· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Burtici de iulie-decembrie(75)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Burtici de iulie-decembrie(75)     
AdinaGr

Copii
Andrei...minunea mea: 11 ani

14.06.2009 6:27     citat 

Srry ca nu te simti bine trist ...dar e timpul sa mai stai si tu cumintica socat si sa te mai odihnesti !!!
Nu am vrut sa te enervez scot limba ...dar o sa va tot arat poze ca sa fiu sigura ca la anul veniti aici in vacanta rad sarut

sus

Denunta
smiri

Copii
eduard teodor: 10 ani, 10 luni

14.06.2009 7:21     citat 

Super filmuletzele. sarut ..nu am asteptat degeaba! E f draguta si energica!

Eu la anul abia astept sa-mi iau bbelul si sa mergem toti 3 la mare! Nu stiu daca e recomandat sau nu...multa lume nu merge cu copiii asa mici la mare dar noi vom merge sigur ca suntem inebuniti!

Si anul asta vreau sa merg vreo 3 zile macar...sa miros putin marea daca apa si plaja n-am voie trist

sus

Denunta
urschuletz

Copii
Melania: 11 ani

14.06.2009 7:40     citat 

Si eu as vrea anul asta macar 3 zile sa ajungem si noi la mare. Am zis ca poate in sept daca bebe e cumintica si bineinteles avem bani. E chiar benefic pt bebe la ultraviolete face bine la plamani.

sus

Denunta
urschuletz

Copii

14.06.2009 8:37     citat 

Ies un pic poate ma voi simti mai bine!

sus

Denunta
elena_raluca

Copii
Alesia - Alexandra : 11 ani

14.06.2009 11:04     citat 

Eu acum am venit de la plimbarica si desigur de la un cico la o terasa foarte fericit ..... Ma bucur ca v-au placut filmuletele...Va astep si pe voi cu alte filmulete!!!
Adina iti dai seama ce spirt e nor' ta rad rad
Azi saracuta a stat asa cuminte cateva ore...m-a suparat asa de rau soacra asta a mea incat tremuram de nervi...lasa ca o sa vina si soarele pe strada mea!!!
Va pupic si noapte buna!!! sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
bubu_stefi

Copii
nico
elena-teodora

15.06.2009 6:59     citat 

Buna dimineata!
Gata prima zi de concediu trag cu ochiul
O cafeluta :

sus

Denunta
urschuletz

Copii

15.06.2009 8:32     citat 

Neata!
Multumim de tratatie! sarut Cum e acasa?

Elena nu te mai necaji? Dar ce s-a intamplat? Cand pleaca?

sus

Denunta
smiri

Copii
eduard teodor: 10 ani, 10 luni

15.06.2009 8:35     citat 

Neatza...si sa lasam soacrele in lumea lor rad

prima zi de concediu sarut ...cat o astept sarut

sus

Denunta
ICEMOON

Copii
Atomicul: 14 ani, 4 luni
Zuza: 10 ani, 11 luni

15.06.2009 8:39     citat 

Buna dimineata fetele!

Bubu multumim de micul dejun! ce yammy arata! eu inca nu am papat azi desi sunt in toiul activitatilor gospodaresti inca de la 6.

Urschuletz sanatate multa socrului! offf! ce pacat ca nu merge treaba cu sistemul sanitar nici macar in spitalele mari si de renume, atunci de cele de provincie ce sa te mai plangi? trist Doamne ajuta sa fie totul bine!
Cum mai esti?

Elena super filmuletele! sarut sarut sarut Mai ce soacra mai ai si tu, macar a mea nu sta cu noi, da-i cu ignore ca e cea mai buna solutie. Nu merita sa te consumi pt ea.

Adina superbe pozele! si tu arati de milioane!!!

Ankkka e o grasunica bebelina ta! minunat! si ma bucur enorm ca e totul bine cu amandoua. Sa vezi tu cum te plangi imediat ca nu se grabeste sa vina pe lume! sarut

Lore v-ati intors? cum a trecut week-endul?

Rome?

Smiri, Miru, Bubu, Ramona, Love, Ralus, Crysy, Anthu si la toate burticile sarut sarut sarut

sus

Denunta
urschuletz

Copii

15.06.2009 8:44     citat 

Ice multimim de intrebare! sarut Ai grija de tine nu te mai agita!

Azi parca e mai bine. Dar azi noapte m-am speriat teribil, am zis ca gata mi-a venit sorocul. Daca eu nu am avut dureri de niciun fel cauzate de misc domsoarei nu am stiut. Si cand am vrut sa ma scol la pisu am simtit ca ma taie in 2 , imi zvacneau toate cele. Ma rog pana la urma dupa ce m-am usurat s-a potolit si durerea. Imi e si rusine ca ma speri asa din orice jenat jenat

sus

Denunta
ICEMOON

Copii
Atomicul: 14 ani, 4 luni
Zuza: 10 ani, 11 luni

15.06.2009 9:00     citat 

Draga de tine! sarut e normal sa te sperii mai ales ca era si noaptea, eu la prima sarcina in ultimele saptamani ma temeam si sa merg sau sa fac pasi mai mari jenat prostit

sus

Denunta
urschuletz

Copii

15.06.2009 9:37     citat 

Am plecat la dr, vb cand ma intorc, dupa ma duc sa iau banii de la serv.

sus

Denunta
lorellayy

Copii
bebe drag - Natalia Maria: 10 ani, 11 luni

15.06.2009 10:29     citat 

Neata!
pe la 9.30 m-am trezit, am lenevit un pic in pat, am papat si apoi am venit la calc sa recuperez ce ati mai scris in weekend.

ICEMOON tot cu treaba multa si fara odihna? K al tau e tare scump, cred ca o sa aiba grija de surioara lui cand v-a veni sarut
Urschuletz multa sanatate socrului tau. multa sanatate si tie si sa iti treaca starea rea ce o ai sarut
Elena filmuletele sunt super; tare jucausa Alesia sarut
Adina ce graviduta super! sarut
bubu multumim pt cafeluta; sa profiti cat mai mult de concediu sarut
Ankkka ma bucur ca ai vebit cu vesti bune de la doctor; ce grasunica cuminte ai tu acolo, in mod sigur o sa mai stea o luna in burtica sarut
Rome, Smiri, Miru sarut sarut sarut sarut

Mi-a fost un pic frica de drumul Brasov-Pitesti, dar totul a fost ok. Drumul e rau rau ca de obicei, dar a mers Vio incet si a ocolit tot ce s-a putut ocoli, iar bebelusa a fost cuminte; preventiv am luat cate un no-spa si un scobutil cand am ajuns la destinatie. Azi Vio a plecat la Bucuresti si vroiam sa merg si eu cu el, dar mi-a fost frica sa nu fortez prea mult cu drumurile. Oricum vineri plecam la Medias. Numai pe drumuri suntem rad

Sunt f incantata ca am facut 30 de saptamani trag cu ochiul

sus

Denunta
AdinaGr

Copii
Andrei...minunea mea: 11 ani

15.06.2009 11:33     citat 

Am ajuns si noi acasa de la dr.
Suntem bine,colul inchis,placenta ok,bebe are 1.800 kg..am vorbit iar cu dr. despre epidurala ..nu stiu de ce dar el incearca sa ma convinga sa nasc fara ochi peste cap ..dar na,vom vedeam.Mai mergem la control la inceputul lui iulie.

Ma bucur ca v-au placut pozele jenat sarut

sus

Denunta
elena_raluca

Copii
Alesia - Alexandra : 11 ani

15.06.2009 11:33     citat 

Neata fetelor!!!
BuBu merci de tratatie...arata excelent!!!yammmmiii zambet
Adina esti o dericita cu plaja...cred ca toate te invidiem cum stai tu pe sezlong!!!! foarte fericit Sa il inveti pe Printul nostru cu apa..ca noi o sa fim niste balacite!!! rad rad
lorellayy o sa ai o printesa plimbareata!!! sarut sarut sarut
urschuletz ma bucur ca esti mai bine!! Hai ca mai ai putin!!!! sarut sarut sarut sarut
ICEMOON odihnestete mai gospodino!!! Si papa!!! Ca bataita!! Da sarut sarut sarut sarut
smiri frumos in concediu nu!!! Sa te odihnesti sarut
bubu_stefi Si ce frumos e in concediu!!! Ce fac fetele tale?!!!! sarut sarut sarut sarut

Mai ce sa va zic cu soacra asta a mea...e teroare de om...va da-ti seama ca ii dau cu ignor cat pot dar la un moment dat se umple si la mine paharul... trist
Vb mult aiurea...numai prosti...si a inceput sa bage raca intre Ovi si fratisu..daca va puteti imagina ca o mama face asa ceva....bine ca sunt astia cu capul pe umeri si nu o iau in seama!!! Dar eu sunt ingrozita de ce imi aud urechile ce poate sa scoata din gura!!!
E o sa trec si peste asta ce sa fac....
Ma gandesc la bebelina mea si nu ma mai intereseaza de nimeni si de nimic!!! sarut sarut sarut

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: