· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Burtici de iulie-decembrie(76)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Burtici de iulie-decembrie(76)     
elena_raluca

Copii
Alesia - Alexandra : 13 ani, 6 luni

17.06.2009 9:54     citat 

Neata fetelor!!!
Momentan nu ma mai doare spatele zambet si o sa profit de asta si de faptul ca afara e inorat si mai ploua din cand in cand ca sa ma duc la dr. ptr a poate ajung azi si la dr. pediatru ca m-am uitat pe harta si e la doua blocuri de mine foarte fericit sper sa gasesc pe cine acolo ca nu a duc sa fac un dus si am fugit!!!
Va pupic pe toate si pe toti bebei sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
urschuletz

Copii
Melania: 13 ani, 6 luni

17.06.2009 9:58     citat 

Elena , bafta!

sus

Denunta
bubu_stefi

Copii
nico
elena-teodora

17.06.2009 11:10     citat 

Eu am dormit putin ,neata lore ,neata elena sarut
Am facut ceva de papa .intai am dus-o pe stefi sa-i recolteze sange pt analize si asta m-a pe mine ma streseaza ochi peste cap

sus

Denunta
urschuletz

Copii

17.06.2009 11:22     citat 

Azi-noapte m-am dus de 5 ori.

sus

Denunta
rome

Copii
Lucas Rafael - minunea mea
13 ani, 5 luni

17.06.2009 11:55     citat 

Salutare fetele sarut , ma bucur ca sunteti toate bine, abia asteptam sa vad cine , ce a unde ai atata energie, sincer, eu n-as face nimic scot limba ; foarte frumoasa esti si burtica la fel , la mai mare; de hainute nu mai zic nimic, sunt superbe sarut

Am gasit si eu body cu mesaj foarte fericit ca ale voastre : "eu si cu tati o iubim pe mami" si cu "Te iubesc mami !": foarte fericit

Adina, la tine chiar nu se vad kg deloc, si noi anul viitor o sa mergem ori in Grecia, ori in Croatia, din cate vad in foto e foarte frumos sarut

Urschuletz, mai ai umpic, umpic prostit , ma bucur mult ca s-a unde scot limba ; eu de la inceputul sarcinii ma duc de cel putin 3 ori la baie ochi peste cap

Icemoon foarte frumoasa lenjeria, sigur calitatea nu se compara cu ce gasesti la noi, sa o folositi sanatoase, pupici lui Keane sarut

Elena super scoica si la super pret, sa o folositi sanatoase sarut

Anka, ma bucur ca sunteti bine, grasuna bebelina foarte fericit sarut

Restul burticilor, multi sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
ICEMOON

Copii
Atomicul: 16 ani, 10 luni
Zuza: 13 ani, 5 luni

17.06.2009 12:11     citat 

Buna fetele!

Ligia felicitari pt baietel!!! cred ca e sotul in al 9-lea cer sarut Bia ce zice? ce si-ar fi dorit?

Urschuletz ma bucur ca intinde tata o mana macar in al 11-lea ceas, mai adu-i aminte din cand in cand trag cu ochiul Offf! imi pare rau de nesomn.

Bubu dar pt ce face Stefi analize? trist draga de ea!

Crysy frumos cadou de aniversare veti avea!

Miru La multi ani! sa fiti fericiti impreuna si sa aveti parte doar de clipe de neuitat! sarut

Elena sper ca nu te-ai obosit prea mult azi cu plimbatul.

Lore si eu sunt la fel cu miscatul, am impresia ca e deja lasata asa tare burta ca de am de urcat o imping cu picioarele prostit

Abramburica bine ai revenit si serv cat mai usor.

Rome pe unde ai fost? cum va simtiti? da pozele cu Malta nu iti plac? scot limba foarte fericit

La noi ieri a jumatate din insula a am stat si eu in pat intinsa cu K jucandu-se langa mine.
Azi am fost de am mai luat ceva sutiene pt alaptat si pijamale sa mai tai de pe lista una-alta.

O zi frumoasa va doresc tuturor! sarut

sus

Denunta
rome

Copii
13 ani, 5 luni

17.06.2009 12:20     citat 

Icemoon astept sa ne arati poze cu Malta si apoi ne hotaram unde sa venim rad scot limba
Am fost la parintii mei cateva zile foarte fericit , suntem bine multumim sarut

sus

Denunta
ICEMOON

Copii

17.06.2009 12:27     citat 

Ia ca acum mi-am amintit, Urschuletz ma intrebai de mare, unde stam acum nu e chiar aproape, trebuie sa iau busul sau sa ma duca Law. Nu am fost vara asta plang sau sunt foarte trist pt ca nu am voie sa stau la soare si e si invazie de meduze nervos , pe K l-a cateva ori.
Unde am stat inainte aveam marea sub geam, am sa caut ceva poze facute in balcon sa va arat, tare mi-as fi dorit sa nu vindem ap respectiv desi era micut era o priveliste de toata frumusetea.

sus

Denunta
rome

Copii
13 ani, 5 luni

17.06.2009 12:32     citat 

Icemoon cam cat ar fi un sejur cu all inclusive la voi ai idee?
Noi anul trecut am fost in Egipt, anul asta ne facuseram planuri pt. Turcia, dar daca vine bebe... foarte fericit , dar am ramas surprinsi cand am vazut ca preturile sunt cam la fel surprins

sus

Denunta
urschuletz

Copii

17.06.2009 12:39     citat 

Rome, Ice ce bine ca sunteti ok! sarut

Ice, tot e mai aproape decat la noi! Sa ne pui poze!

Rome ce faci?

sus

Denunta
ICEMOON

Copii

17.06.2009 12:50     citat 

trist

merge tare greu photobucket

sus

Denunta
abramburica

Copii
THAISA DANA TEODORA : 18 ani, 1 luna
MARIUS DANIEL LAURENTIU ANDREI: 13 ani, 2 luni

17.06.2009 12:55     citat 

Superbe poze...
Fetelor sa-mi tineti pumnii ca in juma de ora pumnii si sa se vada sexul... foarte fericit ...inka nu m-am hotarat ce vreau sa fie, cred ca orice ar fii la mine nu conteaza...dar ca ma gandesc la sot...off....o sa fie cam trist dc zice ca este fata ochi peste cap
Va anunt maine ce este....sper scot limba
Va pupik
sarut sarut sarut

sus

Denunta
ICEMOON

Copii

17.06.2009 12:57     citat 

Rome din pacate nu stiu nimic de preturi, stiu ca sunt curse directe din Cluj, Bucuresti si Timisoara- asa a cum mai mult. Oricum daca dai o cautare cu google sigur gasesti informatii.
Eventual te pot ajuta cu ceva sugestii privind zona, hotelul etc.

sus

Denunta
rome

Copii
13 ani, 5 luni

17.06.2009 1:04     citat 

Super sunt pozele, superrrr, ca par avea Keane ... sarut sarut sarut
Da ar fi super, e bine sa sti cat de cat de hoteluri cum sunt, vedem noi la anul rad rad rad rad abia astept concediul de anul viitor

Urschuletz am aranjat cate ceva prin casa, acum am iesit de la baita si ma pregatesc sa ies la o terasa cu prietena mea, ca n-am mai iesit....la o barfa rad

sus

Denunta
smiri

Copii
eduard teodor: 13 ani, 4 luni

17.06.2009 1:26     citat 

Superbe pozele...ador marea... sarut pacat ca stau atat de departe de ea trist

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: