· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Burtici de iulie-decembrie(75)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Burtici de iulie-decembrie(75)     
ankkka

Copii
Antonia Maria : 10 ani, 5 luni

15.06.2009 9:47     citat 

OFfffffff ,daca ati sti cate mesaje am scris ,aici pe forum ,si cand dau trimite ,pica netul nervos iti vine sa urli nu alta !!

sus

Denunta
urschuletz

Copii
Melania: 10 ani, 5 luni

15.06.2009 9:47     citat 

Vai cat de frumoasa e! Aici chiar nu am vazut asa ceva iar pretul cu siguranta ca nu ar fi 50 de euro.

sus

Denunta
urschuletz

Copii

15.06.2009 9:48     citat 

Anka nu te enerva!
S -ar putea sa ne putem intalni dum pe 28 la spital!

sus

Denunta
ankkka

Copii

15.06.2009 9:50     citat 

Da pe 28 vin iar la polizu ,dar eu ajung in jur de 10.30-11 ,mi-am schimbat ora ca e dr mai liber si vorbim mai mult !! trag cu ochiul

sus

Denunta
urschuletz

Copii

15.06.2009 9:51     citat 

mie mi=a zis sa vin mai tarziu un pic! trist Ma cheama si pe mine in sf in spital, poate mai prind o eco! Ce ti-a mai zis ieri?

sus

Denunta
crysy_m

Copii
YANIS STEFAN - iubit si alintat
10 ani, 1 luna
DARIA CATALINA - fata lui tata
6 ani, 9 luni

15.06.2009 9:52     citat 

Buna seara fetelor!!
am intrat sa va salut si sa vad daca sunteti bine!
Eu iar sunt rupta de oboseala ca azi dupa ce am venit de la magazin , am facut si niste acte, ca sunt cam in urma! plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist
LORE ce burtica frumoasa ! Si vergeturile nu conteaza daca e BB bine, asa ca ! scot limba scot limba Hainutele sunt super iar pretul la lenjerie e chiar foarte bun! Bravo! sarut sarut
URSCHULETZ bine ca socrul tau e mai bine! sarut sarut Sa ai grija de tine si sa te odihnesti! Pentru ce ti-a dat medicamentele dr.?
ICE e foarte frumoasa lenjeria , dar la banii astia trebuia sa fie!! scot limba Poate mai primesti si cate ceva cadou ca sunt destul de scumpe toate! trist
sa te si odihnesti , da?! sarut sarut
ELENA super filmuletele! sarut sarut
ADINA in afara de faptul ca arati foarte bine, mai te si duci la plaja in fiecare zi , ca sa ne faci pofta! scot limba scot limba sarut sarut

va pup pe toate , pup si bebelusii din burtici si aveti grija de voi!! sarut sarut

sus

Denunta
lorellayy

Copii
bebe drag - Natalia Maria: 10 ani, 3 luni

15.06.2009 9:54     citat 

crysy multumesc sarut ; sa te odihnesti si tu, ziceai ca in curand iti vine fata la magazin, nu?

sus

Denunta
urschuletz

Copii

15.06.2009 9:54     citat 

Crysy, mi-a dat ac a scazut un pic calciul,iar ovulele pt ca au iesit niste brontozauri rad in vagin.
Tu cum te simti? In afara de oboseala?

sus

Denunta
urschuletz

Copii

15.06.2009 9:55     citat 

Ice dar o pozica si cu tine numai vedem si noi? De Anka nu mai zic nimic ca ea ne fenteaza ca nu are cine sa=i faca

sus

Denunta
ankkka

Copii

15.06.2009 9:57     citat 

pai si mie imi zice sa ma duc intre 12-13 ,dar eu ajung acolo si il sun ,spun ca am ajuns mai devreme si daca poate sa coboare trag cu ochiul si vine imediat rad

ce sa imi zica ,fata avea 2,5 kg ,colul lung si inchis ,control pe masa ,am o rana frumoasa pe col ,dar o rezolv dupa alaptare prostit ,maine ma duc cu pipi sa fac analize ,iar marti care vine merg la bucuresti pt ex la secretie scot limba ,asta mi-l face la policlinica nr 3 ,parca ,pe langa cimitirul belu .

sus

Denunta
urschuletz

Copii

15.06.2009 9:58     citat 

Nu stiu daca asta e nr policlinicii dar exista o policlinica pe serban voda, da! Dar nu ai unde sa o faci la tine ca sa nu mai vii aici pt o secretie?

sus

Denunta
lorellayy

Copii
bebe drag - Natalia Maria: 10 ani, 3 luni

15.06.2009 9:59     citat 

saptamana asta sper sa vina cineva sa imi repare calculatorul plang sau sunt foarte trist de aia nu am apucat sa fac colajul....am descarcat programul pt colaj dar nu merge deloc, nimica nu imi merge pe calc asta!!! plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist noroc ca am gasit o modalitate sa deschid o pagina de internet explorer

sus

Denunta
ankkka

Copii

15.06.2009 10:00     citat 

Nu stiu daca am unde aici ,dar daca dr meu lucreaza si acolo ,nea ,el imi i-a secretia !!

sus

Denunta
urschuletz

Copii

15.06.2009 10:00     citat 

Eu ma duc in pat ca incep sa tipe toate oasele! Si pe deasupra mai si am pofta sa mananc ceva foarte fericit

Nopate buna! sarut sarut sarut

sus

Denunta
ankkka

Copii

15.06.2009 10:01     citat 

Noapte buna ,ursuletz !! sarut

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: