· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Bebelusi de vara 2008 (71)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Bebelusi de vara 2008 (71)     
Naisha

Copii
bubu frumos, Bianca Maria: 12 ani, 6 luni

15.05.2009 4:04     citat 

sus

Denunta
gonzonica

Copii
Andreea Teodora: 12 ani, 6 luni
Denis Ciprian: 8 ani, 11 luni

15.05.2009 4:13     citat 

Nici nu stiam ca se face individual pentru copii asa mici. Dar e vreo diferenta daca i-l faci individual sau il treci pe unul din pasapoartele parintilor? O s amerg si eu sa depun.

sus

Denunta
tato

Copii
ANDREI : 15 ani, 9 luni
MIRUNA: 12 ani, 5 luni

15.05.2009 4:17     citat 

----------
ksde2000 a scris:
fiindca ma rog de ea de nu stiu cand sa-mi dea poza si nu vrea scot limba
----------

rad rad rad rad rad

sus

Denunta
diriginta

Copii
VLAD ANDREI: 12 ani, 7 luni

15.05.2009 4:33     citat 

Multumim mult pentru urari!

Si eu tot pasaport individual ii fac, cuscra.Nu cred ca e vreo diferenta intre aceste variante.
Alina, chiar vroiam sa te intreb acelasi lucru. Nici prin gand nu mi-a trecut ca daca nu are un an nu ii pot face asigurare.E o reala problema, desi eu stiu ca, copiii beneficiaza de asistenta medicala gratuita in orice tara. Eu cum ajung acolo, il si inscriu la medic, urgentele sunt la 2 cladiri distanta de unde o sa stam. O inscriu la medic pt ca stam mai mult de o luna si tare imi e frica.....Dar oricum, ideea e ca la urgente te primeste oricand.
Iti dai seama ca ma duc cu toata farmacia dupa mine si tel pediatrei la nr favorite!

sus

Denunta
diriginta

Copii
VLAD ANDREI: 12 ani, 7 luni

15.05.2009 4:34     citat 

Scuze, il inscriu, ......doamne, l-am facut fetita......javascript:emoticon('rad')
rad

sus

Denunta
Mary_love

Copii
Alexandru Gabriel - D-l Goe
12 ani, 6 luni

15.05.2009 4:34     citat 

Superba carticica Oana . Cuscra jos palaria ce sa mai zambet o sa vreau si eu una ,dar nu am poze asa reusite ca Oana , sa vad ce aleg.
Bebele meu s-a facut bine, i-au trecut otitele si raceala, iar bubitele de pe piele erau de la caldura.
Va pupam , suntem cei mai fericiti acum zambet cool

sus

Denunta
tato

Copii
ANDREI : 15 ani, 9 luni
MIRUNA: 12 ani, 5 luni

15.05.2009 5:15     citat 

Bravo,Briosel!Ai scapat si acum de acum incolo o sa fi sanatos tun,ai sa vezi sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
velisar

Copii
IUSTIN-EDUARD: 12 ani, 6 luni

15.05.2009 7:50     citat 

jenat jenat jenat Promit sa fac o poza frumoasa cu pisoiul meu sa o puteti pune la colaje.....Scuze am avut atatea pe cap ca nu am nici o poza actualizata cu flacaul meu doar noi doi....Am fost azi iar la dr. ne-a iesit o foarte usoara anemiept.care o sa-i fac o cura de 2 luni cu fier incepand peste 2 saptamani in rest toate bune.Mai astept analiza pt Ig E care nu e gata abia saptamana viitoare.Nu-i mai dau prednisonul ca i-au trecut petele dar mergem cu zyrtec inca 2 zile si calciu gluconic pana terminam cele 10 fiole.

sus

Denunta
ksde2000

Copii
Ema Nicoleta-minunea mica: 12 ani, 6 luni
Ana Lorena-bebelina: 8 ani, 7 luni

15.05.2009 8:20     citat 

am gasit
i-am facut la Unita 47 lei...lucreaza cu coris international....nu-i cine stie ce dar am inteles ca in avion nu mi-o primeste fara asigurare....si decat sa fac in aeroport la super pret mai bine asa

sus

Denunta
oana-oana

Copii
Nicholas Gabriel - Piticul de gradina
12 ani, 6 luni

15.05.2009 9:18     citat 

hellllllooooooooooo
papam sarbatoritii de azi,la multe lunite
am luat rezultatul RMN si e perfect
dar acolo in aparat a fost groazinc,prima data am cerut imediat sa ma scoata rad rad m-am calmat si am mai intrat odata si am simtit ca ma sufoc acolo dar a reusit sa rezist 15 min,multumesc DD si voua fetelor de incurajari,chiar eram terminata ,credeam ca am un cheag de sange ceva pe acolo foarte fericit prostit prostit prostit prostit mai aveam putin si........... of acum treb sa ma duc cu analizele de sange,glanda si RMN sa vad totusi de ce mi-a fost atat de rau si de ce am dureri de cap groaznice? de ce nu m-am ridicat din par o saptamna fara sa ma tin de pereti? nu imi vine sa cred ca mi-am facut atatea griji degeaba,treb sa ma pun pe picioare cu calciu si glicemia sa sa ma duc iar la cardiolog pt ca aia e singura analiza proasata si sa o repet sa inteleg ce am

sus

Denunta
sailor_moon

Copii
Christinica-Prajiturica: 12 ani, 6 luni
Catalina-Bubulina: 8 ani, 3 luni

15.05.2009 10:22     citat 

sus

Denunta
sailor_moon

Copii

15.05.2009 10:34     citat 

Super haios!
http://www.bastarzii.com/node/view/42719

sus

Denunta
sailor_moon

Copii

15.05.2009 10:35     citat 

http://kappacelu.com/idee-pentru-balul-absolventilor

sus

Denunta
lily_ana2008

Copii
Robert Stefan: 12 ani, 6 luni
am nascut deja!

15.05.2009 10:44     citat 

pupam pe toata lumea sarut sarut sarut sarut sarut
Ro este bine rad eu sunt cobza trist trist trist trist demult nu am mai fost asa racita.........sper sa nu i-o dau si lui.....
Maine dimineata plecam la ai mei pentru cateva zile......nu am citit din urma si nici nu sunt in stare acum......imi plezneste capul plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist
pupici sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
gonzonica

Copii
Andreea Teodora: 12 ani, 6 luni
Denis Ciprian: 8 ani, 11 luni

15.05.2009 11:07     citat 

Oana sarut , ai vazut ca totul e bine? Trebuie oricum sa continui investigatiile sa nu mai ajungi la stari asemanatoare.

Lily sarut , tinem pumnii sa te faci bine.

Aoleuu, trebuie sa ma interesez cu lapticul si soarele, eu as fi vrut sa o intarc pe Teo dupa ce vin de la mare, ca as vrea sa o las cu mama la munte vreo luna jumate, sa isi faca pregatirea pentru iarna(iar eu sa le vad in we, daca o sa am puterea plang sau sunt foarte trist ). Dar la mare tare mi-ar fi usor cu alaptatul si sunt convinsa ca si ea ar fi mai ok cu tzitzi lui mami langa ea. Daca gasiti vreun articol sa imi dati si mie, fetelor.

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: