· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Burtici de iulie-decembrie(77)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Burtici de iulie-decembrie(77)     
lorellayy

Copii
bebe drag - Natalia Maria: 11 ani, 2 luni

19.06.2009 9:21     citat 

neata!
bubu multumim pt cafeluta sarut

am facut si eu ochi de vreo 15 min; azi dimineata pe la 6 m-a suparat stomacul f tare plang sau sunt foarte trist , am baut un pahar cu lapte si pe la 7.30 am reusit sa adorm la loc.

sus

Denunta
rome

Copii
Lucas Rafael - minunea mea
11 ani, 2 luni

19.06.2009 9:30     citat 

Good morning sarut
Multumim bubu, acum o savurez foarte fericit

Lorellayy si eu mai am dureri de stomac , dar trec fff repede cu Rennie trag cu ochiul

Urschuletz, foarte bine ca nu ai emotii, zi-ne si noua ce sa facem sa n-avem, ca eu una deja sunt terorizata prostit

Adina poate vroia Andrei sa-ti zica ceva, ca-i era foame sau ceva rad , eu ma mai trezesc cu lovituri si am in noptiera provizii foarte fericit

sus

Denunta
bubu_stefi

Copii
nico
elena-teodora

19.06.2009 9:31     citat 

Neata adina .neata urshuletz ..vai ma uit la cate saptamani ai si ma gandesc ca din clipa in clipa va sosi minunea mai ales ca fetitele vin mai devreme ...asa se spune sarut
Eu am facut ordibe prin casa ..mai ma apuca groaza ca in fiecare zi aspis si la 2 zile spal pe jos si tot se aduna praf... prostit .
M-am epilat si am facut un dusuletz ...mai trebuie sa fac bagajul pentru la tara si gata sarut
Adina tu ce faci?

sus

Denunta
bubu_stefi

Copii
nico
elena-teodora

19.06.2009 9:33     citat 

Lore acum esti mai bine?
Rome sarut eu mi-am impus sa nu pap noaptea foarte fericit

sus

Denunta
lorellayy

Copii

19.06.2009 9:34     citat 

rome chiar m-am gandit la Rennie (ca auzisem aici pe forum ca avem voie sa luam) dar nu am deloc in casa. azi o sa imi cumpar. am mai avut arsuri, dar f rar de nu le-am bagat in seama.
azi dimineata fetita mea draga avea chef de joaca si mi-am mai luat gandul de la dureri cand o simteam ce tumbe face sarut

sus

Denunta
lorellayy

Copii

19.06.2009 9:35     citat 

bubu acum sunt mai bine, multumesc sarut
as manca dar imi e si frica sa nu ma ia iar.
inca nu am chef de nimica si cred ca ma bag inapoi in pat foarte fericit

sus

Denunta
urschuletz

Copii
Melania: 11 ani, 3 luni

19.06.2009 9:39     citat 

Pai in leg cu emotiile....daca am acum la momentul ala ce fac? O sa am timp acolo destul sa-mi fie frica. va da-ti seama ca ma tot gandesc si mi-e teama de durere, de travaliu, de expulzie.....Dar cred ca daca am sa reusesc sa fiu stapana pe mine se va rezolva mai usor.

sus

Denunta
lorellayy

Copii

19.06.2009 9:41     citat 

ai dreptate urschuletz ar fi bine sa reusesti sa fi stapana pe tine, sa nu te pierzi repede
asta vreau si eu sa fac ...sa vad daca reusesc foarte fericit

Ultima modificare efectuata de catre lorellayy la 19.06.2009 9:42, modificat de 1 data in total

sus

Denunta
AdinaGr

Copii
Andrei...minunea mea: 11 ani, 2 luni

19.06.2009 9:42     citat 

Bubu..noi suntem bine,astept sa treaca timpul mai repede scot limba desi stiu ca imi va fi dor de burtica sarut .Un week-end placut la tara trag cu ochiul .Si pe tine te-au apucat emottile?Pupici ptr Stefi sarut sarut sarut
Rome..cred ca vroia sa ma trezeasca sa ne jucam rad sarut .Baiatul tau ce face sarut ?
Urschuletz..lasa ca e f. bine daca nu iti e frica trag cu ochiul .Asteptam pozici sarut si o pupam pe Meli jenat sarut .

sus

Denunta
lorellayy

Copii

19.06.2009 9:43     citat 

mai nou, mai mult ma gandesc ca o sa imi fie dor sa fiu gravida si sa ii simt miscarile bebelusei, decat ma gandesc la nastere. vio zice ca nu o sa imi fie dor ca doar o sa o am langa mine pe fetita

sus

Denunta
rome

Copii
Lucas Rafael - minunea mea
11 ani, 2 luni

19.06.2009 9:54     citat 

Adina suntem bine sarut , aseara m-am distrat si eu cum facea burta valuri rad
Lore nu-i bai ca daca ti-e dor atat de tare de burtica, apare bb2 sa-ti aduca aminte scot limba
Bubu, sa te odihnesti la tara sau te duci acolo la lucru?

sus

Denunta
lorellayy

Copii

19.06.2009 9:56     citat 

bb2 eventual peste vreo 4 ani ...sa vedem cum decurg lucrurile scot limba

sus

Denunta
urschuletz

Copii
Melania: 11 ani, 3 luni

19.06.2009 9:58     citat 

Sa stiti ca si eu ma gandeam ca are sa-mi lipseasca....Ca m-am obisnuit cu miscarile cu sughiturile. Chiar ma gandeam ca de cateva zile nu am mai simti-to sughitatnd....Sau poate a mai crescut si nu mai inghite ca haplea rad

sus

Denunta
bubu_stefi

Copii
nico
elena-teodora

19.06.2009 10:42     citat 

Adina emotiile le evit ...evit cat pot sa ma gandesc la momentul nasterii,eu imi fac griji de Stefi cum va fi cum va reactiona cand va vedea ca nu vin acasa cateva zile ...sunt multe care imi trec prin minte.
Cat despre dorul de a fi graviduta sa stiti ca asa e acum toata lumea te tine'n puf trag cu ochiul dupa va fi altfel dar vor fi alte placeri sarut sa-i auzit gangurind ,razand in hohote ..si acum imi dau lacrimile cand imi aduc amine cum radea stefi prima data sarut .
Rome eu ma odihnesc la tara ..sotul nu foarte fericit ,avem gradina acolo si trebuie s-o unde...si s-o mai bibileasca putin.

sus

Denunta
lorellayy

Copii

19.06.2009 10:46     citat 

chiar asa, acuma toata lumea ma tine in puf trag cu ochiul
bubu si eu o sa ma odihnesc la tara, iar sotul o sa bage munca la greu foarte fericit ...taie socrii un porc

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: