· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Fluturasii verii 2008 (1)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Fluturasii verii 2008 (1)     
stelyana

Copii
Andrei: 15 ani, 9 luni
Ilinca: 12 ani, 5 luni

03.06.2009 2:35     citat 

Alina, poti pune poza asta in colaj? Multumesc!

sus

Denunta
sailor_moon

Copii
Christinica-Prajiturica: 12 ani, 6 luni
Catalina-Bubulina: 8 ani, 3 luni

03.06.2009 2:45     citat 

Pupam pe absolut toata lumea !(ca sa nu nedreptatim pe cineva din cauza ca citesc de 3 zile si e o mare varza in capul meu)
Dar, asta am tinut minte:

sus

Denunta
sailor_moon

Copii
Christinica-Prajiturica: 12 ani, 6 luni
Catalina-Bubulina: 8 ani, 3 luni

03.06.2009 2:59     citat 

La noi, deocamdata ,merge bine operatiunea "Inapoi in patut" desi se cam lungeste dupa mine si ajunge sa doarma cu capul in patul nostru si cu picioarele la ea in patut.
M-am chinuit sa ii scot masa de la ora 3 si a fost groaznic pentru ca maraia si plangea cand simtea ceiutul in gurita(250ml+1 plic Baby drink+1 lingurita ceai de noapte de la Humana). Nu stiu daca am reusit , dar de 2 nopti se trezeste la 2 si la 5.30, iar inainte se trezea la 1, la 3 si la 5. Chiar si cu 2 treziri ar fi ok acum. Mai tarziu nu vom mai pune ceai de noapte, iar apoi nici Baby drink. Sper sa reusesc cu aceste metode "soft", ca cele "hard" nu au functionat pana acum.
Azi primeste pastai de fasole in supa-crema, iar maine poate ii fac mancarica de fasole(eu sunt cu planul de alimentatie de la clinica).Saptamana viitoare incep sa ii acresc supele cu ...corcoduse! De, daca nu ii pot da lamaie sau bors...adaptez!
Voi le dati deja puilor 2 galbenusuri pe saptamana?
Si ficatel de cate ori le dati?

Si alta dilema:A mai incercat vreuna dintre voi noile scutece de la Pamper's, aceea mai ieftine?Stiu ca le-a incercat Bucatzica, dar vroiam si alte pareri pt. ca mi s-a spus ca sunt o varianta mai slab calitativa a celor scumpe. Ori Bucatzica era fff multumita de ele.
Pupici pentru scumpul nostru Robby! sarut sarut sarut

sus

Denunta
tato

Copii
ANDREI : 15 ani, 9 luni
MIRUNA: 12 ani, 5 luni

03.06.2009 3:06     citat 

Miruna,felicitari pt primii pasi sarut sarut sarut sarut
Sailor,eu le-am incercat pe cele de la Happy(am primit cadou de la niste prieteni un bax)dar nu am fost absolut deloc multumita de ele.Asa ca baxul este si acum intreg si am trecut tot la Pampers prostit sarut sarut sarut
Stelyana,ai niste ochisori de artista sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
gonzonica

Copii
Andreea Teodora: 12 ani, 6 luni
Denis Ciprian: 8 ani, 11 luni

03.06.2009 3:25     citat 

Nico, eu i-am zis sotului sa ia saptamana asta sa incerc, as fi vrut un bax mai mic pentru inceput sa vad daca ma multumesc, dar inca nu a luat.

Noi inca nu am papat fasole verde, cred ca am sa ii bag si eu in meniu, imi era frica de balonare.

sus

Denunta
stelyana

Copii

03.06.2009 3:35     citat 

tato, multumim pentru compliment sarut sarut sarut
ai vazut, copii nostri sunt la aceasi diferenta de varsta zambet
pupam pe Andrei si Miruna!

sus

Denunta
DANONINO

Copii
Sara Andreea: 12 ani, 5 luni
Luca Daniel: 10 ani, 7 luni

03.06.2009 4:05     citat 

Bravo Mirunica zambet
Teo inveti tu cum e sa mergi cu OZN-ul rad

sus

Denunta
ksde2000

Copii
Ema Nicoleta-minunea mica: 12 ani, 6 luni
Ana Lorena-bebelina: 8 ani, 7 luni

03.06.2009 4:25     citat 

stelyana din pacate colajele deja le-am refacut mai devreme si sunt puse deja pe prima pagina

am pus si link-urile lu gaby dar vor aparea in capitolul urmator...sper sa-l pun eu pana plec..daca nu o va face crazy

fetelor ar fi timpul cred sa hotarati locatia de acumca sa am timp sa anunt si fetele care din diverse motive nu reusesc sa intre pe forum....si ora de intalnire.....eu zic ca la 4.30 ar fi ok...insa nu stiu cat se face de la gara pana in parc...oricum voi va puteti intalni mai devreme si intre timp aparem si noi cu oana

eu sunt ocupata cu bagajele...eterna dilema ce sa las...ce sa iau...m-am dotat cu medicamente pentru gaza ca de acolo slabe sanse...hainitye pentru ea si pentru noi...si tare mi-e ca nu ne incadram intr-un troler cum planuisem plang sau sunt foarte trist

sus

Denunta
stelyana

Copii

03.06.2009 4:48     citat 

am inteles Alina, dar ma mir ca nu ai gasit tu o poza cu Ilinca care sa fie mai de-aproape...tocmai pe aia in pijamale...avem si noi pozici cu palariuta, cu carlionti in vant, cu ochi mari si frumosi......si tu... ...asta e....

sus

Denunta
gonzonica

Copii

03.06.2009 10:11     citat 

Gara e relativ aproape de parc, se fac 15-20 min cu masina, nu e problema. Daca trenul nu are inatrziere eu cred ca puteti ajunge un 4:30.
Noi nu cred ca avem cum sa ajungem mai repede, caci gaza mea cam doarme pana la 4(deobicei 4:30-5, dar o sa ma chinui sa o culc mai repede).

sus

Denunta
lily_ana2008

Copii
Robert Stefan: 12 ani, 6 luni
am nascut deja!

03.06.2009 10:13     citat 

fetili, avem o noua membra in grup foarte fericit Arina pui de buburuza 28....a scris la cap anterior care nu este inchis confuz confuz confuz confuz
Bine ati venit buburuzelor sarut sarut sarut sarut sarut si la multe lunite foarte fericit
Capitolul 70 nu cel anterior.....

sus

Denunta
oana-oana

Copii
Nicholas Gabriel - Piticul de gradina
12 ani, 6 luni

03.06.2009 10:18     citat 

eu propun la 16 :30 in fata la magazinul H al herastraului cred ca acolo stie toata lumea sa ajunga si nu vor fi probleme sa nu ne intelegem in lagatura cu ce intrare a parcului ................ nu? ce ziceti e ok?

sus

Denunta
oana-oana

Copii
Nicholas Gabriel - Piticul de gradina
12 ani, 6 luni

03.06.2009 10:19     citat 

eu propun la 16 :30 in fata la magazinul H al herastraului cred ca acolo stie toata lumea sa ajunga si nu vor fi probleme sa nu ne intelegem in lagatura cu ce intrare a parcului ................ nu? ce ziceti e ok?

sus

Denunta
gonzonica

Copii

03.06.2009 10:25     citat 

Oana, e ok unde ti-e tie cel mai bine. Acolo e posibil sa fie mai greu cu parcarea, fiind duminica, dar va descurcati voi scot limba

sus

Denunta
lily_ana2008

Copii
Robert Stefan: 12 ani, 6 luni
am nascut deja!

03.06.2009 10:29     citat 

am vazut poze superbe foarte fericit foarte fericit foarte fericit foarte fericit
Davidutz cu plete si fara......ce chinuit esti tu cu piciorusele trist trist trist
Pitic de gradina vedeta,fetita si mafiot scot limba
Teo motata,alifiata,soferita de ozn sarut
Ilinca carliontata ce ma da gata cu ochii si genele ei sarut
bubu ma bucur ca s-a rezolvat problema ta foarte fericit foarte fericit foarte fericit
Chris sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut ce fetita cuminte esti tu,te-ai intors la patutul tau.....incercam si noi,dar ne iese cu jumatati de noapte....dar e bine si asa scot limba

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: