· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Burtici de iulie-decembrie(71)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Burtici de iulie-decembrie(71)     
ICEMOON

Copii
Atomicul: 16 ani, 3 luni
Zuza: 12 ani, 10 luni

06.06.2009 9:48     citat 

Urschuletz noroc ca e spatiu mare si mobila putina nu vad praful sau mai bine zis in ultima vreme ma fac ca nu-l vad scot limba

sus

Denunta
elena_raluca

Copii
Alesia - Alexandra : 12 ani, 11 luni

06.06.2009 12:47     citat 

Buna burticuti!!! sarut
biencut bine ai venit, sarcina usoara!!! sarut sarut
Eu am ajuns azi in Dragon rad si pun poze imediat!!! Ca am ajuns acasa si eram rupta si de sigur ca am umflat burta si dupa somn rad rad

sus

Denunta
elena_raluca

Copii

06.06.2009 1:01     citat 

pernitele sunt de la lenjerii

si camasa de noapte cu halatul ei...sper ca se vede crapatura de la sanii jenat jenat

si noi doua in ultima poza

jenat

si nu am scapat de vergeturi pe burtica la cat ma bucuram ca nu am...se vad putin in poza trist

sus

Denunta
ICEMOON

Copii

06.06.2009 2:14     citat 

Vai Elena cat sunt de frumoase! care mai de care! superbe! si multeeee.
si camasa de noapte misto tare!
Lasa-le incolo de vergeturi! uite ce burtica faina ai! sarut sarut sarut

sus

Denunta
elena_raluca

Copii

06.06.2009 2:45     citat 

Saru'mana Ice!! sarut
Da pot spune ca am terminat de cumparat!!! e daca mai vad ceva mai deosebit...nu stiu daca o sa ma abtin foarte fericit dar in mare e totul gata!!! zambet
Tu cum te mai simti? bebelina, K? sarut sarut

sus

Denunta
smiri

Copii
eduard teodor: 12 ani, 9 luni

06.06.2009 5:07     citat 

Fetelor, mi-am facut o urocultura si mi-a sunt ingrijorata...sper ca nu afecteaza pe bebe infectia asta. am sa sun acus dr sa imi spuna ce sa iau...dr de familie mi-a primele vergeturi... trist Partea f frumoasa e ca bebe e f activ...e un dulce sarut Spuneti-mi va rog, cele care sunteti mai informate decat mine in privinta infectiei urinare...cum afecteaza copilul?

sus

Denunta
rome

Copii
Lucas Rafael - minunea mea
12 ani, 10 luni

06.06.2009 5:14     citat 

Elena sa le folositi sanatoase. Foarte frumoase si chiar ca sunt multe, dar oricum trebuie multe asa ca....super si mamica si burtica sarut sarut sarut

sus

Denunta
ICEMOON

Copii

06.06.2009 5:21     citat 

Elena K e bine, vad ca a acum iar e duracel. Bubulina neastamparata ca de obicei scot limba

Smiri imi pare rau, depinde cat e de puternica infectia, ce valori au iesit la analiza. Daca e doar in infectie usoara trece fara tratament cu multe lichide si atentie la toaleta si nu-l afecteaza pe bb. Sanatate multa!

Rome ce ai mai facut?

Eu am reusit sa-mi fac manichiura cat a pedichiura nu am curaj, cred ca fac o programare undeva jenat

sus

Denunta
rome

Copii
12 ani, 10 luni

06.06.2009 5:25     citat 

Smiri eu cred ca acum nu afecteaza bebele, doar daca ai infectia cand se naste bebe, si nasti natural. Dar o sa se trateze si o sa fie bine zambet .
Linisteste-te ca o sa-ti spuna medicul ce trebuie sa faci sarut

si eu am vergeturi deocamdata doar pe sani dar sunt plina oricum trist , asta este. sa speram ca se trag cat de cat cu timpul scot limba , hai sa fim optimiste foarte fericit

sus

Denunta
rome

Copii
12 ani, 10 luni

06.06.2009 5:28     citat 

Icemoon azi am hibernat toata ziua scot limba , am stat in pat la tv, am dormit...aiurea, ma cam plictissc dar nici n-am chef sa plec niciunde rad
Mai bine mergi la pedichiura decat sa te chinui singura... scot limba sarut

sus

Denunta
ICEMOON

Copii

06.06.2009 5:39     citat 

Asa ma gandesc si eu: ca imi ia o jumatate de zi sa fac pedichiura ca lumea rad

sus

Denunta
smiri

Copii

06.06.2009 7:31     citat 

trist i-a noi de la prietenii care au curte.

Smiri, eu am luat augmentin in sapt 15 tot pentru infectie urinara si urinex si am completat si albastru de metilen . Poti lua linistita daca asta ti-a camasa? Am vazut in piata cu 45 de lei si mi s-a daca e sa-mi zici cam din ce zona a camasa cu halat. Ca vreau sa-l trimit pe sotz.

sus

Denunta
smiri

Copii

06.06.2009 9:07     citat 

Multumesc mult de raspuns, urschuletz. sarut Nu am simptome deosebite...mi se pare ca ma duc putin mai des la toaleta...dar atat...pare sa fie o forma usoara. ma gandesc ca ma tratez acum si daca pana la sfarsitul sarcinii fac iar infectie urinara...n-o sa fie rezistent la augumentin? sau imi fac prea multe probleme confuz zambet

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: