· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Burtici de iulie-decembrie(76)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Burtici de iulie-decembrie(76)     
ankkka

Copii
Antonia Maria : 13 ani, 6 luni

17.06.2009 2:05     citat 

ce mai fac fetele ?? burticile !!!

noi suntem bine ,si eu merg noaptea la baie ,dar asta este ,ce sa facem ,azi ne-am simtit mai nasol ,poate ca e inorat si ploua ,am o stare de rau generala ,dar TA e buna 12 cu 6 ,chiar f. buna !!

Voi visati ca nasteti ?? eu aproape in fiecare noapte visez trag cu ochiul Doamne ce cosmar scot limba

sus

Denunta
elena_raluca

Copii
Alesia - Alexandra : 13 ani, 6 luni

17.06.2009 2:10     citat 

Gata am ajuns!!!
Mi-am luat concediu si am 75,6 kg..deci pana acum am luat 17, 6 kg, e dar nu asta e problema, problema e ca TA o am 13 cu 9 si mi-a acum e prea mare ochi peste cap
Dupa aia am fost la si am luat toata documentatia ptr dosare, trusou, imdemnizatie de nastere si alocatie si indemnizatia de crestere a la pediatru nu am mai facut nimic, ca nu mai era acolo, ma duc maine dupa masa!!!
Oricum am rezolvat ceva azi!!!! rad

sus

Denunta
elena_raluca

Copii
Alesia - Alexandra : 13 ani, 6 luni

17.06.2009 2:12     citat 

Ice super pozele!!! Dar mai super flacaul din ele sarut sarut sarut sarut

de mers la baie noaptea nu mai zic....de visat ca nasc am visat de cateva ori!!! chiar am visat de curand ca era moata mea si ii dadeam san..super senzatia.... sarut sarut sarut ma duc la masa ca nu mai pot!!!

sus

Denunta
urschuletz

Copii
Melania: 13 ani, 6 luni

17.06.2009 2:30     citat 

Ice , ce frumos e la voi acolo!

Abramburica, bafta tinem pumni sa fie sanatos si sa fie ce vreti voi!

Elena sa-mi zici si mie ce acte treb,te rog, ca scarba aia de la mine nu a bag la un somn ca nu prea ma simt ok am asa o greata!! trist

sus

Denunta
urschuletz

Copii

17.06.2009 2:41     citat 

Fugi si intinde-te un pic ca-ti mai revii!

sus

Denunta
bubu_stefi

Copii
nico
elena-teodora

17.06.2009 3:33     citat 

Ice superb sarut
Mai i-am facut Stefaniei analizele pt. ca are ganglionii inghinali putini cam mari si cica ar si semn de infectie trist sa vedem maine ce rezultatele .Eu fusesem cu ea la medic pt ca si-a am dat de alta .
Abramburica bafta ..sa vii cu vesti bune.
Elena e 9 putin cam mare trist pupici
Anka eu refuz sa ma gandesc ..de visat inca nu am visat sarut

sus

Denunta
urschuletz

Copii

17.06.2009 3:56     citat 

Anka ca am visat ca am nascut nu=i nimic dar ca e baiat... rad

sus

Denunta
ankkka

Copii

17.06.2009 5:43     citat 

rad rad rad asa am visat si eu azi noapte ,ca nascusem si era baiat ,numai ca era exact baietelul lui ICE ,inainte sa il tunda ,si exact varsta lui o avea ,de fapt era K , rad rad rad ,scapasem ,il facusem direc mare rad rad rad

sus

Denunta
urschuletz

Copii

17.06.2009 5:45     citat 

Esti tare Anka! rad rad

sus

Denunta
ankkka

Copii

17.06.2009 5:47     citat 

nu te-a nastere ??

Pe mine :DAAAAAAAA

sus

Denunta
ankkka

Copii

17.06.2009 5:52     citat 

ma duc afara ,sa ma cert nitel cu sotl meu nervos ,mie pe leptop nu imi merge decat pagina asta ,nici pe mail nu pot sa intru ,ma duc sa fac gura ,poate vin si mai nervoasa ochi peste cap CE la el la pc merg toate paginile plang sau sunt foarte trist eu daca sunt mai mica ce ...........am plecat !!

sus

Denunta
urschuletz

Copii

17.06.2009 6:43     citat 

Anka am puiuti de morcovei deja plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist . a facultate 2800 si 50 de gr fetitza si a epidurala i-a cand au fost durerule mai mari i-a voua domnul ce va doriti! si eu m-am mirat ca a-asta a ia marja de eroare in caz ca se inseala ca sa nu ma bucur nici eu inainte inutil...Dar eu pot sta linistita ca stiu ca e baiat din cauza zilei in care a 80% sa fie baiat daca bebe e conceput in ziua ovulatiei deoarece spermatozoizii masculini sunt f rapizi dar nu traiesc mult, de-asta mai tarziu au castig de cauza cel mai probabil fetitele zambet ).

Alina, sotul iti dai seama ca e incantat caci asta a prima data cu toate ca n-ar mai schimba-o acum pe bia pe un baietel!
Frumoase peisaje...Doamne ce m-as balaci si eu pe-acolo...sau sa iau masa pe malul apei... foarte fericit

sus

Denunta
urschuletz

Copii

17.06.2009 7:04     citat 

Biencutz si noi am conceput in ziua ovulatiei! Ca pe mine ma dor ovarele si butica in ziua aia. e dreot ca a stresata ca am vazut de dim ca ma iau somtomele si am gandeam ca pana seara cand ne intalnim e prea tarziu jenat jenat

Sa stii ca si mie mi-a