· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Burtici de iulie-decembrie(75)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Burtici de iulie-decembrie(75)     
lorellayy

Copii
bebe drag - Natalia Maria: 11 ani, 3 luni

15.06.2009 8:49     citat 

am luat un set de 12 piese care are si paturica (pretul mi s-a parut f bun: 45 lei)

mi-a placu tare mult verdele de la acest body

pantalonasi, body-uri si un set care cred ca o sa il pun in bagajul pt maternitate(bluzita, pantalonas si caciulita)

in sfarsit am gasit botosei

3 salopetici cu caciulita

sus

Denunta
ICEMOON

Copii
Atomicul: 14 ani, 8 luni
Zuza: 11 ani, 4 luni

15.06.2009 8:56     citat 

Cat sunt de frumoaseeee! iti vine sa le smotocesti cat sunt de dulci si micute sarut sarut sarut

sus

Denunta
urschuletz

Copii
Melania: 11 ani, 4 luni

15.06.2009 9:04     citat 

Sa le poarte sanatoasa! sarut Foarte frumoase!

sus

Denunta
smiri

Copii
eduard teodor: 11 ani, 2 luni

15.06.2009 9:08     citat 

Sunt superbe..sa le poarte sanatoasa fetita ta! sarut Imi plac ciorapeii ca au antiaderentza zambet

sus

Denunta
lorellayy

Copii

15.06.2009 9:20     citat 

multumesc sarut
ma bucur ca va plac
am aranjat toate hainitele fetei pe categorii si acum le-am pus in dulap. am zis ca ma apuc sa le spal si sa le calc pe la inceputul lunii viitoare. deocamdat cred ca ajung hainitele ce le am luat.
ce v-a mai trebui sa iau este niste finet sa fac niste scutece, vreo 2 paturici, si o lenjerie de pat(de unde am luat hainitele au zis ca aduc lenjerii frumoase cu vreo 35 lei cu tot cu pilota; acuma aveau o lenjerie roz cu pilota si aparatori la 55 lei)

sus

Denunta
ICEMOON

Copii

15.06.2009 9:24     citat 

Cat e 55 ron in lei vechi? jenat
Eu am luat setul pt patut: cearceaf, aparatori de jur- imprejur, 2 perne, pilota cu 54 € ochi peste cap

sus

Denunta
lorellayy

Copii

15.06.2009 9:27     citat 

550.000 lei vechi (in jur de 13 euro)

sus

Denunta
ICEMOON

Copii

15.06.2009 9:28     citat 

plang sau sunt foarte trist
si eu am zis sa am luat ieftin setul, ce mai aveau erau de la 70 in sus trist

sus

Denunta
lorellayy

Copii

15.06.2009 9:31     citat 

si eu m-am mirat de pret si materialul e fain; am citit aici pe forum ca o lenjerie cu aparatori e in jur de 150 ron (1.500.000 lei vechi) si chiar i-am dat soacrei mele sa imi faca la o croitoreasa 3 lenjerii pt ca ieseam mai ieftin.

sus

Denunta
urschuletz

Copii

15.06.2009 9:33     citat 

Lorelay f bune preturile!!!!!!!!!!!Eu nu am gasit decat la 50 de lei cum ai luat tu. Cred ca prin dragon sa fie mai ieftin.

Ice dar daca ai ruga fam ta de aici sa-ti cumpere si sa-ti trimita nu ai iesi mai ieftin?

sus

Denunta
urschuletz

Copii

15.06.2009 9:35     citat 

Ice, in scoica care am postat-o pe net pot bune broscutza de la inceput?
Ca ma tot contrazic cu sotul nervos

sus

Denunta
ankkka

Copii
Antonia Maria : 11 ani, 5 luni

15.06.2009 9:37     citat 

Fetelor ,sunt bine foarte fericit ,am probleme cu netul ,merge cand vrea el , nervos ,cred ca o sa sun maine sa fac scandal la astia cu netul !!!

sus

Denunta
ICEMOON

Copii

15.06.2009 9:38     citat 

Asa e setul ce l-am luat doar ca e pe roz
http://www.alibaba.com/product-free/100...image.html

Urschuletz in scoica poti pune bb de la inceput, aici de ex nu poti scoate bb din spital fara asa ceva sau scaun de masina sau cos. oricum pt inceput nu o vei tine in ea mult timp.

Nu as mai incarca-o pe mama si cu lucruri de luat pt bb, ca am lista de bucate cand vine totdeauna cu ce nu gasesc pe aici, si sa plateasca extra la bagaj nu se merita ca e foarte scump, de trimis colet nu mai zic, nici eu nu trimit in tara pt ca platesc de n-spe ori valoarea a ceea ce pun inauntru.

sus

Denunta
lorellayy

Copii

15.06.2009 9:44     citat 

Ankkka ma bucur ca esti bine sarut vezi sa nu te certi prea tare cu astia cu netul ca nu faca bine bebelusei trag cu ochiul
Icemoon e f frumoasa lenjeria si sunt convinsa ca din punct de vedere al caalitatii e mult mai buna decat ce am gasit aici

sus

Denunta
urschuletz

Copii

15.06.2009 9:46     citat 

Ai si tu dreptate, dar m-am gandit ca te mai scuteste de niste bani. Dar tu ai deja experienta si stii ce sa iei. Cred ca de atata drag noi mai luam poate si lucruri care poate nu sunt chiar asa de utile.

Spre ex la patutulmeu lenjeria cu aparatori nu prea paote fi fol ca e facut din placaj si odata nu am de ce sa le prind si a doua chestie ii tine de curent. Dar ce sa fac daca din graba nu am vazut, mi=era drag...

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: