· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > La multi ani *puisori de primavara 2007*! (cap. 15)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor La multi ani *puisori de primavara 2007*! (cap. 15)     
Hellene73

Copii
George: 18 ani, 4 luni
Gabriela: 13 ani, 9 luni

13.06.2009 8:58     citat 

La multi ani Maggie draga, sarut si bucurii nenumarate! Le meriti! sarut

sus

Denunta
Lorri

Copii
Mihnea : 13 ani, 8 luni

14.06.2009 9:33     citat 

La multi ani Maggie. Sa fi sanatoasa si fericita alaturi de printesa ta frumoasa si de oameniipe care ii iubesti. sarut

Hellene sunt foarte frumoase pozele. sarut

Noi suntem bine, am un bebe tare vorbaret si pus pe nazdravanii.
Aproape ca am scapat de scutece, face la olita cand suntem in casa, mai rau e ca nu stie sa isi dea chiloteii sau pantalonasii jos si se aseaza pe olita cu totul. foarte fericit Afara inca nu am mers fara pampers, nu spune ca ii vine sa faca si mi-e teama sa nu faca pe el.

Pupici tuturor mamicilor minunate si copiilor frumosi. sarut
O zi frumoasa.

sus

Denunta
desiree

Copii
Mario David: 13 ani, 10 luni

15.06.2009 2:13     citat 

foarte fericit foarte fericit foarte fericit
Do you remember me??? scot limba
Va urmaresc in tacere pt ca nu am prea mult timp la dispozitie dar am vazut niste poze superbe si a trebuit sa-mi fac timp sa va pupacesc..
Mariuca e o adevarata printesa...
Si Chira e superba....armanca imsheata
La muti ani piticilor sarbatoriti si mamicilor lor!!!! sarut sarut sarut sarut
Am inteles eu bine...Loreee vine un bebe???

sus

Denunta
desiree

Copii

15.06.2009 2:18     citat 

AAa...si Criss astepata un bebe Sa fie intr-un ceas bun, sarcina usoara si bebe sanatos!!!!

Pfiuuu..ce in urma sunt cu noutatile...rushinkica!!!!

sus

Denunta
desiree

Copii

15.06.2009 2:28     citat 

Si acum poze de la ziua Pishcotului...

Cu Alex, baiatul nashilor

Cu tati

Cu mami

sus

Denunta
MaggieB

Copii
Mariuca: 13 ani, 9 luni

15.06.2009 4:53     citat 

Multumesc pt urari fetelor si ca nu ne-ati uitat desi sint tare lenesa la scris..

Mariuca e de ieri in Romania cu mamaia, la sfirsitul lunii vin si eu, abia astept sa imi revad giza si tara ( dupa vrei 5 ani trist ).

Noi sintem super bine, multumim lui Dumnezeu, chiar daca nu mi-am serbat propriu-zis ziua, a fost minunat, toate imi merg bine, sper sa tina in continuare la fel.

Va pupic si mai intru eu pe site trag cu ochiul

Maggie

sus

Denunta
Cafelutza

Copii
E S: 13 ani, 8 luni
A M: 9 ani, 9 luni

16.06.2009 8:20     citat 

Salutare!

Desiree, sunteti tare tare frumosi toti trei! Ma bucur ca ai pus poze, ce mare s-a facut Mario! sarut sarut sarut

Maggi ma bucur ca sunteti bine! sarut sarut sarut

Lorri, felicitari de performante lui Mihnea! sarut sarut sarut

Edi este bine...pus pe nazdravanii! Din pacate in weekend s-au tinut belele de capul lui, sambata a cazut cu leaganul, mai exact s-a rupt sarma de care era agatat. Duminica a bagat degetelul in mamaliga fierbinte trist In ambele cazuri a scapat doar cu sperietura si cu durerea de moment, nu sunt urmari.

Va dorim o zi buna!
Pupici! sarut sarut sarut

sus

Denunta
crriss

Copii
Vladimir: 13 ani, 10 luni
Filip: 11 ani, 1 luna

17.06.2009 11:47     citat 

Am lipsit foarte motivat (am fost plecati multicel pe la bunici, la Slobozia, am inceput "scoala" foarte fericit , sunt o mama somnoricioasa jenat etc), dar venim cu poze, poate putintel cam anacronice(sunt din septembrie, anul trecut si curg cronologic, incluzand sarbatorile de iarna).

Asta asa, ca sa ne revansam

Mi-ar placea sa scriu tot ce ni se intampla, si se intampla destule, dar nu pot tine pasul. Am vazut ca nici voi nu mai reusiti
Cu copii asa de mari...

Miha, am fost uimita sa o vad pe printesa atat de mare si foarte schimbata. Inalta, gratioasa sarut
La fel si Alexia(Lumi)- superba

Bine, bine, si flacaii frumosi foc trag cu ochiul

Helenne, sper ca s-au stins de tot semnele de varicela. Imi imaginez cat de greu trebuie sa fi fost cu amandoi bolnaviori. Ii pup pe frumosii tai sarut

Si Vladimir face de ceva vreme singurel la olita/wc/copac, dar numai pipi foarte fericit Singurel in sensul ca isi da singur panatalonii, chiloteii, isi arunca pipi la wc, trage apa, spala olita. Dar cand vine vorba de caca... imi zice sa plec, ca sa nu vad sau imi spune ca nu a facut, desi mirosul tare il contrazice rad

Acum 3 saptamani m-am trezit cu o pupatura zgomotoasa langa ureche si un "te ubec". Ziua aia ma va urmari mereu. M-a fermecat definitiv. Iar de vreo cateva zile imi spuna mami daguda, adica draguta sarut

Iar mami asta draguta a fost cea care a fugit cu el la urgente, de 1 iunie, cand si-a spart capusorul, in frunte(of, am vrut pat cu margini patratoase plang sau sunt foarte trist ), in timp ce ne pregateam sa mergem in parc. Am crezut ca am sa lesin(si va jur ca asa a fost), dar deja astea sunt amintiri. Si un semn micut foarte fericit
Vladimir face uneori chestii cu adevarat periculoase si fara urmari. Insa ce a patit el am patit-o si eu, dar la picior. Cred ca voi rotunji marginile prostit

Se credde print si spune tuturor ca locuieste la castel. Fireste, cand il smulg(cu forta foarte fericit ) din cada si ii pun prospul pe cap zice ca are capa confuz si e print. Dar de poveste chiar e.

Aaa, a si gasit nume pentru bebelusul care va veni: Muc, daca e fetita si Nas, daca e baiat. Nu imi cereti detalii!

Va dorim zile racoroase

[img][/img]

[img][/img]

[img][/img]

[img][/img]

[img][/img]

[img][/img]

[img][/img]

[img][/img]

[/img][img]

[/img][img]

[/img][img]

Cred ca am exagerat deja jenat (desi am cam calatorit ceva si as vrea sa va povestesc asa, cate ceva de la munte, de revelion sau de la Budapesta, din februarie)[/img]

sus

Denunta
extrasansa

Copii
ionita alexandru dan - are 5 anii si 9 luni
ionita mihai madalin

18.06.2009 9:18     citat 

buna tuturor mamicilor si bebelusilor va rog sa ne iertati ca nu am mai intrat dar am fost cam bonlaviori si am fost si ocupati asi avea si eu o intrebare cum pot sa postez poze ca de cand nu am mai intrat nu mai stiu

sus

Denunta
roxmaryn

22.06.2009 12:16     citat 

http://www.parinti.com//VAROGDINSUFLETC...34123.html

sus

Denunta
Cafelutza

Copii
E S: 13 ani, 8 luni
A M: 9 ani, 9 luni

24.06.2009 8:59     citat 

Hola!

Crriss,m-ai incantat ca de obicei! Vladimir e super...un print cu adevarat trag cu ochiul zambet . Imi pare rau de incident, va dorim sa nu se mai repete! Deci sa inteleg ca si el tot mai este alaptat? ...originale nume a ales pt bebe! rad Mortal ca de obicei! sarut sarut sarut Vad ca nu ai trecut la profil pe bebe cel mic din burtica, cate saptamani are acum?

Extrasansa. poze poti sa pui facandu-ti cont pe photobucket.com. Atentie la marimea pozelor, sa selectezi large sau medium.

Hellene, Lorri, Mari, Miha si restul mamicilor ce mai faceti??? Astepatm vesti de la voi! sarut sarut sarut

Edi este bine...Va pupam,numai bine!

sus

Denunta
iulianaem

Copii
Sara: 15 ani, 10 luni
Daria: 13 ani, 9 luni

27.06.2009 9:14     citat 

Salutare!!! Va mai aduceti aminte de noi?? jenat prostit

V-am citit in fiecare zi, dar cu scrisul..... jenat Noi am fost la mare , dar fara Dariuca jenat ...pe ea am lasat-o cu buni trag cu ochiul ....si parca s-a mai cumintit!! De vreo 3 saptamani nu mai poarta pampers cand e treaza, si nici accidente nu are trag cu ochiul , face si kk si pishu la olitza sau in iarba, dupa caz rad !!!Ii mai pun pampers doar cand doarme la pranz si noaptea...ca inca nu stie sa se controleze! trag cu ochiul In rest pronunta numai cuvintele care le vrea, cum si cand vrea, dar cel putin nu mai are accese de furie! trag cu ochiul

Sa va pun si niste poze:

Criss, sunteti suuuperbi! Ma bucur ca v-am vazut!!! sarut

sus

Denunta
lilith1

Copii
Maria Carina: 13 ani, 10 luni

28.06.2009 7:53     citat 

Wow. Ce domnisorica inaltutza, frumoasa si matura. Parca ar fi prietena lui mami de la servici foarte fericit
Noi suntem mai mititei parca...

desi destul de durdulii. Mami e nevoita momentan sa ne duca la servici cu ea pe doua autobuze si un microbuz..No...Nu-i bai...facem antrenament la sculat cu noaptea-n cap pentru cresa prostit

sus

Denunta
lumyelena

Copii
M A: 16 ani
A B: 13 ani, 10 luni

01.07.2009 9:05     citat 

Ce mai faceti dragi mamici.??

Iuliana ce fain, ati fost deja la mare...... De ce nu ati laut-o si pe Daria cu voi?

Lilith ...e bine ca ai posibiliattea sa iti iei printesa cu tine la servici

Desire, Criss ce mari au crescut printisorii.........

Lorri ai scapat de examene?

Cafe, Hellene cum e la servici? Ce fac puisorii?

Restul mamicilor????

Noi suntem bine, copii merg pana in 15 iulie la gradi si apoi ii trimit la bunici ............e prima vara petrecuta fara ei, timp in care speram sa ne mutam la noua casuta..............

Va pupam
sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
Hellene73

Copii
George: 18 ani, 4 luni
Gabriela: 13 ani, 9 luni

01.07.2009 10:16     citat 

Salut la toata lumea!

Am reusit sa intru sa vad poze frumoase cu puisori perfecti! sarut sarut sarut
Sunt in criza de timp, cu probleme adunate si care sper sa se rezolve intr-un fel, stres la serviciu cat incape. Macar copiii sunt ok si ma bucur de ei seara. Gabi vorbeste tot mai mult, vrea sa repete dupa noi, nu refuza sa vorbeasca, ca pana de curand. La olita inca nu, poate cand vine concediul iau in mana si aspectul asta cu "operatiunea olita".

Va pup pe toate si mi-e dor de voi, mi-e dor de perioada in care stateam acasa si eram 100% a lor. Acum vin atat de obosita, ca si observ cate lucruri minunate pierd din evolutia lor. trist

Noapte buna la toata lumea! sarut sarut sarut

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: