· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Burtici de iulie-decembrie(64)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Burtici de iulie-decembrie(64)     
rome

Copii
Lucas Rafael - minunea mea
12 ani, 9 luni

22.05.2009 9:47     citat 

Neata si de la noi rad , woow cat am dormit , pana la ora 10 surprins , de aseara de la 10 rad

Anka sper sincer sa te lase si picorul si spatele, stai mamicutzo linistita in patut sarut

Elena, multumim frumos de micul dejun, tocmai savuram o cafea rad , ai vazut ce musafiri draguti, bine ca s-au gandit la tot sarut

Adina, cum a fost plimbarea aseara? sarut

Eu m-am apucat sa sterg praful, prostit , cate umpic ca obosesc si ma mai asez la calculator rad , apoi iar o iau de la capat rad , ca batraneii jenat

Va pupam, sa aveti o zi frumoasa, Urschuletz servici usor sarut sarut sarut

sus

Denunta
lorellayy

Copii
bebe drag - Natalia Maria: 12 ani, 9 luni

22.05.2009 10:47     citat 

Neata !
Elena LA MUNTI ANI! multa sanatate si fericire si sa ai parte de tot ce e mai frumos! sarut
Mirumati imi pare rau ca ai asa vesti rele, dar sa stai cuminte si sa urmezi tratamentul si totul o sa fi bine sarut
Adina balaceala placuta azi sarut

Ieri am avut de sarbatorit 3 sfinti si 1 zi de nastere si am fost la un gratar la Baile Sugas (o zona ffff frumoasa). Bebelina mea a fost in continuare f zgarcita la capitolul miscari trist , cu toate ca ieri am mancat un baton de ciocolata cu rom si o cola (ultima data cand i-am dat cioco de asta s-a agitat fffff tare)...singurul lucru care am reusit sa il fac a fost sa mi se faca rau de la cola si sa vars trist . In dimineata asta am fost la dr de fam care m-a pipait si apasat pe burta si a zis ca bebe e bine (cand m-a apasat mai tare a miscat fetita - cica probabil a crescut si nu mai are asa mult loc de miscare si poate e si intr-o pozitie in care nu ii sesizez eu bine miscarile); m-a si enervat dr de fam ca nu vrea sa imi dea concediu medical!!!!! nervos cand i-am zis lui vio a zis ca se duce sa se certe cu ea, dar l-am potolit pt ca o sa vb cu dr ginecoloc si sa imi dea ea cumva medical.
Ma duc sa pregatesc masa ca vine vio acasa trag cu ochiul
Pupici pt toate burticile si toti bebelusii dragi! sarut sarut sarut sarut

Ultima modificare efectuata de catre lorellayy la 22.05.2009 10:57, modificat de 1 data in total

sus

Denunta
elena_raluca

Copii
Alesia - Alexandra : 12 ani, 10 luni

22.05.2009 10:56     citat 

nu mai pot de masea plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist
mai am putin si imi sa beau spirt!!! glumesc desigur dar ma doare asa de tare!!!! plang sau sunt foarte trist trist

sus

Denunta
rome

Copii
12 ani, 9 luni

22.05.2009 11:02     citat 

Lorellayy , ne-am speriat putin din cauza ta , vrei bataita de nu anunti ca pleci scot limba ?
Dr. astia sunt culmea, poate asteapta ceva de aia a zis ca nu-ti da idee

Elena....offf durerea asta e groaznica, crezi ca are ceva daca faramitezi un algocalmin si- pui in ea? sau nu e cariata?

sus

Denunta
elena_raluca

Copii

22.05.2009 11:19     citat 

E gaura in ea...e prima oara cand patesc asa ceva de cand ma stiu...inainte sa raman stiu ca era putin cariata si urma sa ma duc sa o curata , dar am ramas si nu m-am mai dus ochi peste cap si acum am gaura in ea, si pe langa asta imi sangereaza gingiile zici ca dau drumul la robinet, dar nu tot timpul doar atunci cand ma iau durerile.... mai m-a lasat acum dar nu vb oricum sunt singura acasa si am spirt cu fata la ea si in ureche....

sus

Denunta
AdinaGr

Copii
Andrei...minunea mea: 12 ani, 9 luni

22.05.2009 11:29     citat 

Lore...vorba lui Rome..ne cam speriasei scot limba dar bine ca esti ok sarut .Sper sa rezolvi cu medicalul zambet .Astazi nu ma duc sa ma balacesc scot limba ...maine si poimaine ca e iubi liber foarte fericit
Elena...sper sa iti treaca repede maseaua sarut ..baga si ceva alcool la ea daca ai prin casa..pe mine m-a ajutat cand m-a durut maseaua.
Rome...ai terminat de sters praful?Eu am pus mancarea pe foc si ma apuc si eu de sters praful...chiar daca nu am nici un chef scot limba

sus

Denunta
mirumati

Copii
Miruna Bianca: 19 ani, 8 luni
Mathias Andrei: 16 ani, 2 luni
Patrick Elias: 12 ani, 10 luni

22.05.2009 11:41     citat 

Buna dimineata fetelor
Ankkka, mi-a zis si dr. ca da o stare de agitatie, dar e bine daca imi creste tensiunea, ca ieri o aveam 8 cu 5. Ameteam ingrozitor, un drum de 5 minute pana acasa l-am facut in 25. Ma asezam pe toate gardurile, din 5 in 5 metri.
Elena, pentru masea, eu mai iau cate o fiola de algocalmin, dr. a zis ca e voie. Si eu am ditamai gaura in masea, si e si cea de minte, care trebuie scoasa, dar cand manans imi pun o bulina de vata sa nu intre acolo mancarea. Si din cand in cand ma mai duc la stomatolog sa imi desfunde canalele. Asta e...pana nasc trebuie sa stau asa.
Nici azi vad ca nu imi e prea bine, inca am o stare de ameteala si de greata. Parca nu ma pot tine pe picioare...si imi amortesc si mainile. Si trebuie sa ma duc si cu fiica-mea la dr. ca ii e rau de ieri si face febra. Offff! Sper sa reusesc sa ajung pana acolo si inapoi, sa nu lesin pe strada.
Va pupic si vb mai tarziu!

sus

Denunta
elena_raluca

Copii

22.05.2009 11:48     citat 

mirumatiimi pare tare rau ca te simti asa de rau si tu si fetitat ta!!!Nu are cine sa te ajute cu fata macar sa te odihnesti tu?

sus

Denunta
rome

Copii
12 ani, 9 luni

22.05.2009 11:55     citat 

Elena si mie imi sangereaza gingiile de fiecare data cand ma spal pe dinti si nu numai, dar am tot citit ca e normal, acum nu stiu ce sa zic.
Si eu am avut o masea putin cariata si la fel ca tine, am ramas insarcinata si nu m-am mai dus.
Oricum putem sa ne luam la revedere de la ele, pana nastem si pana mergem la stomatolog sigur o sa fie varza si n-o s-o mai poata salva, naspa ochi peste cap

Adina, am terminat trag cu ochiul , spor la treaba , nici eu n-am avut nici un chef, dar deja .... era cam mult jenat .

Astept sa se termine tanar si nelinistit scot limba i ma duc la baita, azi e ziua mamei mele si deseara plecam la ei, maine tot familionul la iarba verde, prostit , imi place mult cand ne intalnim cu totii, abia astept.

sus

Denunta
rome

Copii
12 ani, 9 luni

22.05.2009 11:56     citat 

Offff Mirumati, imi pare asa de rau, nu bei cafea sa mai creasca tensiunea? Poate nu te mai simti asa ametita ?

sus

Denunta
elena_raluca

Copii

22.05.2009 12:00     citat 

LA MULTI ANI!! PTR MAMA TA ROME
Si noi vrem sa iesim maine la iarba verde, abia astept !!! mai m-a lasat maseaua!!! foarte fericit

sus

Denunta
urschuletz

Copii
Melania: 12 ani, 10 luni

22.05.2009 12:00     citat 

Elena, pupam mamica sa treaca! sarut

Rome multumesc! sarut Si eu am uit la tanar si nelinistit foarte fericit

Adina sa inoti si pt mine , sunt moarta dupa apa.Si mai ales cea de la voi.

Lorelay ce nemernici de dr nervos Imi pare rau ca ai varsat mie mi-e groaza de asta. Si tot n-am scapat in primele 3 luni.

sus

Denunta
rome

Copii
12 ani, 9 luni

22.05.2009 12:03     citat 

Multumesc Elena sarut , ma bucur ca ti-a mai trecut foarte fericit
Urschuletz , mai ai umpic de stat la lucru, sa-ti treaca timpul repede sarut

sus

Denunta
AdinaGr

Copii
Andrei...minunea mea: 12 ani, 9 luni

22.05.2009 12:14     citat 

Rome..."La multi ani" mamei tale sarut sarut sarut si distractie placuta maine.
Urschuletz..eu nu stiu sa inot scot limba ..dar promit ca o sa ma "balacesc" si pentru tine sarut .Lasa ca poate peste un an-doi ne faceti o vizita cu printesa trag cu ochiul sarut
Elena..ce face nora mea foarte fericit sarut ?Ma bucur ca ti-a mai trecut maseaua..hai ca o sa iti treaca de tot sarut

sus

Denunta
elena_raluca

Copii

22.05.2009 12:20     citat 

Adina nora ta...ce sa faca e cam linistita....azi de dimineata s-a dat in spectacol si dupa cred ca baga somn!!! rad rad rad
Andrei ce face? sarut sarut sarut

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: