· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Bebelusi de toamna-iarna 2008(123)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Bebelusi de toamna-iarna 2008(123)     
adytza_84

Copii
MARIA ANDREEA: 12 ani, 3 luni
am nascut deja!

25.06.2009 5:32     citat 

pupici pupici pupici sarut sarut sarut sarut
Ingrid esti o frumusete si fratiorul tau la fel sarut sarut sarut ce casa si gradina frumoasa aveti sarut sarut sarut

sus

Denunta
liana76

Copii
Radu Stefan: 12 ani, 3 luni

25.06.2009 6:09     citat 

Rabia... sarut
Frumosi copii, frumoasa mama (desi nu apari in poze), frumoasa curte, frumoasa casa, frumos gazon, frumoasa piscina, frumoase plante si...lista ar putea continua.
Sa fiti sanatosi si fericiti si sa va bucurati de tot ce aveti!
sarut

sus

Denunta
diana-alina

Copii
Gabriel Laurentiu: 12 ani, 1 luna
Alexandra Ioana: 10 ani, 4 luni

25.06.2009 7:45     citat 

va puuuup pe toate... ce puiuti bronzati si frumosi...si Ingrid, cea minunata...
avem si noi trei dintisori... foarte fericit in sfarsit, a iesit amaratul, cat ne-a nacajit!
fug, ca vrea papa... ochi peste cap

sus

Denunta
mamistef

Copii
Tudor: 15 ani, 8 luni
Maria: 12 ani, 3 luni

25.06.2009 8:13     citat 

Ingrid,Rares.... sarut sarut sarut Ramona sarut sarut sarut sunt minunati copilasii,minunata casuta.....minunata viata!!! jenat sarut

sus

Denunta
mamistef

Copii

25.06.2009 8:20     citat 

actualizare(ca sa ne sara in ochi la schimbarea capitolului,indiferent cine il va schimba)

12.01.87 - Andreea Alexandra(andreea_andreea)
25.01.78 - Irina(ireen)
3.02.79 - Ramona(Rabia)
16.02.80 - Mihaela-Carmen(mymy2008)
24.02.80 - Alina Elena(mamiyasmi)
12.03.83 - Irina Alexandra(Drutza)
16 03 .....- Otilia(Christa_Maria)
8.04.82 - Ana-Maria(bursucitza)
10.04.79 - Mirela Alina(Alina28)
12 05 .86 - Alina (Alinutza22)
31.05.81 - Alina(Claudya-Maria)
21.06.86 -.Mihaela(ReBella)
23.06.84 - Ludmila(Elidia_st)
10.07.84 - Mirella(mare_melisa)
24.07.79 - Mihaela(Mimilyca)
27.07.76 - Mihaela Elena(Tei)
27.08.81 - Diana-Alina(Dialy23)
4.09.83 - Magda? (Kike)
4.12.83 - Nicoleta(coca83ro)
12.09.80 - Raluca(gypsy)
16.09.84 -Adriana(Adytza84)
27.09.86 -Dana (oargad)
18.10.74 - Cristina Alina (crisalina31)
1.11.80 - Mihaela(Michaelaa)
21.11.76 - Anina(Liana76)
5.12.85 - Anca Dorina(cosima)
13.12.75 - Mirela Laura(Lilimarlene)
20.12.76 - Stefana-Paula(mamistef)

actualizare dintisori

- Gabriel-Laurentiu,pui de diana-alina-3 dintisori
- Maria-Letitia,pui de mamistef-3 dintisori

urmeaza sa ..."retiparim" listuta asta la fiecare actualizare,ca sa fie totul in regula pt urmatoarea schimbare de capitol si sa nu mai uitam nimic,o luam cu copy paste de aici si o punem in lista zambet

sus

Denunta
tei

Copii
Iona: 23 ani, 8 luni
Christian: 12 ani, 1 luna

25.06.2009 8:49     citat 

Heeeiiiiii....aveam atatea de scris dar parca m-o palit o amnezie totala cand am vazut pozele cu Ingrid si fratiorul ei dulce prostit ce frumoasa , ce ochi frumosi prostit...va rupe inimi multe si cu palariutza si fara, si cu masinutza si fara, dar ....cu casa si piscina a rupt mami inimile noastre cool
Asaaaa......sa vad ce imi mai amintesc scot limba multumim pt aprecieri sarut sarut sarut , Mimi, e normal sa numai vrea papa la linguritza, si Steff refuza uneori dar am noroc ca este el mai cumnte ( ca sa nu zic ca's eu mai zapacita si nu are cu cine se pune) zambet
MamiS , felicitari pt noua achizitie a Sumolinei sarut , si Steff are deja 2 dintzoci ! azi am vazut ca este iesit deja , cred ca a spart gingia a doua zi dupa ce a iesit primul cool
Oargad.......ce tanara, frumoasa, slaba si nelinistita esti.... surprins , acum am vazut ca ai postat poze inaintea mea la cap trecut prostit
Adytza...... confuz unde-i Mariuca ?! confuz .....

Fetili, Raluca a zis ca va intra luni cu poze ca in w-e are capitanul acasa si monopolizeaza pc-ul rad

sus

Denunta
CLAUDYA-MARIA

Copii
Claudia Maria: 15 ani, 5 luni
Teodora Stefania: 12 ani, 3 luni

25.06.2009 10:42     citat 

Ce frumuseti am vazut sarut sarut sarut sarut sarut sarut
Ingrid, esti o adevarata printesa, ce curte, ce casa, ce ....... ce super-extra fain e la voi, dar tu eclipsezi tot trag cu ochiul sarut
Hmm......asa deci, ubitii mei se distreaza la mare............vlem si noooiiiii plang sau sunt foarte trist Rares, sigur era Steff cel cu care te-ai intalnit confuz mie mai degraba mi s-a parut a fi o domnisoara cu motz foarte fericit Foarte frumosi flacaii sarut Si ce cuscra super faina am trag cu ochiul sarut Da pe Emona si pe Robert de ce nu i-ati pozat confuz
Deci daca ubitul meu se distreaza la mare, ii arat ca ma pregatesc si eu intens.....pentru cand m-oi duce........intr-o vara ochi peste cap asta ca sa nu se uite dupa alte bulanashe bronzate jenat

O noapte linistita si somnic usor va dorim sarut

sus

Denunta
mamistef

Copii

26.06.2009 6:42     citat 

Buna dimineata ochi peste cap sunt rupta de somn,nu mai pot...credeam,eram convinsa ca noaptea asta va fi una super-linistita,avind in vedere ca i-a iesit dintisorul ieri....nuuuu,nici gind....cred ca a chinuit-o celalalt....trist in fine, ne-am hotarit amindoua la 7 si 20 sa abandonam patul si am venit aici,cu cafeaua.Tudor doarme inca(asta e culmea culmilor,fiindca el de obicei este matinalul casei)

Am vazut pe yahoo stire ca a murit Michael jackson trist nu eram fan si n-am fost niciodata,insa ....a avut o contributie covirsitoare in muzica,indiferent cit de pervers a fost in viata privata....pacat de el,ce sa zic trist

gata a venit si T in camera,incepem ziua in forta prostit

La multi ani,Teo scumpa noastra, a stiut mami sa ne puna poze cu tine exact inainte de ziua ta!!!Te pupam,broscuta dulce cu colac portocaliu!!! sarut sarut sarut
La multi ani si lui Vladut,pui de Yazmine! sa fii sanatos,dragule!!! sarut sarut sarut

Sa avem o zi frumoasa tare!!!

sus

Denunta
andreea_andreea

Copii
Maia Sofia: 12 ani, 4 luni

26.06.2009 7:44     citat 

neata
sunt terminata plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist
am venit de la alina pe la 22(apropo ii merge calculatorul si am facut si incercarea sa vedem daca merge forumul si merge foarte fericit asa ca numai are scuze) maia s-a culcat imediat si la 1 s-a trezit , se vedea mititica , ca o supara ceva pt ca pur si simplu se chinuia sa doarma si nu putea , pe la 2 am parasit patul conjugal si ne-am dus in sufragerie , afara ploua cu galeata , tuna si fulgera ,brrrrrrr, am stat amandoua , am cantat , am plans dupa michael (nici eu nu eram mare fan , dar copilaria mea e strans legata de el , de muzica lui mai exact , si m-am intristat) una peste alta puiul meu s-a mai culcat la 5 , pana la 7 cand s-a trezit plangand , acum doarme iar dar e tare agitata plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist
ingridutzaaaaaaaaaaaaaaa esti superbaaaaaaaaaaa
la multe lunite teo si vladut

sus

Denunta
andreea_andreea

Copii

26.06.2009 8:35     citat 

mda , cred ca ma asteapta si pe mine o perioada "neagra" , maia a facut caca moale si are temperatura 38,4 , cred ca e de la dinti plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist

sus

Denunta
mamistef

Copii

26.06.2009 8:47     citat 

Andreea,vad ca numai noi suntem pe aici....tine-te tare,ca or sa iasa si dintisorii!!! e greu si e frustrant.....da-i morcov mare sa roada,da-i ceapa verde ca ii place(ceapa e un usor anestezic),da-o cu Clagel....vin si io ca baba cu sfaturi,insa.....le zic ca sa tin si eu cont de ele!
Mie mi-a adormit giza, am lasat geamul larg deschis,la blocul de vis a vis se monteaza termoizolatie exterioara, zbirniie bormasinile,insa sumolina doarme dusa.....se cunoaste ca a stat mai mult treaza azi noapte ochi peste cap

o pupam pe Maia pe falcute,sa nu se mai chinuie asa cu dintisorii!!!

aaa.eu Mariei i-am dat si Nurofen aseara..... si n-a avut nici un efect trist

sus

Denunta
andreea_andreea

Copii

26.06.2009 9:02     citat 

si eu i-am dat nurofen si la fel nu s-a intamplat nimic trist trist trist
multumesc mult de sfaturi mami sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
liana76

Copii
Radu Stefan: 12 ani, 3 luni

26.06.2009 9:16     citat 

Neata!
si noi suferim tot din cauza de dinti... trist
Nu ma lasa o clipa.am incercat si morcov si inele de dentitie refrigerate si calgel...nu plange rau dar nu are stare...
Revin.

sus

Denunta
mamistef

Copii

26.06.2009 9:18     citat 

dragii nostri pui necajiti trist sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
andreea_andreea

Copii

26.06.2009 9:36     citat 

trist trist trist sa dea domnul sa treaca mai repede si sa scape puiutii nostrii de dureri sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: