· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Bebelusi de toamna-iarna 2008(110)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Bebelusi de toamna-iarna 2008(110)     
mamistef

Copii
Tudor: 17 ani, 7 luni
Maria: 14 ani, 1 luna

19.05.2009 8:07     citat 

heiiii felicitari Deni-pui pentru dintisor!!!!! sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
mare_melisa

19.05.2009 8:09     citat 

Multumim michaelaa Acuma mi-am dat seama de ce era Deni asa de rea de 3 zile , acuma e cumintica , f interesant zambet Am pipait-o de 3 ori canu cumva sa ma insel dar m-am zgariat bine la deget deci s-ar putea sa fi iesit mai de dimineata sau de ieri , chit ca alaltaieri am facut-o pe gingie cu gelul acela pt calmat si nu am simtit nimic.
Multumim mami

sus

Denunta
mimilyca

Copii
Micul razboinic

19.05.2009 9:24     citat 

Fetili, Tudor a el....frigea foarte tare. I-am dat alternativ la cateva ore nurofen, eferalgan, supozitor cu paracetamol dar am pregatit si novocalmin daca la noapte face febra mare. I-am pus sosetele cu otet si apa si o batista pe burtica trist . Doctorita a la vaccin. trist si cum stiu cum stau treburile la Spitalul din Vaslui ochi peste cap . Doamne ajuta sa trecem noaptea cu bine!
Noapte buna!

sus

Denunta
bursucitza

19.05.2009 9:25     citat 

breee da ce dea toarte ati facut, da ce dea poze cu bb frumosi prostit prostit prostit prostit prostit prostit
inca nu am pofte da tineti-va ....
am 82 de kg.... asta e startu prostit

un esec total mancarea lu fiimea... deci supa a vedea ca ma indrept cu lingurita punea un lacat la gura de nu mai aveai ce sa-i faci.... darrrr masa e o sarlatanca si i-a cand deschidea gurita hop se umplea cu mancare... pe care fiica o manca cu drag... dar nu daca se uita direct la lingura plina ochi peste cap ... asta e...

cred ca merg sa ma bat cu mos ene ... ca nu mai pot... is treaza de la 6.30 prostit
noapte bunaaaaaaa

sus

Denunta
bursucitza

19.05.2009 9:27     citat 

acum am citit de tudorel.... off saracutul.... sa de-a sa nu mai aiba febra...
malia il pupa ca sa teaca... sarut sarut sarut sarut .... sigur e de la vaccin

sus

Denunta
lucky_amy

Copii
Samy - Baietel frumusel
14 ani, 1 luna

19.05.2009 9:57     citat 

Buna,

v-am promis poze dar am intarziat f mult. Sper sa ne iertati, uitati o pozica de la mare

sus

Denunta
godess

19.05.2009 10:03     citat 

pt ca m-au innebunit Liana si bursu am pus cateva pozici cu tanculetzul meu

gataaaa k ma bate admin...
mimi imi pare rau sa aud ca falcute dulci are febra...sper sa fie ok maine dk nu...eu as fugi la spital...sanatate tuturor micutzilor si micutzelor!
puupici

Ultima modificare efectuata de catre godess la 19.05.2009 10:04, modificat de 1 data in total

sus

Denunta
lucky_amy

Copii
Samy - Baietel frumusel
14 ani, 1 luna

19.05.2009 10:03     citat 

Imi pare rau Tudorel ca faci febra, sa dea dzeu sa treceti cu bine, si noi trebuie sa mergem la vaccin in week-end.

uitati o poza in care se vede bebe stand in fundulet pe iarba

sus

Denunta
bursucitza

19.05.2009 10:04     citat 

sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut : sarut sarut sarut sarut sarut sarut x sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
lucky_amy

Copii
Samy - Baietel frumusel
14 ani, 1 luna

19.05.2009 10:07     citat 

Mai Vladut cum stai tu acolo in sacosa zambet

pupici multi

si inca una de la mare

sper ca nu v-am plictisit, mai avem multe dar mai lasam si pe altii

va pupam

sus

Denunta
elidia_st

Copii
ELISA: 13 ani, 9 luni

19.05.2009 11:00     citat 

buna seara, la noi gata cu baita, masajul, imbracarea, o minza sanatoasa, apaltatul si acum mi-a ora ca apoi sa inceapa garda rad
Andreea, Mami eu incerc sa maninc cam de toate, dar chiar fasole........ mi-e teama ochi peste cap de la inceput am observat ca nu am avut probeleme cu tot ce e verde: salata, ceapa, castraveti, kiwi. abia ieri si azi am mincat cite o feliuta de rosie si o capsunica sa vad ce-mi zice bebelina foarte fericit incet incet voi reveni la o alimentatie normala, sper
Mamistef mersi, am inteles unde se afla magazinul, am mai auzit de el. nici nu ma gindeam sa gasesc acolo seturi pt botez, am zis asa sa iau niste hainute cadou, plus cite ceva si pt fata mea. iar pt restul merg la Siraj cum ai zis si tu. trag cu ochiul bafta maine la tortuit, cred ca treb sa trag o fuga pina la tine sa ma inveti si pe mine rad
Liana bafta maine, sa fie asa cum treb sa fie si cum vrei tu! iti tinem pumnii sarut
Gypsy felicitari si din partea mea pt alaptatul exclusiv timp de 6 luni, bravo sarut il pup pe Rares curajosul. si surprins ce tort !!! mai voi ma faceti sa-mi curga saliva ca la cainele lui Pavlov (vorba uneia dintre mamici)? foarte fericit
mare_melisa oooo ce tort ti-a tie, bravo, arata ff bine. si FELICITARI pt primul dintzuc
michaelaa cumparati solutia de care ziceam la topicul despre furnici si ai sa vezi ce repede scapi de ele exclamatie
Mimilyca trist trist trist imi pare fff rau, of sa dea DD sa fie bine noaptea asta. da voi ce fel de vaccin ati facut?
lucky_amy ce mami frumoasa, pupam cavalerul
godess rad ce frumusel e Vlady, super pozele
Bursu noapte buna tie, Maliei mofturoase la papat si lui bebe2 sarut sarut sarut sarut sarut sarut

ma duc sa-i tai unghiutele ca s-a sanatos alaturi de mami,tati si fratiorul tau!

Mimilycoooo....ce face Tudorel,cum ati trecut noaptea ?!? trist sanatate muuulta puiului mic si sa nu mai aiba nik.
Mirela, felicitari Denisei pt dintuc, sa aiba dinti sanatosi! sarut sarut sarut

Am vazut poze frumoase cu Egipteanul nostru micut si frumos, ce sta el in fundulet in iarba, dar si un Vlady scump la vedere dar tare-tare dragalas.....in cuibul lui trag cu ochiul rad
Pupici!
Liana.....mult noroc astazi, sa te indrume DD unde este mai bine pt fam ta!
Bursuleeeeeeeeeeeee, felicitari pt burtica micutza....pup samburelul, dar si pe surioara lui sarut sarut sarut nu ma mai satur felicitandu-te, parca nu imi ajung cuvintele! ochi peste cap Te pup si pe tine....muoahhhhh sarut

Mami....zau ca as fi facut si eu tortul cu bezea,....sau mai bine zis as fi incercat sa il fac.....dar aseara la ora 22 mi-au adus mobila si....azi am o gramada de treaba ochi peste cap
Ca sa nu mai zic ca fii-mea vrea sa isi cumpere blugi azi....si tre' sa dau o fuga cu ea prin magazine ochi peste cap

App...aseara i-am pierdut banii ( avea 140 ron ) plang sau sunt foarte trist i-am luat din pusculita ei i-am bagat in buzunar, l-am luat pe Steff si fuga la masina sa o luam de la scoala si sa mergem direct in oras......dar pe drum...cand sa ii dau banii surprins nu-i mai aveam in buzunar.... surprins i-am pierdut ori pe scara ori pe drum pana la parcare plang sau sunt foarte trist Maaaaare tolomaca mai sunt!

sus

Denunta
tei

Copii
Iona: 25 ani, 7 luni
Christian: 13 ani, 11 luni

20.05.2009 6:11     citat 

ce bine ca sunt prima, v-am pregatit micul dejun sarut
Adytza, sper ca nu te superi, dar meriti si tu sa fii rasfatata , macar asa din cand in cand .... trag cu ochiul

sus

Denunta
bursucitza

20.05.2009 6:27     citat 

buna dimineataaa
la multe lunitze cris...pui de crisalina sa fii sanatos, sa cresti mare si puternic sa o tii pe ubita ta in brate sarut sarut sarut sarut sarut sarut
aseara nu am mai avut putere sa scriu nimic.... pupam pe lucky cea amy prostit sarut care e silfida si superba si e a are un cavaler pe cinste sarut sarut sarut sarut imi place de tine... se vede ca esti buna si calda sarut
simona caramelul e supeeeeerb..tre sa merg la vara miu neaparat sa il pozez sa vezi ce izbitor seamana amandoi.....ii mananc nasucul mic sarut sarut sarut sarut sarut sarut in penultima poza parca spune "auzi, mai ai ideii?" rad
mirela felicitari pentru dintzisor sarut sarut sarut sarut sarut sarut sa creasca mare sanatos si sa fie alb scot limba
mimilyca cum ati trecut noaptea? s-a-noapte ce faci draga? daca fata doarme de ce o stresezi cu taiatul unghiilor? si te mai miri ca sta treaza rad sper ca a vin trist , eu am pierdut odata banii de intretinere in conditiile in care am coborat din lift si am ajuns imediat la administratie si ia-i de unde nu-s.... tine minte ca eu dau intretinerea cate 600 lei.... asta daca te incalzeste ca pe criza asta e naspa tare oricati ai fi pierdut... voi sa fiti sanatosi sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut
sa avem o zi placuta... v-am pupat ca altfel trimit mesajul asta diseara prostit

sus

Denunta
tei

Copii
Iona: 25 ani, 7 luni
Christian: 13 ani, 11 luni

20.05.2009 6:57     citat 

surprins 600 ron, bursu !??! Da' ce faci mami, tu platesti pentru toti vecinii de la etajul tau ?! surprins
Da...asa am zis si eu....ca DD imi va da inapoi inzecit foarte fericit ....asta e.
S-o fi vazut pe fiimea : " daca ii pierdeam eu.....ce era la gura taaaa " rad rad rad
Gata fug....va pup pe toate! sarut

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: