· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Burtici de iulie-decembrie(76)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Burtici de iulie-decembrie(76)     
urschuletz

Copii
Melania: 13 ani, 6 luni

17.06.2009 10:05     citat 

Da asa e cu banii trist Eu am pus deja in plicuri: 700 dr, 100, moasa, 200 anestezist sa fie, 200(schimbati in 5-10 lei), pt asistente. Cam atat si sper sa nu mai treb.

sus

Denunta
elena_raluca

Copii
Alesia - Alexandra : 13 ani, 6 luni

17.06.2009 10:06     citat 

Chiar ma gandeam azi si faceam asa un calcul..nu fix asa in mare...cat am cheltuit in astea 9 luni...si nu vreau sa ma mai gandesc..dar nu imi pare rau o secunda, si o sa mai cheltuim rad rad rad

Fetelor la mine in burta iar e discoteca!!! rad rad rad rad

sus

Denunta
urschuletz

Copii

17.06.2009 10:08     citat 

Nici eu nu am mai facut socoteala! si tot s-ar fi dus pe ceva. Casa nu cred ca ne cumparam asa ca...eu de asta as fi avut nevoie, in rest la noi s-ar fi dus pe toale ca suntem bolnavi amandoi. si pt casa cumparam.

sus

Denunta
urschuletz

Copii

17.06.2009 10:14     citat 

Ce de acte aiurea cer si astia! si daca nu ai card la una din bancil;e astea treb sa-ti faci nu? Speram sa aibe la raifasen. Ce dobitoci! si adica si amaratii astia de bani vin in 2 luni?

sus

Denunta
crysy_m

Copii
YANIS STEFAN - iubit si alintat
13 ani, 2 luni
DARIA CATALINA - fata lui tata
9 ani, 11 luni

17.06.2009 10:35     citat 

Buna seara fetelor!
URSCHULETZ ce frumoase sunt hainutele . Balansoarul e super! sarut sarut
ELENA am luat si eu lista cu acte. E cam lunga pt. asa putini bani si nici pe aia nu tii dau la timp!! Multumim! sarut sarut
ICE pe mine m-ai convins cu pozele! Intrebarea e daca se poate ajunge si cu masina , ca pe sot nu il urc sub nici o forma in avion! trag cu ochiul sarut sarut

Fetelor , eu ma pregatesc de plecare!! scot limba scot limba Parca nu mai am rabdare pana vineri ! Am OK de la dr. dar sa nu merg mai mult de 2.5 ore in masina fara pauza! Asta a pe acum ca ne auzim peste 10 zile! Sa aveti grija de voi si de burtici si sa ma asteptati , sa nu nasteti fara mine! Va pup pe tote si o sa-mi fie dor de voi! sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
urschuletz

Copii

17.06.2009 10:57     citat 

Crysy, drum bun si petrecere frumoasa! sarut

sus

Denunta
ICEMOON

Copii
Atomicul: 16 ani, 10 luni
Zuza: 13 ani, 5 luni

18.06.2009 4:35     citat 

O sa se raceasca cafeaua pana va treziti da e vara si merge si asa scot limba

Urschuletz super, super hainitele! setul pt carut e superb si culoarea imi place mult. Off! ce de bani pt spital trist
Balansoar din asta vreau si eu sa luam.

Elena asa e cum zici: ai cheltuit pt bebelina si chiar nu conteaza important e sa fie totul ok.

Ankkka m-ai distrat teribil cu visul tau rad

Crysy drum bun si relax! se poate ajunge si cu masina: pe sosea pana in Italia de ex si apoi cu vaporul trag cu ochiul

Abramburica te astept cu vesti!

Bubu eu sper sa nu fie nimic cu Stefi si sa scapati usor trist

Rome sa-ti fie de bine iesirea, asa ma destind si pe mine astfel de intalniri.

Lore parca era vb de concediu sa ai timp de odihna, dar vad ca toata ziua esti in priza!

Smiri cum mai esti?

Ligia te astept la un balacit! si la un mic dejun pe plaja!

sus

Denunta
biencut

Copii
Capsunica Prajiturica
Iedut

18.06.2009 6:07     citat 

Ursuletz salopetica cu iepuras cand am fost eu era 16 ron! Ti-am zis eu ca le lasa la 10! Tb sa mai dau si eu rapid o tura caci imi placusera tare. Eu vazusem la reducere la 10 ron altfel de salopetele mai uratele. Cat despre costumasul - saculet pt carucior...era la vremea lui vreo 60 ron daca nu ma insel! Asa ca zic eu o afacere tare buna!
Iar motanul e super tare! zambet
Pe balansoar cat ai dat?

sus

Denunta
biencut

Copii
Capsunica Prajiturica
Iedut

18.06.2009 6:09     citat 

Alina multumim de cafeluta!
Cat despre o balaceal la tine si o masa pe malul apei...Cu mare drag, bani sa fie sa ajungem vreodata acolo! sarut

sus

Denunta
urschuletz

Copii

18.06.2009 6:37     citat 

Neata, fetele!

Multumim de tratatie! sarut

Biencutz, am dat pe balansoar 160 de la miniblu, redus de la 270. Pe alte site-uri, l-am vazut si 370, chiar la sensiblu. Nasa mi-a imi da ea banii. Cat despre costumase erau o gramada la 10 ron. Am luat si eu 3 ca om mai lua....Sa o si vedem cat creste. si oricum am facut afacere. Erau o gramada ieftine!

Ice , nu te mira de bani! Am auzit scoruri si mai mari! Eu dau un minim ca sa zic asa. Altii dau 1200 la dr, dars a dim gata m-am trezit.Poate reusesc sa calc ce am de calcat...

sus

Denunta
bubu_stefi

Copii
nico
elena-teodora

18.06.2009 8:35     citat 

Buna dimineata fetelor,
Ice multumim ce cafeluta sarut
M-am trezit de ceva vreme ,am calcat si am facut ordine in sifoniere ochi peste cap
Urshuletz dc dai bani si la moasa?
Eu cand am nascut am dat la dr si anestezist si la femeile care au spalat ,da normal se da prosop cu sapun ..numa ca m-a nu aveam.
Acum am intrebat o asitenta si zicea 4 medicul 2-3 mil mana a 1,5 anestezistu .
Merg la piata sa iau pepene ca m-a groasa sa puteti ajunge si la noi! sarut

Urschuletz bine faci cu banii, nu vad de ce trebuie exagerat cu chestiile asta si eu sincer uneori chiar imi vine greu a atunci nu inteleg de ce nu nasc la privat, ori o fac ca vezi doamne sa vada lumea ca au, ori efectiv zic o suma pe care nu cred ca au dat-o confuz

Bubu si K e fac pepene verde.
Ce harnica ai fost deja! si eu la 5 calcam sus in spalatorie prostit

si va pun o pozna facuta la repezeala aseara inainte sa iesim la joaca

sus

Denunta
rome

Copii
Lucas Rafael - minunea mea
13 ani, 5 luni

18.06.2009 9:48     citat 

Neataaaaa sarut
Icemoon multumim de cafeluta, arati foarte bine, nu se vad kg deloc, pupam burtica la mai mare sarut

ce harnicute sunteti toate, e bine asa pe racoare foarte fericit si eu am terminat de gatit, am intins hainele si gata, acum ne relaxam ca am obosit prostit

sus

Denunta
urschuletz

Copii

18.06.2009 10:12     citat 

Bubu asa am auzit acs e da ca altfel nu prea se uita la tine. si la nasterile normale cam cu moasa tragi pana la sf.

Ice, ce frumoasa esti! Pupam burtica! sarut

Pana la urma am calcat pe canapea ....dormind rad M-am intins un pic si intinsa am ramas!

sus

Denunta
abramburica

Copii
THAISA DANA TEODORA : 18 ani, 1 luna
MARIUS DANIEL LAURENTIU ANDREI: 13 ani, 2 luni

18.06.2009 10:28     citat 

Neata ...raportez una bucata baby boy care se va numi Marius Daniel Laurentiu....vom avea perechea fantastica Danutza si Danutz scot limba
Va pupik si revin , abia am ajuns la job si am un pik de treaba

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: