· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Burtici de iulie-decembrie(84)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Burtici de iulie-decembrie(84)     
elena_raluca

Copii
Alesia - Alexandra : 12 ani, 6 luni

03.07.2009 6:32     citat 

Neata fetelor!!!
Saru'mana ralus ptr cafeluta!!!

Pot spune ca ai avut o nastere usoara nu?! Sper sa o ai la fel si pe asta!!! sarut sarut

sus

Denunta
ralus

Copii
anna: 15 ani, 3 luni
mara: 12 ani, 6 luni

03.07.2009 6:49     citat 

da, a fost usor, doar ca a durat pana m-am dilatat suficient, dr era pregatit de cezariana. oricum de aia e dr sa intervina daca sunt probleme.
multumesc si sa fie usor si pentru voi!
oricum majoritatea femeilor nasc usor si fara probelme!

sus

Denunta
elena_raluca

Copii

03.07.2009 6:51     citat 

Imi doresc sa nastem toate in cateva ore!!! rad daca ar fi posibil!!!

Ce face Anna? si bebelina? tu cum te simti...ceva semne!

sus

Denunta
ralus

Copii

03.07.2009 7:08     citat 

pai dureri tot am, dar trec cd stau in pat si iau no spa. io-s de vina ca ma agit prea mult. bblina asteapta sa o vedem azi sau luni la eco. cred ca e tare inghesuita!
fie-mea cea mare m-a trezit ca vrea iaurt, acuma sforaie si n-o pot pune in miscare. nici nu ma pot apuca de nik, ca la trezire vrea mami sarut
voi?
ceva semne, rad

sus

Denunta
ralus

Copii

03.07.2009 7:10     citat 

parca ziceai de arsuri... nu prea am si trec cu covrigei din aia mici "capolini"- nush dc am scris bine, sau cu paine cu unt de arahide trag cu ochiul

sus

Denunta
elena_raluca

Copii

03.07.2009 7:14     citat 

Pai noi suntem bine!!! Azi noapte am avut o ora de barfa asa intre noi doua, ca fetele. foarte fericit de nu s-a miscat cand vb cu ea si o mangaiam de parca chiar imi dadea impresia ca ma intelege asa de bine scot limba

eu am miste dureri de spate si picioare ca la ciclu...mai trec iar apar!!! Asteptam, sincer abia astept sa nasc ca parca e din ce in ce mai greu eu asa percep uneori, ca ma misc asa de greu si arsuri si..na vreau o data sa o tin in brate!!! sarut sarut sarut

sus

Denunta
ralus

Copii

03.07.2009 7:21     citat 

nu mai ai mult si o s-o pupicesti pe toata! sa vezi si ce bine te descurci ca astia micii vin la mamici cu cd-ul gata instalat!
si ma contrazic in aceeasi fraza, dar sa nu asculti de nimeni cu sfaturile...
tu filtreaza logic ce ti se spune si fa cum vrei! tu vei fi cea mai potrivita pentru fetita ta!
asa eram si eu cu anna si faceam kilometri, da-de, da-de. acu sa treaca de 38 s si poate sa vina...
ce faine momente! si a mea se impinge pe stanga, in dreptul ombilicului si ramane asa, o galma tuguiata. o prind de piciorus sau genunche, ce-o fi? sarut si ne distram impreuna sau ciocanesc cu degetele si raspunde impingand. sarut

sus

Denunta
bubu_stefi

Copii
nico
elena-teodora

03.07.2009 7:46     citat 

Buna dimineata!
Ralus sarut multumim de mic dejun sarut ...mai chiar ai nascut usor ..sa dea DD sa nasti tot asa usor trag cu ochiul .
Elena fetele noastre s-au vorbit azi noapte s-a miscat si sa-nvartit ,nu m-a lasat deloc sa dorm .
M-am trezit de dimineata si am facut ordine in casa ,azi plecam la tara trag cu ochiul .
Ieri sotu m-a surprins cat am fost la spectacol el cu stefi a facut compot de dcaise sarut sarut
Va pup sarut

sus

Denunta
abramburica

Copii
THAISA DANA TEODORA : 17 ani, 1 luna
MARIUS DANIEL LAURENTIU ANDREI: 12 ani, 2 luni

03.07.2009 8:45     citat 

Neata,

urschuletz eu ti-am zis ca nasti pe 8 iulie... scot limba
Eu una nu-mi doresc sa fie sotul langa mine in timpul travaliului si nasterii, mai ales al nasterii...chiar nu sunt lucruri care vreau ca el sa le vada si nici el nu-si doreste sa-le vada....
Adika dc m-ar vedea ca sufar si tip si bla -bla cred ca ar lua-o pe dr la bataie rad rad rad

sus

Denunta
AdinaGr

Copii
Andrei...minunea mea: 12 ani, 5 luni

03.07.2009 8:51     citat 

Neata sarut
Ce chef de vorba ati avut azi-noapte scot limba
Ralus...dupa cum povestesti chiar ai avut o nastere usoara rad sarut
Bubu..ce harnic e sotul tau..dar vreau si eu compot,mie imi e lene sa fac ochi peste cap si nici nu am facut vreodata scot limba .
Anka,Urschuletz..hai ca nu mai e mult pana duminica trag cu ochiul sarut
Deci,eu sunt singura care isi ia sotul si in travaliu si in timpul nasterii?Eu i-am spus dr. ca fara iubi langa mine ..nu nasc rad ...ce sa fac daca imi e frica rau ochi peste cap .
Elena,Lory,Lorellay,Rome,Smiri,Crysy... sarut sarut sarut

sus

Denunta
loveparade

am nascut deja!

03.07.2009 9:04     citat 

Buna dimineata fetele
Si apropo si eu vreau pe sotu langa mine cand nasc , l-am cam convins , si mie mi-e frica de mor , stiu ca el ma va linisti .Da da
Si incontinuare o zi frumoasa si vesela
Eu asi mai vrea sa va mai intreb ceva dar mi-e cam rusine .......

sus

Denunta
AdinaGr

Copii

03.07.2009 9:16     citat 

Love....intreaba-ne trag cu ochiul ,ca oricum noi vb despre orice aici sarut .Cum te mai simti?

sus

Denunta
loveparade

am nascut deja!

03.07.2009 9:16     citat 

Ah si inca ceva voua v-au iesit bubite pe burta , mie imi ies din cand in cad si ma mananca de-mi vine sa ma catar pe pereti , de la ce o fi ?

sus

Denunta
AdinaGr

Copii

03.07.2009 9:18     citat 

Love..mie nu mi-a aparut nimic pe burtica,dar si pe mine ma mananca ,banuiesc ca se intinde pielea.

sus

Denunta
loveparade

am nascut deja!

03.07.2009 9:19     citat 

Eu ma simit bine mersi , chir n-am nici o treaba ,doar bubitele astea ma enerveaza , si am doar pe burta , 2-3 zile imi trec , am mai avut asa acum 2 saptamani , mi-au trecut acum iar ? of!!!
si ce vroiam sa intreb voi fetele cu sexu cum stati ? sau na .....nu e dubios?

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: