· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Burtici de iulie-decembrie(75)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Burtici de iulie-decembrie(75)     
AdinaGr

Copii
Andrei...minunea mea: 10 ani, 4 luni

15.06.2009 2:27     citat 

Lore..ce ti-a crscut burtica sarut .
Ice,eu cand am pofta de sarmale fac cu varza normala,nu acra...sau nu iti plac asa? sarut
Ralus,multumim jenat scot limba .Eu nu tin neaparat sa folosesc epi...dar tre sa recunosc ca fara imi e tare frica..desi as fi tare mandra de mine daca as naste fara foarte fericit .Sa inteleg ca tu prima oara ai nascut normal fara epi?Acum vei face la fel?
Smiri...si pe mine ma sperie rau ideea de a folosi forcepsul surprins ..dar am auzit de dr. care l-au folosit si la o nastere fara epi trist .Acum,iti dai seama ca nu avem ce face decat sa avem incredere in DD si in dr. scot limba .Cred ca pana la urma am sa fac asa cum zice el,banuiesc ca are motivele lui.
Elena...deci mi-a reusit faza cu pozele,da? foarte fericit sarut .Pai in primul rand pe nor-mea sa nu o uiti acasa rad sarut ...glumesc scot limba .Ce bine te-ai gandit la bors scot limba sarut .Abia astept sa treaca timpul si sa va cunosc scot limba

sus

Denunta
elena_raluca

Copii
Alesia - Alexandra : 10 ani, 4 luni

15.06.2009 2:34     citat 

Pai Alesia ar fi prima care e pe lista!!! rad Iti dai seama si-ar cunoaste printul jenat
Noi ne intindem putin in pat ca am cam obosit pe scaun!!!

sus

Denunta
ICEMOON

Copii
Atomicul: 13 ani, 8 luni
Zuza: 10 ani, 4 luni

15.06.2009 3:01     citat 

Lore ce frumoasa e burticaaaa! sarut

Ralus am dat toate hainele lui K pana la 6 luni, am lasat doar cateva costumase de amintire pt ca la vremea aceea eram ferm convinsa ca nu va fi niciodata vb de bb2 jenat si nici astea nu se potrivesc pt ca pe K l-am nascut in martie si sunt mai grosute. Lasa ca asa imi fac placerea de a lua si eu roz bombonuri scot limba

Bubu bucura-te de concediu! macar de maine incolo trag cu ochiul

Elena sigur vezi si frunzele de la morcovii mei rad ca ajung frate pana pe marte la ce emotii am.
Tare m-as bucura sa veniti candva si aici si sa ne vedem!
Noi cand venim in tara ori venim direct cu avionul la Cluj ori in Budapesta e mult mai departe pt noi sa venim cu avionul in Bucuresti, acum cum va fi si cu copiii clar sunt mai putine sanse.
Dar cand venim pe Ralus o am in vizor foarte fericit ca sora mea locuieste la Baia Mare si poate, poate reusim cumva sa ne vedem.

Smiri, Adina eu nu stiu ce sa zic, am nascut prima data fara epidurala, nastere indusa si de data asta daca se poate vreau epidurala, stiu ca oricum voi trece peste acele cateva ore, dar daca se poate sa ma bucur in liniste de fiecare clipa de ce nu?

sus

Denunta
urschuletz

Copii
Melania: 10 ani, 5 luni

15.06.2009 4:35     citat 

Gata, am venit si noi dupa drumuri si am papat mai intai.

Lorelay, chiar ca ti-a mai crescut burtica! La mai mare! sarut

Adina, nu e mic a mea la 34 de s avea 1500. O sa fie bine!

Bubu de maine stai cumintica da? Asa am zis si eu rad

Ice, lasa sa mai si cumperi rozuri ca e asa ded frumossssss!

Ralus, te cred ac te doare la pusu de la faptul ca apasa pe vezica.

Pup toate burticile sarut sarut . Dar Anka azi???????

Deci sa incep cu vizita la dr care a durat 5 min timp in care m-am procopsit cu niste ovule calciu magneziu si mi-a zis ca ne vedem pe 28.
Apoi am fost la serv de unde mi-am luat banii si am mai promit niste lucrusoare frumoase. Apoi am fost si la tata socru si era si el in sf bine si vesel.
Iar acum sunt cam molesita asa ca am sa aterizez un pic in pat.

sus

Denunta
ICEMOON

Copii

15.06.2009 5:35     citat 

Urschuletz ma bucur ca e socrul bine si bafta cu tratamentul!

sus

Denunta
urschuletz

Copii

15.06.2009 7:00     citat 

Ati plecat? pe unde sunteti?

Am stat un pic intinsa si acum as ieis la o inghetata sa vad daca il conving pe taty foarte fericit

sus

Denunta
elena_raluca

Copii
Alesia - Alexandra : 10 ani, 4 luni

15.06.2009 7:28     citat 

urschuletz ma bucur ca socrul tau este mai bine sa o tina tot asa!!!
Eu am gasit pe okazii o scoca...nu stiu ce sa fac.. e la 100 ron

sus

Denunta
urschuletz

Copii

15.06.2009 8:04     citat 

Elena una noua in dragon e 120. Daca e o asa dif mai bine ia noua. Vb cu Anturium exact de unde din dragon. Daca iti da cineva una de imprumut pe gratis e una dar asa...

sus

Denunta
urschuletz

Copii

15.06.2009 8:06     citat 

Si pe site-urile alea care mi le-ai dat tu sunt tot cam asa de ieftine.

sus

Denunta
ICEMOON

Copii

15.06.2009 8:11     citat 

Elena si eu zic sa mai dai zarva in tara poate ai si tu noroc ca si Urschuletz si nu mai trebuie sa cumperi.

Eu am fost sus in spalatorie sa calc din hainele bubulinei da e prea cald si acum, asa ca maine aduc masa de calcat jos unde e AC jenat

sus

Denunta
urschuletz

Copii

15.06.2009 8:19     citat 

Ice foarte bine dar ai grija sa nu te ia curentul. Mie mi se intareste burtica doar ca ma fatai prin casa sa mai pun la loc cateceva. Ca ieri daca nu mi-a fost bine le=am lasat asa si purcoi s-au facut!

sus

Denunta
urschuletz

Copii

15.06.2009 8:22     citat 

Fetele dar totusi ce e cu Anka? Poate azi nu prea am fost eu atenta pe forum.......

sus

Denunta
lorellayy

Copii
bebe drag - Natalia Maria: 10 ani, 3 luni

15.06.2009 8:36     citat 

Buna seara burtici ! sarut
Am fost la cumparaturi si am ajuns acasa franta de oboseala, dar f fericita pt ca i-am luat multe lucruri fetitei. Imediat o sa pun si poze cu ce am cumparat trag cu ochiul

Chiar asa, unde e Ankkka? poate o fi ramas fara laptop. confuz
Elena pt o diferenta asa mica de bani mai bine iei scoica de noua. daca iti da cineva una pe moca e si mai bine. trag cu ochiul
ICEMOON sa sti ca chiar e fain sa cumperi hainte roz si sa te uiti dupa rochite (care arata super asa micute) trag cu ochiul

Multumesc fetelor pt apreierile legate de burtica mea sarut sarut sarut poza cu burta goala am cam stat pe ganduri daca sa o pun sau nu , ca asa vergeturi mi-au aparut in mijlocul burtii foarte fericit

sus

Denunta
urschuletz

Copii

15.06.2009 8:40     citat 

Lorelayyyyyyyyyyyyy, poze, poze , poze

sus

Denunta
ICEMOON

Copii

15.06.2009 8:42     citat 

Lore si eu am vergeturi pe langa buric de la K, acum se mai inmultesc, da ma fac ca nu le vad scot limba Pozeeeeee!

Urschuletz de asta ma gandesc sa le pregatesc si eu ca in ultimele saptamani nu voi mai fi atat de sprintena. E normal sa te simti asa, bb e tot mai jos si obosesti mult mai repede sarut

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: