· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Burtici de iulie-decembrie(80)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Burtici de iulie-decembrie(80)     
urschuletz

Copii
Melania: 12 ani, 3 luni

28.06.2009 9:09     citat 

Pe langa faptul ca imi apasa jos si sunt umflata in rest ok. Cam peste o ora plecam.

Nu-ti face probleme cu batista bebelusului ca la inceput nu o vei fol, si pana atunci poate ti-o aduc ai tai.

sus

Denunta
AdinaGr

Copii
Andrei...minunea mea: 12 ani, 2 luni

28.06.2009 9:14     citat 

Asa m-am gandit si eu cu batista bebelusului..oricum nu o voi folosi la inceput asa ca o sa ii spun mamei sa imi aduca.
Urschuletz,eu ma gandesc ca daca ajung la 39 saptamani si bebe nu vrea sa vina am sa incerc metoda aia cu iubi jenat rad ..sa il fac sa vina,ca imi e frica de nasterea indusa.Eu zic ca daca dr. zice ca nu e pregatita sa vina...incearca,de cele mai multe ori merge(asa am auzit scot limba ).Nu imi vine sa cred ce sfaturi dau jenat scot limba

sus

Denunta
urschuletz

Copii

28.06.2009 9:29     citat 

Pai m-am gandit si la asta , dar sotzul nu ca e ii efrica ca daca bebe il simte. Prostii d-astea. Eu tot trag de el si ek imi zice sa mai stau ca nu mai avem mult. Dar cred ca el nu ralizeaza ca pana se reface locul si ci taietura mai dureaza. Mi-e jena sa-l intreb pe dr iti dai seama ce o zice omu asta mai are putin si ii arde de.. jenat

sus

Denunta
AdinaGr

Copii

28.06.2009 9:45     citat 

Asa cred ca ar reactiona si iubi ochi peste cap ..ei sunt mai fricosi ca noi scot limba .Si cu dr...asa e,si mie mi-ar fi jena scot limba .Spune-i sotului sa il intrebe sa se convinga foarte fericit ..sau mai bine sa intre pe forum ca il convingem noi trag cu ochiul rad glumesc,sa nu te superi scot limba sarut

sus

Denunta
urschuletz

Copii

28.06.2009 9:46     citat 

Am dus munca de lamurire cu el. Si i-am zis nene sa nu te aud vreodata ca te plangi cum ca am refuzat ca nu am vrut ca am tras de tineeeee rad rad

sus

Denunta
AdinaGr

Copii

28.06.2009 9:51     citat 

rad rad ..ai dreptate foarte fericit

sus

Denunta
urschuletz

Copii

28.06.2009 10:11     citat 

Gata am plecat! Vb! sarut
Va pup! Daca e ceva am nr de tel!

sus

Denunta
rome

Copii
Lucas Rafael - minunea mea
12 ani, 2 luni

28.06.2009 10:46     citat 

Adina sarut grabeste-te sa ne pui poze scot limba
Eu am mai atipit putin, sunt cam somnoroasa si acum tot somn imi e prostit

sus

Denunta
rome

Copii
Lucas Rafael - minunea mea
12 ani, 2 luni

28.06.2009 10:52     citat 

Da Adina asa ar fi trebuit , numai ca...eu nu mananc ciorba de peste, eu am fost numai in vizita scot limba rad rad
Voi ce program aveti azi?

sus

Denunta
mirumati

Copii
Miruna Bianca: 19 ani
Mathias Andrei: 15 ani, 6 luni
Patrick Elias: 12 ani, 2 luni

28.06.2009 12:30     citat 

Buna fetelor
Eu nu mai am loc de fiica-mea la calculator...trebuie sa duc tratative cu ea sa ma lase si pe mine. scot limba
Adina, fac cezariana, ca nu se poate altfel. Maine la ora 1 an programare la dr. si imi spune si cand il voi vedea pe bebe. Abia astept...
Urschuletz, la noi e invers. scot limba Eu nu vreau, el trage de mine...Nu stiu ce am avut sarcina asta, dar nu am avut chef deloc, spre deosebire de celelalte 2. Nu stiu daca am "cedat" de 10 ori in 9 luni. L-am cam tinut pe dreapta si o sa mai stea si vreo 2 luni dupa nastere... prostit
Bafta la dr.!
Ankka, si tie la fel!
Smiri, felicitari!
Rome, tare frumos arata salata aia!
Celelalte fete.... sarut
La noi vine o furtuna....si chiar vroiam sa ies pana la supermarket. trist
Sa aveti o duminica placuta!

http://www.parinti.com/BazarulluiMathia...34192.html
Daca vedeti ceva ce v-ar trebui...bazarul e pentru Mathias, puiul meu, care are nevoie de mai multe operatii...

sus

Denunta
urschuletz

Copii

28.06.2009 1:40     citat 

Gata, am venit!

Mai avem mult si bine! Colul einchis ermetic se pare ca nu e coborata asa de mult cum credeam eu. Are intre 2700 si 3100 gr. Si nu mi-a facut decat eco si joi ma asteapta ca e de garda sa ma suie pe masa.

M-am intalnit si Anka! Care arata f bine!

sus

Denunta
ankkka

Copii
Antonia Maria : 12 ani, 3 luni

28.06.2009 2:13     citat 

Ai mai Irina ,ma uimesti ,eu sa arat bine ??

Cred ca pana la urma faci cezariana rad rad

Al meu vroia sa imi faca duminica viitoare cezariana ,cea ce e posibil ,dar celalalt medic de la eco ,Ionescu ,zice ca e devreme daca e sa ma lase sa nasc normal trist
Noi suntem deja coborate ,pt nastere ,avem cam 2700 ,cred ca e o greseala ca acum 2 sapt avea 2500 g,dar nu conteaza .........oricum mi-a zis ca se poate intampla in orice moment surprins

sus

Denunta
ankkka

Copii
Antonia Maria : 12 ani, 3 luni

28.06.2009 2:16     citat 

Acum merg duminica viitoare ,daca mai apuc ,dar dr meu mi-a facut cu ochiul si mi-a zis sa vin cu bagaj cu tot !!

sus

Denunta
urschuletz

Copii

28.06.2009 2:41     citat 

Anka, cred ca l-am vazut pe sotul tau. Aveti logan nu? Era in masina si te astepta.

Si de ce ma rog zici ca nu arati bine nu te-ai ingrasat asa mult ce ai sa nu fi bine? Si asa ti-a zis ca oricand se poate intampla? surprins Asa repede? Si pana la urma faci ceza duminica? L-am vazut si pe ionescu.

sus

Denunta
AdinaGr

Copii

28.06.2009 3:37     citat 

Acum am ajuns si eu acasa..am fost sa mancam la socrii zambet
Rome...si a mea in general gateste oaie si eu nu mananc trag cu ochiul ..dar pentru mine face peste sau pui foarte fericit ..
Mai ce fete grasute aveti sarut
Urschuletz...chiar nu vrea Meli sa te cunoasca mai repede?
Anka...cum a ramas...faci cezariana duminica sau cum...ca nici eu nu am inteles exact .dar de ce e cam repede,duminica viitoare nu e la termen confuz

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: