· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Burtici de iulie-decembrie(82)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Burtici de iulie-decembrie(82)     
rome

Copii
Lucas Rafael - minunea mea
11 ani, 11 luni

01.07.2009 8:30     citat 

Ce exprimare am rad
Daca vrei sa dai comanda pe net de una alta, Elena a gasit un site cu produse ieftne, cred ca sunt cele mai ieftine, my kids.ro trag cu ochiul

sus

Denunta
Loredana023

Copii
Rebeca-Alecsandra: 11 ani, 11 luni
Erica-Teodora: 8 ani, 11 luni

01.07.2009 8:37     citat 

merci....nu vreau neaparat ieftin ca vreau sa ma tina vreo 3 ani fara sa il schimb...ia sa ma uit

sus

Denunta
rome

Copii
11 ani, 11 luni

01.07.2009 8:40     citat 

In afara de hainite si lenjerie pt patut mai nimic prostit
Prima data vrem sa cumparam mobila in camera lui bebe si dupa restul confuz e cam aiurea cu carutul ca nu ne putem hotara deloc din ce am vazut si eu vreau ca si tine sa fie manerul reversibil sau cel putin sa fie bebe cu fata la mine

Iar patutul stiu sigur ca vreau sa fie cu toate 4 partile cu zabrele, am eu o chestie nu stiu de ce foarte fericit

sus

Denunta
rome

Copii
11 ani, 11 luni

01.07.2009 8:43     citat 

zambet depinde de site ca gasesti aceleasi produse la preturi mai mari, la asta ma refeream; acum vezi tu ce-ti place trag cu ochiul

sus

Denunta
Loredana023

Copii

01.07.2009 8:46     citat 

Eu m-am hotarat la un patut de ala pliabil....nu de lemn.Am gasit unul de la piticot care are si rotile(il pot plimba prin casa,la bucatarie cand fac de papa...etc),are si reglare(tarc si patut)are geanta,plasa de tantari,masa de infasat,sistem de leganare si mai are ceva dar m-a ametit aia ieri cand mi l-a descris.Costa 300 lei,fara lenjerie si saltea.

sus

Denunta
rome

Copii
11 ani, 11 luni

01.07.2009 8:48     citat 

Aha , am inteles, mie cei ce au copii mi-au recomandat cel de lemn pt ca au zic ca in celalalt se aduna mai mult praf confuz

sus

Denunta
Loredana023

Copii

01.07.2009 9:00     citat 

Eh...noi suntem ft plimbareti si pe asta il putem transporta....de lemn am de la o ruda dar daca eu vreau de asta pliabil...nu a avut nimeni ce sa imi faca rad

sus

Denunta
rome

Copii
11 ani, 11 luni

01.07.2009 9:01     citat 

rad bine ca esti hotarata si sti ce vrei trag cu ochiul

sus

Denunta
AdinaGr

Copii
Andrei...minunea mea: 12 ani

01.07.2009 9:04     citat 

Neata si de la noi sarut
Bubu..multumim de cafea sarut si o zi placuta azi ,chiar dc te duci la serv.
Lory,noi tot patut de lemn am luat,si il poti folosi pana face bebe 7 ani.Aici patuturile acelea de plastic sunt folosite doar ca tarc de joaca pentru copii(sper ca m-am exprimat bine).Acum...vezi si tu ce iti place trag cu ochiul .Noi am dat pe patut 150E(fara saltea si restul) si era cel mai scump socat .
Anka,Urschuletz...cum va simiti azi?Eu tot astept sa fac cuiva galerie foarte fericit sarut
Elena,Icemoon,Rome,Ralus,Lorellay sarut sarut sarut

sus

Denunta
Loredana023

Copii

01.07.2009 9:05     citat 

Da....mai ales ca l-am si vazut ieri prostit e super .Ce tip de salteluta alegi?Cocos sau relaxa?

sus

Denunta
rome

Copii
11 ani, 11 luni

01.07.2009 9:08     citat 

Adina carutul vostru cum e? cu landou si scoica sau numai sport ?

sus

Denunta
Loredana023

Copii

01.07.2009 9:10     citat 

Neata adina!!!Ce face flacaul??E ft ieftin patutul mai ales ca il foloseste pana e mare.Si la noi sunt tarcuri de care zici tu,dar asta e patut si daca ii scot etajul il fac tarc.
Stiu ca tine mai mult praf dar bag aspiratorul si la urma urmei lenjeria o schimb des....
Tu cand pui poze cu ce ai luat,adina?

sus

Denunta
AdinaGr

Copii

01.07.2009 9:14     citat 

Rome..caruciorul e numai sport,si am luat scoica separat.Nu am gasit altfel trist .Oricum m-am bucurat ca am gasit la preturi cat de cat normale scot limba ..si chiar mai ieftine decat in Ro.
Lory ,pai patutul e inca in cutie scot limba .Cum le aranjeaza iubi cum pun si pozici.Noi suntem bine.azi intram in 37 sapt. foarte fericit
Acolo cat e salteaua din fibra de cocos?Noi am dat pe ea 50E ...sunt curioasa sa vad dc e diferenta la preturi scot limba

sus

Denunta
ankkka

Copii
Antonia Maria : 12 ani

01.07.2009 9:15     citat 

Mai fetelor v-ati apucat de vorbit asa de dimineata !!!

Eu am cumparat doar cateva hainute ,nu vorbesc de cele crosetate de soacra-mea ,a crosetat cred ca vreo 13-14 seturi ,cu rochita ,palariute ,plovorase ,un costums cu pantalon ....are vreo 3 pungi mari din alea de cadori prostit ,iar sambata vrea sa se duca in Dragonul rosu sa faca cumparaturi ,pt fata !!

sus

Denunta
AdinaGr

Copii

01.07.2009 9:18     citat 

Anka..stii doar ca esti norocoasa cu asa soacra trag cu ochiul sarut .Daca tu esti supertitioasa..las-o pe ea sa cumpere cate ceva pentru fata trag cu ochiul .Macar sa ai strictul necesar..ca dupa aia le cumparati voi si restul trag cu ochiul

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: