· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Una, alta >Ajutoare > Bazarul lui Catalin. Licitati cu spor!
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Bazarul lui Catalin. Licitati cu spor!     
mariaa22

09.06.2009 6:15     citat 

Am depus azi banii in contul lui Catalin(in sfarsit!!!),trimit mesaj privat cu chitanta si adresa. zambet

sus

Denunta
JuliaSM

09.06.2009 6:32     citat 

10lei(pret. de start, Soricel Didle

Ca nou, Iepuras cu picioare si urechi lungi 8 lei

Crocodil foarte dragut, NOU, 10 lei

Ursulet Pimboli, stare Noua - 15 lei

Papusa textila mare - 5 lei

Papusa textila , in mana unui adult - 5 lei

iepurasi pt carucior 10 lei

casca protectie pentru micutii biciclisti -10 lei

Jucarie de lemn, stare foarte buna, poate fi trasa de snur -8 lei

Soricel din lemn, rotile se invart - 5 lei

Forme de plastilina, prajituri din aluat - 8 lei

Cheite Fisher Price cu melodii stare foarte buna - 8 lei

telefon Bruin cu sunete specifice, stare f buna - 12 lei

Jucarie gingivala cu ventuza si parte electronica - 10 lei

Pana acum,s-a licitat pentru:
-telefonul Bruin,actualmente e 15 lei
-formele de prajituri,acum sunt 10 lei

sus

Denunta
CLAUDYA-MARIA

Copii
Claudia Maria: 15 ani, 6 luni
Teodora Stefania: 12 ani, 4 luni

09.06.2009 7:14     citat 

Am pus banutii azi....10 lei (8 joculetul si 2 pt transport). Ii trimit acum karinei PM cu datele mele.
Sanatate multa lui Catalin sarut

sus

Denunta
brishtara

Copii
THEA MARIA - Irezistibila: 14 ani, 6 luni
LUCAS PAUL - Alaptat de: 12 ani, 4 luni

09.06.2009 8:33     citat 

----------
mariaa22 a scris:
Am depus azi banii in contul lui Catalin(in sfarsit!!!),trimit mesaj privat cu chitanta si adresa. zambet
----------

Mariaa, maine pleaca spre tine, adica la 4 din Vlaicu si dimineata din Orastie. Sa te bucuri de ea. Multumesc mult! sarut

sus

Denunta
Naisha

Copii
bubu frumos, Bianca Maria: 12 ani, 8 luni

09.06.2009 9:59     citat 

----------
andreea_andreea a scris:
supralicitez 15 ron telefonul bruin
----------

supralicitez 16 lei

ruxu , imi cer scuze ca nu am apucat sa pun pachetele inca ...le pun sigur sapt asta

sus

Denunta
brishtara

Copii

09.06.2009 11:14     citat 

Allamarine1979 ne v-a oferi niste produse superbe! Tineti-va bine!

Supralicitez peste Diodora 12 lei scot limba foarte fericit , nu de alta dar am vazut ce frumosi au iesit biscutii Christei-Maria si m-as incumeta foarte fericit

sus

Denunta
andreea_andreea

Copii
Maia Sofia: 12 ani, 5 luni

10.06.2009 7:53     citat 

----------
Naisha a scris:

supralicitez 16 lei

ruxu , imi cer scuze ca nu am apucat sa pun pachetele inca ...le pun sigur sapt asta
----------

supralicitez 17

sus

Denunta
diodora

Copii
MIRIAM LUANA: 14 ani, 8 luni

10.06.2009 8:34     citat 

[quote="brishtara"]Supralicitez peste Diodora 12 lei scot limba foarte fericit , nu de alta dar am vazut ce frumosi au iesit biscutii Christei-Maria si m-as incumeta foarte fericit[/quote]

foarte fericit 15 lei !!! de cand caut prin magazine prostit si sa le las acum....

sus

Denunta
Naisha

Copii
bubu frumos, Bianca Maria: 12 ani, 8 luni

10.06.2009 8:36     citat 

----------
andreea_andreea a scris:
----------
Naisha a scris:

supralicitez 16 lei

----------

supralicitez 17
----------

supralicitez 18 lei

sus

Denunta
gonzonica

Copii
Andreea Teodora: 12 ani, 8 luni
Denis Ciprian: 9 ani, 1 luna

10.06.2009 9:24     citat 

Ce batalie!!! Teletuby au fost mici copii rad rad rad

Cel mai important e ca va castiga Catalin din lupta asta si speram sa castige si lupta cu boala sarut sarut sarut

sus

Denunta
brishtara

Copii

10.06.2009 12:26     citat 

----------
diodora a scris:
----------
brishtara a scris:
Supralicitez peste Diodora 12 lei scot limba foarte fericit , nu de alta dar am vazut ce frumosi au iesit biscutii Christei-Maria si m-as incumeta foarte fericit
----------

foarte fericit 15 lei !!! de cand caut prin magazine prostit si sa le las acum....
----------

18 lei, !!!!!!!!!! Deci nici nu se gasesc?Diodora, succes!! scot limba rad rad cool

sus

Denunta
allamarine1979

Copii
Alla: 13 ani, 5 luni

10.06.2009 12:58     citat 

----------
brishtara a scris:
Allamarine1979 ne v-a oferi niste produse superbe! Tineti-va bine!

----------

jenat Amu chiar superbe nu-s, da' poate o sa le vrea cineva si se mai strang niste bani pentru Catalin.

Salteluta bebe, in stare buna (nu mai are toate zdranganelele originale, asa ca i-am pus altele pe unde lipseau) - 30 lei

Alta salteluta, mai simpla dar nefolosita - 15 lei

Set de 6 invitatii pentru petreceri de copii - 5 lei

Album foto 10X15, 80 poze, supracoperta fata din lemn - 8 lei

Pernuta decorativa - 5 lei

Trei caciulite pentru toamna/iarna, bune pentru 12-18 luni - 10 lei toate

Din aceeasi serie, pentru cei care fac vara sanie si iarna car foarte fericit, un set de 2 pahare pentru oua cu Mos Craciun si un om de zapada (poate sunt printre voi persoane care se pregatesc deja de sarbatorile de iarna rad ) - 10 lei

O chestie neidentificata, un ren care nu stiu la ce foloseste; "burta" i se poate umple cu diverse chestii - 20 lei

10 dvd-uri TDK (DVD-R, ca eu le-am luat de DVD+R si m-am pacalit, asa ca uitati-va bine la inscriptor!) - 15 lei

Sper sa nu-i trebuiasca nimanui, dar il pun totusi - Biotics Baby, o cutie neinceputa dar trecuta prin maini de fetita curioasa - expira in 2010 - 8 lei

Un Gillette (M3 power) cu baterie (totusi nu cred ca face treaba singur) si o cutie cu 4 rezerve - 30 lei

Un set de cosmeticale Nivea pentru barbati - sampon, deodorant si gel de dus, expira la 12 luni de la deschidere - 25 lei

Sper sa fie de folos cuiva zambet

sus

Denunta
roxmaryn

10.06.2009 5:43     citat 

Ofer 8 lei pentru perna cu vacuta si 33 lei pentru aparatul de ras Gilette zambet

sus

Denunta
karina1976

Copii
Paul: 18 ani, 9 luni
Patricia: 13 ani, 3 luni

10.06.2009 6:05     citat 

Brish, am primit pachetul!
Sunt foarte frumosi papuceii, iar jucarioara ... nu mai spun, de cand a vazut-o terorista nu-i da drumul din mana - a luat-o si in parc azi.

Claudya-Maria, am pus azi joculetul catre voi, mi-au promis ca ajunge pana vineri.

Somnorici, azi dimineata mi s-a intors pachetul inapoi - lipsea codul postal si a fost subtaxat (din vina postei romane) si tantucile alea l-au trimis inapoi.
L-am retrimis azi catre tine, mi-au promis ca ajunge cel tarziu vineri.

Va rog sa-mi confirmati daca le-ati primit, ca la ce nervi am eu cu Posta Romana le fac o teorie ...

sus

Denunta
roxmaryn

10.06.2009 6:18     citat 

Toate tampitele s-au adunat la Posta ochi peste cap Eu primesc colete in regim de Post Restant si ar trebui sa tine orice colet timp de 30 zile. Tocmai m-a anuntat cineva ca a primit pachetul inapoi dupa aprox 2 sapt cu motivul avizare/reavizare si ca nu m-am prezentat sa-l ridic.Eu nu pot fi "avizata" ca de-aia e post restant... prostit Teoretic l-au tinut doar o sapt in posta. Am fost si am facut ceva discutii...raspunsul..este o fata noua domne , care nu prea stie" treburile" surprins Pai si atunci ce cauta sa umble cu coletele oamenilor? Scoate ea din buzunar banii pierduti sa trimiti si retrimiti un colet?

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: