· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Burtici de iulie-decembrie(64)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Burtici de iulie-decembrie(64)     
abramburica

Copii
THAISA DANA TEODORA : 17 ani, 5 luni
MARIUS DANIEL LAURENTIU ANDREI: 12 ani, 6 luni

20.05.2009 8:36     citat 

elena_raluca nu stiu cat de buna e informatia ca este cam veche scot limba ...eu l-a Danutza, adika acum 5 ani jenat ....am luat saltea de cocos din Cora...si dc nu ma insel pe aceste dimensiuni....ai incercat?
Pup fetele...eu nu prea am intrat ca am avut o gramada de treaba la serv...m-a durut burta pe la apendic scos de 12 ani prostit , splina, inka e acolo...spatele....naspa situatie ...nu stiu ce se intampla ca la Danutza nu am asa pb, dar nici nu stateam in funt 8 ore pe zi...
Va pup...mai revin
sarut sarut sarut

sus

Denunta
lorellayy

Copii
bebe drag - Natalia Maria: 12 ani, 9 luni

20.05.2009 9:06     citat 

Neata!
rome multumim pt deliciosul mic dejun sarut ; mi s-a facut o pofta de pepene galben prostit .....
ieri dupamasa nu am mai putut intra pe calc si nici azi nu m-am dus la munca din cauza ca nu m-am simtit bine; sincer imi e frica de durerile astea ce le am, mai aales ca statul in fund toata ziua la birou le agraveaza. ieri s-a speriat vio ca suna la interfon si eu nu ajungeam la usa sa deschid; am apucat sa ma ridic din pat, dar nu am mai putut face nici un pas. trist
cel putin o sapt o sa stau cuminte acasa , in pat. cum joi si vineri am stat acasa si m-am odihnit nu m-a durut deloc sambata cand am fost plecati la medias(si doar am stat in masina vreo 2 ore si jumatate)
pupici pt toate burticile sarut sarut sarut

sus

Denunta
AdinaGr

Copii
Andrei...minunea mea: 12 ani, 9 luni

20.05.2009 9:34     citat 

Neata zambet
Rome...multumim ptr micul dejun sarut .Ce matinala ai fost socat
Lory...sa rezolvi cu internetul cat mai repede,da? sarut
Anka...superbe rochitele.Pste cateva luni o sa ne pui pozici cu printesa ta imbracata in ele trag cu ochiul sarut
Lore...imi pare rau ca nu te simti bine trist ..dar lasa-l incolo de servici,intra in prenatal.Nu poti sa te duci la medic sa fii sigura ca e totul ok?Sa stai cumintica sarut
Elena,Icemoon,Abramburica,Urschulez ... sarut sarut sarut
Astazi facem si noi 30 sapt. foarte fericit ...ce repede trece timpul scot limba

sus

Denunta
ankkka

Copii
Antonia Maria : 12 ani, 10 luni

20.05.2009 10:04     citat 

Neatzaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!
maamaaaaa ce am dormit !! abia acum am deschis ochii ,si vroiam sa ma intorc pe partea cealalta rad rad rad dar ieri am fos putin la piata cu sotul si cred ca am luat aer mai mult rad rad

sus

Denunta
rome

Copii
Lucas Rafael - minunea mea
12 ani, 9 luni

20.05.2009 10:08     citat 

Lorellayy, dar ia-ti draga macar medical pana poti intra in prenatal, doar se poate, acuma asta e, cat ai putut te-ai dus, se merita sa fie probleme de acum in colo ? sarut ai grija de voi sarut

Da Adina, mai avem si dimineti dinastea fara somn ochi peste cap , la mai multe saptamani sarut sarut sarut , woow deja 30 prostit

Anka , acum sti pastila, iei putin aer si sti ca ai o noapte linistita rad sarut
Bine ca sunteti bine sarut

sus

Denunta
ankkka

Copii

20.05.2009 10:09     citat 

Adina cred ca peste putine luni o sa apara si posesoarea rochitelor ,purtandu-le cu mandrete ! rad rad
tu nu ai mai lucrat nimik ??

sus

Denunta
AdinaGr

Copii
Andrei...minunea mea: 12 ani, 9 luni

20.05.2009 10:13     citat 

Rome..multumim la fel sarut .Ce iti face cavalerul?
Anka...eu inca lucrez la o jachetuta de cateva saptamani jenat rad ..mai desfac putin ..iar mai lucrez...pun pozica cand o termin trag cu ochiul .
Legat de plimbari..eu am inceput sa ies in fiecare seara la plimbare cu iubi...ca mi-a zis dr. ca mersul pe jos face bine si sa merg in fiecare zi de acum incolo.Dar eu nici nu ies bine din casa ca am si obosit rad scot limba

sus

Denunta
ankkka

Copii

20.05.2009 10:23     citat 

Super Adina ,ca ti-a zis sa faci plimbari ,mie mi-a zis mai mult in pat trist numai ca ieri mi-am permis si eu sa fac piata scot limba asta cam 1 ora ,
dr. meu vrea cu orice chip ,ca si mine ,sa mai tinem copilul in burtica macar 1 luna sa faca 2 kg , apoi cum vrea bebe nu il da nimeni afara daca ea vrea sa mai stea acolo la mami !!
mi-a mai zis ca momentan ,adica cam 2-3 sapt. nu vede ca sa-r intampla ceva ,dar trebuie sa stau si eu cuminte !!

sus

Denunta
rome

Copii
12 ani, 9 luni

20.05.2009 10:29     citat 

suntem bine Adina, multumim foarte fericit
Anka, daca mergi cu masina pana intr-un parc si stai linistita pe banca la aer ti-ar face rau? ca doar nu depui nici un efort confuz

sus

Denunta
ankkka

Copii

20.05.2009 10:30     citat 

Fetelor eu ies ,o sa intru mai tarziu ,acum vreau sa ma imbrac ,ca sunt in pijamale ,sa pap ,sa vad ce fac socri ......oricum vorbim putin mai tarziu sarut

sus

Denunta
ankkka

Copii

20.05.2009 10:34     citat 

----------
rome a scris:
suntem bine Adina, multumim foarte fericit
Anka, daca mergi cu masina pana intr-un parc si stai linistita pe banca la aer ti-ar face rau? ca doar nu depui nici un efort confuz
----------

E statul in fund ,si bebe preseaza pe col ,si il poate deschide trist ,eu nu prea stau in fund ,nu am voie ,eu am "incontinenta cervicoismica " adica col scurt si rigid acesta e ,motivul pt care tot nasc prematur ,acum nu vreau sa risc ,am ajuns prea departe ca sa risc !!!!!!!!!!!!!!

sus

Denunta
rome

Copii
12 ani, 9 luni

20.05.2009 10:40     citat 

Aha , am inteles, credeam ca n-ai voie sa faci efort trist

sus

Denunta
rome

Copii
12 ani, 9 luni

20.05.2009 10:42     citat 

Am plecat si eu sa-mi platesc darile socat si niste cumparaturi.
Va pupam, sa aveti o zi frumoasa sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
urschuletz

Copii
Melania: 12 ani, 10 luni

20.05.2009 11:12     citat 

Neata si de la mine. acum sunt un pic pe aici.

Multumim de tartatie ce de bunatati!!!!!!!!!

Va pup sarut sarut

sus

Denunta
lorellayy

Copii
bebe drag - Natalia Maria: 12 ani, 9 luni

20.05.2009 11:12     citat 

ankkka ma bucur ca ai dormit asa bine sarut
Adina mai ai si tu un pic; chiar ca trece timul repede; chiar imi aduc aminte cand ne-am cunoscut toate pe net si aveam doar cateva saptamani
rome nu cred ca o sa ma mai intorc la munca decat ca sa imi mai aranjez pe acolo lucrurile inainte de prenatal ; nu vreau sa risc sanatatea bebelinei.

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: