred ca in vara asta se vor estompa, mi-e mila cand ii vad spatele si burtica mai ales.

Sa nu uit de mamica eroina aniversata: La multi ani Ana-Maria! sarut

Lumy, tinem pumnii sa se vindece bine, imi pare rau ca treceti prin asta. Si ai mei alearga de pe hol pana la baie, intr-una fac curse si mereu le spun sa aiba grija... degeaba. Dupa poze se pare ca si voi ati avut o super serbare. sarut

Cafe, asa ma bucur ca l-am vazut pe Edutu in poze, e super ca de acum il voi vedea mai des sarut Cum e la serviciu? Ce mai face Edi?

Miha, ti-am zis ca pozele sunt superbe? sarut Daca ma repet, ma ierti tu trag cu ochiul Cum mai e Ale? sarut Sper ca s-a acomodat cu plecarea ta la serviciu.

Criss, ce mai faci? sarut Cum sunteti? Asteptam poze cu marea sarut Dar mai mult astept vesti cu voi!

Lorri, multumim pentru poze, a crescut Mihnea... nu-l vazusem de ceva vreme in poze. Si tu scapi de acum si cu scoala, deci veti avea o vara linistita, nu? sarut

Mari, cum sunteti? sarut Ce face Chira minunata? sarut Nazdravanii cred si asta e super cool

Maggie, cum mai sunteti? A venit si la voi vara? Cum e Mariuca? sarut

Iuliana, ce faceti voi, fetele? sarut

Loredana, ce faceti? sarut Ai promis poze! trag cu ochiul

De Claudia, Shadia, Bebiku, Nicole, Dezirica nu mai stiu nimic de ceva vreme sarut Chiar daca acum intru rar mi-e dor de toti puisorii si mamicile minunate! sarut Imi lipseste mult statul acasa cu ei trist

Trimit mesajul ca brodez la el de o ora, aud cum torc acum amandoi puii ca pisicile, deci pot sa ma duc si eu linistita sa strang dupa "bombardament" prostit

Va pup pe toti, o noapte buna!

sus

Denunta
Hellene73

Copii
George: 18 ani, 4 luni
Gabriela: 13 ani, 9 luni

10.06.2009 8:52     citat 

Hei, Miha, am scris odata! sarut Deci faci muffins... hmmmm, ar trebui sa ma mobilizez si eu iar foarte fericit Mai nou am trecut pe torturi de capsuni ca tot e sezonul, insa trec repede si revenim la pasiunea noastra, nu? foarte fericit

sus

Denunta
Cafelutza

Copii

13.06.2009 8:52     citat 

Salutare!

La multi ani MaggieB! Sa fii sanatoasa si fericita alaturi de printesa ta minunata! Asteptam vesti de la voi! sarut sarut sarut
Un buchet de flori pentru tine:

Lumy,Lorri, Miha, Hellene sarut sarut sarut sarut

Hellene: George e minunat!sarut sarut sarut Ai baiat mare si frumos mami!

Un weekend minunat tuturor!
Pupici! sarut

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: