· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > La multi ani *puisori de primavara 2007*! (cap. 15)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor La multi ani *puisori de primavara 2007*! (cap. 15)     
Lorri

Copii
Mihnea : 13 ani, 8 luni

04.07.2009 12:20     citat 

Buna

Eu nu am mai intrat de o perioada de timp dar am recuperat rapid.

Am vazut multi copilasi frumosi si mari.
Iuliana, fetele s-au facut mari dar tot frumoase sunt. sarut

Lilith, Maria e frumusica foc. sarut

Criss, si cavalerul tau e mare si frumos. sarut

Eu am terminat in sfarsit cu examenele, am dat si licenta si toate au iesit bine. Ma simt mai usurata acum. rad
De scutece am scapat aproape de tot, nu mai folosim decat noaptea. In rest spune cand face, iar la pranz, in timpul somnului, nu am avut decat un singur accident.

Va pupam pe toate. sarut
Sa aveti un sfarsit de saptamana perfect.

sus

Denunta
marynecula

10.07.2009 5:10     citat 

ne inscriem si noi aici

Ionut-Eugen 28.02.2007

sus

Denunta
lumyelena

Copii
M A: 16 ani
A B: 13 ani, 10 luni

11.07.2009 7:50     citat 

Bine ai venit Mary.

Ne povestesti asa un pic despre puisorul tau? si vrem si ceva poze zambet zambet zambet

Restul mamicilor ce mai afceti?
Ati fost in concediu?

Ce fac puisorii?????

Bogdan m-a uimit de dimineata cand avenit hotarat la mine in bucatarie si mi-a zis.................. "Mami, have a nice day"
Nici nu am intrebat la gradi dar sigur au prof de engleza, ca numara f bine pana la 10, mai stie ceva culori......(eu credeam ca de la alexia stie cate ceva............)

In 15 iulie merge in excursia cu gradinita..........va dati seama ce emotii pe capul meu........Imi aduc aminte ce ma bocit anul trecut la prima excursie a Alexiei......

sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
iulianaem

Copii
Sara: 15 ani, 10 luni
Daria: 13 ani, 9 luni

11.07.2009 10:39     citat 

salutare!! Noi suntem ok...doar vremea e urata...acum ploua asa mocaneste!!! trist

Am si eu o rugaminte ...dati-ne si noua un vot aici: [...], daca aveti timp! Multumim! sarut

Editat de admin : cerseala de voturi este interzisa si se poate penaliza cu descalificarea.

sus

Denunta
mari76

Copii
Chira Elena: 13 ani, 8 luni

11.07.2009 2:38     citat 

Salutare, salutare!!!

Ce faceti fetele? Am citit printre randuri, dar si acum, ca intotdeauna sunt pe fuga!

Sa nu uit Iuliana , am votat (Votul dumneavoastra a fost inregistrat. Va multumim), nu am citi regulamentul, sa vad cum se voteaza, daca zilnic, sau odata, dar o sa intru sa vad...

Chira e bine, e domnisoara, acum e pplecata la mare cu mama, tata si sora mea, si imi este tare dor de ea, noroc ca a venit Andrea;s ieri si a mai umplut casa...sper sa vina si ea in seara asta, ca e urat la mare, si nu cred ca mai stau pana maine, cand ar fi trebuit sa se intoarca...

E cumintica, sa vedem de acum incolo, vorbeste foarte mult, stie toate cele, tine minte tot, ...nu am deocamdata poze recente, ca ni s-a stricat aparatul foto, si nu am reusit sa-l reparam sau sa ne luam altul...

va pupam si sper sa nu va suparati ca numai intru, dar numai am timp...

sus

Denunta
iulianaem

Copii

11.07.2009 5:36     citat 

Multumesc mult Mari!! sarut

sus

Denunta
Cafelutza

Copii
E S: 13 ani, 8 luni
A M: 9 ani, 9 luni

12.07.2009 7:28     citat 

Salutare!

N-am mai intrat de ceva timp, dar...

Lumy bravoi lui Bogdan! Uau, deja in engleza? sarut

Hellene, iti doresc sa se rezolve problemele si mi-ar placea sa mai aud vesti de la voi...si ceva poze! sarut

Lorri felicitari pentru licenta si felicitari pt renuntarea la pampers a lui Mihnea!

Mari, bravo Chirei ca este cumintica! sarut Sper sa faceti rost repede de alt aparat! trag cu ochiul Cand vine sotul tau?

Iuliana, am votat in fiecare zi si conteaza pe votul meu in continuare! sarut Multa bafta!

Marynecula bine ati venit! Sa ne mai povestesti despre puiutz, ceva poze...

Edi este bine mare nazdravan, vorbaretz si cantaretz ! Asteptam amandoi cu nerabdare revenirea lui tati care va avea loc la inceputul lui august, dupa care vom pleca intr-o binemeritata(zic eu) vacanta la mare. Eu sunt acasa deoarece unde lucrez eu nu prea merge grozav.....si oricum o sa-mi dau demisia pt ca...ne intoarcem in Spania! foarte fericit

Astept cat de multe vesti despre voi mamici, despre puisori si multe poze!
Numai bine tuturor!
Pupici! sarut

sus

Denunta
iulianaem

Copii

12.07.2009 8:02     citat 

Cafe multumim mult! Pupici lui Edi vorbaretul! sarut sarut sarut

sus

Denunta
Lorri

Copii

12.07.2009 12:02     citat 

Marynecula, bine ai venit, asteptam povesti si poze cu piticul tau. sarut

Iuliana, am votat. Mult succes. sarut

Multumesc Cafe, si pupicei vorbaretului. sarut

Lumy, felicitari lui Bogdan. sarut

Pupici tuturor. sarut
O zi frumoasa.

sus

Denunta
miha-alexia

Copii
alexia elena: 13 ani, 7 luni

12.07.2009 1:08     citat 

sal

Pe rapid inainte si eu, am intrat sa va salut si sa trimitem pupicei tuturor puisorilor sarut sarut sarut

Hellene te inteleg perfect, sunt plina de probleme pana peste cap si dezamagita oarecum ca pierd atat de mult din timpul pe care ar trebui sa-l petrec langa Ale, o gasesc pe zi ce trece mai maricica, mai isteata, mai frumoasa, pupicei prichindeilor sarut

Lorri felicitari pentru licenta, eu urmeaza sa o sustin deci sunt in plina desfasurare a examenelor zambet si bravo Mihnea, inteleg ca ai trecut si tu la chilotei sarut

Cafe ma bucur ca nu te plictisesti cu Edy trag cu ochiul nazdravan il stiam dar cantaret... foarte fericit imi pare rau ca ai probleme la serviciu, dar pe de alta parte e super ca poti sta cu Edy sarut si urmeaza revederea cu tati... vacanta la mare... Spania... ce fain, va dorim sa va bucurati din plin de toate

Crriss poate reusesti sa ne povestesti, din peripetiile voastre de la munte sau Budapesta, am vazut pozele- Vladimir e de nota 10, ziceai ca ai cam exagerat, sau ceva de genul asta, desi nu sunt de acord cu tine... eu zic sa mai "exagerezi" asa cu poze si povesti daca ai timp si dispozitia necesara bineanteles. Cum merge sarcina? sper ca totul e ok

Iuliana, am votat, sunt mortale domnisoarele tale sarut

lumy m-ai dat gata, astept sa ne pove si dupa excursie cu ce impresii vine Bogdy sarut

Marynecula bine ati venit! sarut

lilith1 frumoasa foc printesa ta!

Ale a invatat sa se descalte singura si acum circula doar desculta prin casa, o mai apuca si prin parc sa-si dea jos sandalutele si sosetutele surprins imi povesteste mama trist are mari pretentii la hainute, o imbracam doar cu ce vrea ea, de regula rochite cool . Acum fugim ca avem de onorat o vizita

sarut sarut sarut

sus

Denunta
iulianaem

Copii

13.07.2009 8:02     citat 

Deci fetele mele au fost la buni, de mieruri pana ieri , si suntiar rasfatate la maxim...offf ce greu e sa le pun iar pe linia de plutire! In rest suntem ok! zambet

sus

Denunta
Lorri

Copii

13.07.2009 9:23     citat 

Multumesc Miha. Si iti multumeste si Mihnea. zambet
Succes si tie. sarut

sus

Denunta
marynecula

13.07.2009 1:29     citat 

[quote="Lorri"]Marynecula, bine ai venit, asteptam povesti si poze cu piticul tau. sarut

multumesc mult pentru primire,ma descurc cam greu pe aici si mai ales cu pozele dar o sa reusesc sa pun poze trag cu ochiul

sus

Denunta
mari76

Copii
Chira Elena: 13 ani, 8 luni

13.07.2009 2:58     citat 

Salutare din nou!

Profit ca e Chira la mama, mai sta azi si maine, ca miercuri pleaca mama in Italia, pana pe 27 august, o sa fie mai greu...A venit si Andrea's la noi, care e un nazdravan...

Caffe, tati a venit pe 15 iunie, a preferat sa fie langa noi, acum sa vedem de ce se apuca...

Va invidiez ca veti avea vacanta, noi cred ca nu vom avea anul acesta, ca abia am inceput munca si nu am concediu, poate mai incolo sa mergem la munte....asa as vrea, vom vedea...ca avem si doua nunti, fratele sotului , pe 15 august, si cununam pe 6 septembrie, si sa vedem cum vom sta si cu timpul...

Va pupam!

sus

Denunta
Cafelutza

Copii
E S: 13 ani, 8 luni
A M: 9 ani, 9 luni

16.07.2009 5:01     citat 

Salutare!

Miha pupicei micutei cochete! Cand mai pui si tu ceva poze? sarut sarut sarut

Mari, ce fain ca voi il aveti deja pe tati langa voi...Dar lasa ca o sa vina si al nostru trag cu ochiul sarut Ti-ai reparat aparatul? Vreau poze cu Chira! sarut sarut sarut

Iuliana bafta multa si saptamana aceasta, sper ca ai sa castigi, era cat pe ce! sarut sarut sarut

Hellene, ce mai faceeeeeeeeti? sarut sarut sarut

Lorri voi? sarut sarut sarut

Lumy ce mai fac istetii scumpi? sarut sarut sarut

Vestea oarecum noua este ca Edi s-a intarcat, asa ca gata cu titi se pare ca in acesti 2 ani si 2 luni si-a facut plinul! Fara probleme nici pentru mine nici pentru el! In rest este bine, a facut o mica obsesie pt pepene pe care l-ar consuma oricat oricand daca ar fi dupa el!

Pupici tuturor! Haideti mamicilor cu vesti! sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: