· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Burtici de iulie-decembrie(64)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Burtici de iulie-decembrie(64)     
ICEMOON

Copii
Atomicul: 16 ani, 2 luni
Zuza: 12 ani, 9 luni

20.05.2009 11:15     citat 

Saluti dragelor!

Rome merci de bunatati! matinala esti!

Lore imi pare rau ca ai asa probleme, nu stiu ce sa zic si eu patesc asa: ma ridic si apoi nu pot face pasi sau merg indoita de spate pana fac 2-3 pasi, dar nu zilnic. Mai bine stai acasa cateva zile. Sanatate multa si ai grija de tine!

Ankkka cum ai fost cuminte pana acum mai rezisti cel putin o luna- eu zic ca o sa rezisti si mai mult sarut

Adina cat mai multa plimbare, eu de asta nu renunt sa-l duc/aduc pe K de la scoala pe jos- am putea apela la busul de la scoala sau la socru macar pt un drum, dar cat nu ma doboara caldura nu renunt ca stiu cat e de important cat timp totul e ok cu sarcina.

Urschuletz unde esti? tot ok?

Am fost la concertul de la scoala scot limba azi au avut doar clasele de kindergarden si fiecare clasa a cantat un cantecel. Cand clasa lui K a urcat pe scena ne cauta in public: sa-l fi vazut ce tzopaia cand ne-a gasit prostit Ei au cantat: Under the sea si fiecare avea un peste pe piept si faceau tot felul de figuri, atata erau de scumpi, pe K l-a pus invatatoarea in mijlocul grupului si era atata de implicat sa nu rateze ceva din ce facea invatatoarea. De emotii am si plans jenat Doamne cum cresc!

O zi frumoasa fetele!

sus

Denunta
lorellayy

Copii
bebe drag - Natalia Maria: 12 ani, 9 luni

20.05.2009 11:30     citat 

rome spor la cumparaturi sarut
urschuletz o zi uosara la munca sarut
ICEMOON ce frumos trebuie sa fi fost azi la concertul lui K sarut ; abia astept sa ne areti niste poze;
din cauza ca ajungeam terminata dela munca, de vreo luna nu am mai facut plimbari pe jos trist

sus

Denunta
elena_raluca

Copii
Alesia - Alexandra : 12 ani, 10 luni

20.05.2009 11:35     citat 

Neata fetelor!!!
Am dormit ceva...dar se compeseaza ca iar nu dorm noaptea plang sau sunt foarte trist si ma tot foiesc si nu imi gasesc locul e nasol...abia spre dimineata adorm cum vad lumina...zici ca sunt un vampir rad rad rad
Vroiam sa ma duc sa-mi platesc leasing-ul dar m-am tot foit prin casa si deja e prea cald afara si nu mai ies acum, ma duc maine dimineata pe racoare zambet

Lore imi pare rau ca ai probleme!! sarut

Rome merci mult de cafeluta...ce as fi baut una....ca si asa mi-a facut nervi socramea asa de dimineata nervos

ICEMOON ma bucur enorm ptr K si astept poze...daca v-au dat sarut sarut

Anka eu zic ca Alesia v-a sta mai mult de o luna la mami in burtica ca ea o s iasa o grasana mica si frumoasa!!! sarut sarut sarut sarut

urschuletz
AdinaGr Abramburica sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
ICEMOON

Copii

20.05.2009 11:40     citat 

Lore, Elena merci!
Pozele o sa le primim mai peste ceva vreme, dar cand le primesc sigur va arat.

Ma duc sa pap ceva- nu stiu ce confuz

sus

Denunta
lorellayy

Copii

20.05.2009 11:45     citat 

pofta buna Icemoon
si eu adineauri am mancat ca a venit sotul acasa, ca altfel cred ca mai stateam nemancata; si am primit si o inghetata trag cu ochiul

sus

Denunta
urschuletz

Copii
Melania: 12 ani, 10 luni

20.05.2009 11:53     citat 

Lorelay de ce nu suni dr daca esti nelinistita?

Mai Ice ce baiat ai tu! E el atomic cum zici tu, dar uite ce de lucruri face....

Elena ai intrebat la barza de saltea?

sus

Denunta
urschuletz

Copii

20.05.2009 11:58     citat 

Fetelor am o lene si o satre de lehamiteeeee, de nu ma vad. Dar asa avea chef de cumparaturi foarte fericit Stiti cum as iesi din starea asta daca as avea niste baini de cheltuit? Se mai inscrie cineva?

sus

Denunta
lorellayy

Copii

20.05.2009 12:07     citat 

cred ca mi-ar trece toate durerile daca m-as duce la o tura de cumparaturi pt bebelina rad rad rad

sus

Denunta
ICEMOON

Copii

20.05.2009 12:14     citat 

Urschuletz nu as fi crezut niciodata ca la scoala va fi atat de implicat la cat e de zvapaiat, dar ma bucur ca e atent si ii place.
AH! la cumparaturi nu cred ca va fi vreodata sa zic ca nu am chef scot limba rad

Lore sa-ti fie de bine!

sus

Denunta
elena_raluca

Copii

20.05.2009 12:17     citat 

nu au la barza. patul are salteaua ei dar e din burete si parca nu imi prea place, si amandoi vrem sa ii luam cu cocos, am gasit la cineva care le aduce din afara 200 ron si cred ca o luam!!!
A zis cine cumparaturi rad rad rad rad rad rad

sus

Denunta
urschuletz

Copii

20.05.2009 12:32     citat 

Elena salteaua mea e de la barza si e din cocos

sus

Denunta
elena_raluca

Copii

20.05.2009 12:35     citat 

da dar ce dimensiuni are? mie imi trebuie 110x70

sus

Denunta
urschuletz

Copii

20.05.2009 12:36     citat 

Pai da si tu un tel si intraba. Spune ca ai cump de la ei si daca au pt dimensiunea la patutul tau. A mea are 140 cu 70

sus

Denunta
elena_raluca

Copii

20.05.2009 12:41     citat 

Pai am sunat si nu au!!! trist cam nasol asa ca ar fi trebuit sa aiba sti daca il vad, dar ma rog...suntem in Ro caaltfel nu ma pot exprima!!! ochi peste cap

sus

Denunta
urschuletz

Copii

20.05.2009 12:53     citat 

Ultima solutie iti ramane sa te duci la un depozit de mobila si sa iei o saltea ortopedica. Prietenii nostrii de aia au pus si e f buna. Sigur gasesti pe masura. Daca nu stii depozete intra pe google si cauta tamilia.

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: