· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Burtici de iulie-decembrie 2009(68)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Burtici de iulie-decembrie 2009(68)     
rome

Copii
Lucas Rafael - minunea mea
11 ani, 5 luni

29.05.2009 10:47     citat 

Icemmon a fost foarte bine, m-a luat melancolia cand stateam cu bebelul nasei mele in brate, e asa micut si frumos sarut sarut sarut , nu mai pot de dragul lor rad

sus

Denunta
urschuletz

Copii
Melania: 11 ani, 6 luni

29.05.2009 10:55     citat 

Chiar Adina daca ai niste foi d eplacinta poti face o placinticasi daca combini si cu niste branzica.Yamyyyyyyyyyy!

Multumesc Ice! TU ce faci azi?

sus

Denunta
AdinaGr

Copii
Andrei...minunea mea: 11 ani, 5 luni

29.05.2009 11:09     citat 

Urschuletz..nu am,dar il pun sa imi cumpere ca imi aduc aminte ca am mancat si era tare buna...si asa cum spui tu avea si branza in compozitie.
Deci am ce face cu el scot limba
Ice...ce frumos ca te-ai intalnit cu prietene romance trag cu ochiul ..mie imi e dor sa vb in rom...cand vb la tel. mi se pare ca am un accent prostit .Poate fac si eu ca fitzoasele alea si uit sa vb rom. rad rad ...glumesc scot limba

sus

Denunta
ankkka

Copii
Antonia Maria : 11 ani, 6 luni

29.05.2009 11:52     citat 

Acum l-a terminat ,e vernil ,si e super foarte fericit

sus

Denunta
elena_raluca

Copii
Alesia - Alexandra : 11 ani, 6 luni

29.05.2009 11:54     citat 

Neata si de noi!!!!!! rad rad rad
ptr mine e neata ca am adormit la 8 dimineata.....nu mai vreau sa ma stresez cu insomniile mele, le lasa sa treaca ca vad ca nu tine nimic.
Anka superba rochita...ce sa mai zic fara cuvinte...rosu e demential!!!!!
Ma duc sa pat ca am o foameeee!!!

sus

Denunta
urschuletz

Copii

29.05.2009 11:54     citat 

Mai ce moderna o sa fie ea sarut

Ce faci Anka azi?

sus

Denunta
ankkka

Copii

29.05.2009 12:09     citat 

Nu fac nimik , foarte fericit mi-e mi s-a dus cheful de lucru ,si o las pe mama doar foarte fericit

Ne-am trezit de la 7.30 ,ca trebuia sa facem gimnastica de dimineata scot limba ne mentinem silueta ,draga ,ce vrei sa nu ne vina ce lucreaza mamae ??iar acum dormim,misto program pt ea rad rad rad

sus

Denunta
urschuletz

Copii

29.05.2009 12:28     citat 

Am plecat la serv!

Pup sarut

sus

Denunta
abramburica

Copii
THAISA DANA TEODORA : 16 ani
MARIUS DANIEL LAURENTIU ANDREI: 11 ani, 2 luni

29.05.2009 12:38     citat 

ankkka eu iti sugerez o afacere de familie...primele cliente le ai aici deja...ce parere ai?
Fetelor am intrat sa va anunt ca pana pe 16 nu ne mai auzim ca intru in concediu medical... rad
O sa incerc sa mai intru dar nu va promit...
V apupik dulce sarut sarut sarut

sus

Denunta
ICEMOON

Copii
Atomicul: 14 ani, 9 luni
Zuza: 11 ani, 5 luni

29.05.2009 12:45     citat 

Urschuletz servici usor! de fapt petrecere frumoasa! sarut
Eu azi cu femeia la curatenie, am facut papa, spalat ceva haine, calcat si din astea, de acum pauza foarte fericit

Adina nu esti tu genul trag cu ochiul

Abramburica concediu placut! profita din plin si odihneste-te!

sus

Denunta
crysy_m

Copii
YANIS STEFAN - iubit si alintat
11 ani, 2 luni
DARIA CATALINA - fata lui tata
7 ani, 11 luni

29.05.2009 1:08     citat 

Buna fetelor!!

Azi sunt sechestrata la domiciliu trist pt. ca de la ploaia de azi noapte , pe stalpul din fata casei , 2 fire fac scantei si astept o echipa de la Electrica! Care bineinteles ca nu mai vine! nervos nervos

ANKKAsunt superbe lucrusoarele!! Daca te hotarasti sa faci o afacere , eu ma inscriu !! scot limba sarut sarut

URSCHULETZ distractie placuta la servici si un concediu minunat!! sarut sarut

ADINA eu nu gatesc spanac ca nu stiu , dar face soacra mea si e excelent . Stiu ca il curata , il opareste , iar apoi il face ca o tocana de sos de rosii si la sfarsit pune si un ou ca sa-l dreaga!! sarut sarut

ICE superba listitza . Mi-a placut mult . Multumim frumos!! sarut sarut

LORELLAY vreau si eu sa trimit poza dar trebuie sa instalez programul de la camera ca am drivere doar pt. XP si trebuie sa caut pt. VISTA. Sper sa gasesc!! Mai ales ca de o saptamana incoace mi se vede burta din ce in ce mai bine!! scot limba scot limba sarut sarut

Ma duc sa fac o supa , daca tot stau acasa si mai vorbim!! Va pup!! sarut sarut

sus

Denunta
ankkka

Copii

29.05.2009 2:04     citat 

Fetelor ,acum se apuca mama de un pancho,iar de vandut nu prea cred eu ca o va lasa fimea ,daca seamana cu mine jenat sau cu taicasu ,poate daca seamana cu postasu ,instalatorul careva rad rad rad ,noi suntem mai .............cum sa spun ,nu calici .........stiu strangatori ,ne trebuie nu ne trebuie sa fie acolo rad rad

sus

Denunta
AdinaGr

Copii
Andrei...minunea mea: 11 ani, 5 luni

29.05.2009 2:11     citat 

Anka.. rad rad rad ...exista vreo posibilitate sa semene Alesia cu postasul confuz rad ...glumesc scot limba
Ce talent si ce viteza are soacra-ta socat ...e o norocoasa fii-ta scot limba sarut

sus

Denunta
ankkka

Copii

29.05.2009 2:21     citat 

Adina ,inainte sa raman gravi ,mergeam la dendist ,de aceasi varsta cu mine ,sotul gelos rau ,si i-am zis dr, dentist sa grabeasca lucrarea ca eu fac tratament sa raman gravi ,acesta f. surprins m-a intrebat :
" cu cine faci tratament ? cu postasul sau cu instalatorul ?"
eu i-am raspuns :"" aaa , nu cu dentistul """" rad rad rad

sus

Denunta
ankkka

Copii

29.05.2009 2:23     citat 

Apoi am venit acasa ,si i-am povestit sotului ,SI ............am zis PA dentist nervos

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: