· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Burtici de iulie-decembrie(86)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Burtici de iulie-decembrie(86)     
rome

Copii
Lucas Rafael - minunea mea
12 ani, 9 luni

06.07.2009 2:37     citat 

Bravo Anka sarut sarut sarut , multumim Elena sarut sarut sarut

Of ce as fi dormit si eu , dar nu stiu cum a trecut timpul asa repede prostit calcand, mai am vreo 2 -3 ture de haine de-a lui bebe, dar azi nu mai pun ca e o vreme fff interesanta, e soare, tuna, acu 10 min a inceput o ploaie torentiala, am fugit repede afara dupa haine care bineinteles ca erau ude, le-am intins pe uscator in casa si-acum e super soare, dar tuna plang sau sunt foarte trist ati inteles ceva? rad

Mi s-a facut pofta de slanina nervos , si astept sa mi se faca cartofiorii ca i-am pus la copt scot limba ce pranz iau si eu jenat

Lorellayy prostit eu zic sa astepti pana vine Vio acasa sa-ti duca apa, ca o sa innebunesti cu ibricul sarut

sus

Denunta
lorellayy

Copii
bebe drag - Natalia Maria: 12 ani, 9 luni

06.07.2009 2:39     citat 

aproape tot brasovul nu are apa calda plang sau sunt foarte trist . singurii care au noroc sunt cei care au centrala. se aude ca pana la 1 august ne tin fara apa!!! nervos nervos nervos nervos

am reusit sa umplu mut apa din oala in lighian si m-am spalat pe cap. pt "dus" il astept pe vio sa imi care apa scot limba

sus

Denunta
lorellayy

Copii

06.07.2009 2:41     citat 

rome si aici e la fel vremea. pt cand merg la control mi-am calcat o bluzita mai subtire , iar cand am vazut ca incepe sa tune asa ingrozitor si sa se inoreze m-am gandit sa imi iau salopeta pe mine.

sus

Denunta
lorellayy

Copii

06.07.2009 2:41     citat 

in toata nebunia ce o am in casa nu imi gasesc feonul !!! plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist nervos nervos nervos

sus

Denunta
rome

Copii
Lucas Rafael - minunea mea
12 ani, 9 luni

06.07.2009 2:48     citat 

Oooo Lorellayy, lasa ca e cald se usuca singur foarte fericit sarut sarut sarut
Sper sa terminati repede ca e tare urat cand te apuci de asta trist

sus

Denunta
elena_raluca

Copii
Alesia - Alexandra : 12 ani, 10 luni

06.07.2009 2:51     citat 

Mi-a zis Anka in felul urmator....ca nu se merita deloc sa faci cezariana daca poti naste natural, si ca se merita sa te chinui un pic dar esti ca noua dupa si asta conteaza enorm!!!

Sincer ptr mine au fost tare bine venite vb astea!!! foarte fericit

sus

Denunta
lorellayy

Copii

06.07.2009 2:55     citat 

rome sapt trecuta odata l-am uscat cu feonul si odata l-am lasat sa se usuce singur, numai ca de data asta nu e asa cald si nici nu mai am timp. tot tre sa il astept pe vio sa imi mai miste din mobila sa vad in toate dulapurile pt ca "l-am pus bine" rad

elena chiar ca binevenite sunt vorbele lui Ankkka.
eu oricum sunt hotarata sa nasc normal si e bine cand cineva ne mai incurajeaza trag cu ochiul

sus

Denunta
loveparade

am nascut deja!

06.07.2009 3:10     citat 

Buna fetelor , hop si eu , data trecuta , adica vineri am vazut poze cu negru si vroiam sa trimit eu una si mai buna mi-a picat netu , abia acum m-am intors , si o sa trimit si pe mulatru meu imediat .
Si felicitari pentru Ankka , dar ea cand trebuia sa nasca?
Lorellay imi pare rau pentru pentru apa stiu ca sunt probleme , dar nu te enerva , asa imi zice si mie toata lumea si asa zic si eu .
Pupici si nu pre multa ploaie

sus

Denunta
loveparade

am nascut deja!

06.07.2009 5:10     citat 

Si acum mulatrul meu .... nu numai negrii trag cu ochiul astept pareri

sus

Denunta
urschuletz

Copii
Melania: 12 ani, 10 luni

06.07.2009 5:54     citat 

Aveam nevoie de vb astea!Asa mai imi fac si eu curaj!

Love, dar asta nu e negru! Dar daca stie sa faca ceva macare si curat prin casa sa mi-l trimiti si mie rad

sus

Denunta
loveparade

am nascut deja!

06.07.2009 6:23     citat 

Pai asta ziceam si eu ca nu vreau negru , eu vreau un mulatru ca asta , hehe
Si curatenia ce conteaza sa ma lase doar sa ma uit la el .
Si urschuletz , si eu vreau sa nasc normal , asi vrea sa nu apelez nici la anestezie epidurala , dar deja incep sa intru in panica , daca ma va durea prea mult ,,,, daca asa , sau asa , daca......si daca ..... dar asta e , tre sa fim tari

sus

Denunta
lorellayy

Copii

06.07.2009 6:35     citat 

am venit de la doctor. imi place de el cum e ca dr. si vio a zis ca ii place mai mult ca doctorita ce am avut-o pana acuma;
bebelusa e bine - are 2560 grame, placenta e bine, lichid destul. m-a avertizat dr , parca speriat, ca o sa fie marisoara fetita la nastere scot limba

Love e bun mulatrul scot limba ; tu ce mai faci? cum mai esti?

sus

Denunta
ICEMOON

Copii
Atomicul: 16 ani, 2 luni
Zuza: 12 ani, 9 luni

06.07.2009 6:35     citat 

Buna fetele!

Ce ma bucur de Ankkka ca sunt bine! man ma tot intreaba de cand o cunosc etc ca de ieri numai tot de ea si bebelina ii vorbesc jenat , dar o asa bucurie ca a lor m-a acaparat de-a dreptul. Uite ca exista minuni!

Lore cat de bine te inteleg plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist noi am inceput azi scarile, camerele, holul sunt gata, dar si puterile mele.

Urschuletz Meli nu se grabeste deloc, cuminte foc scumpetea, vrea sa fie punctuala sarut important e sa fiti bine amandoua, eu zic ca nu va fi nevoie sa-ti induca nasterea, o sa vina ea fara sa fie "impinsa de la spate" scot limba

Elena vad ca tu si Urschuletz sunteti purtatoare de vesti, va trimit un MP cu nr meu de telefon desi probabil voi veti fi ocupate cu printesele cand voi naste eu, va dau si eu de munca jenat

Loredana bine ai revenit! spor la cumparaturi in continuare.

Love tare de tot asiaticul tau sau e mexican confuz

Adina, Miru, Bubu, Ligia, Rome, Ralus si la toate burticile multi pupici! sarut

Eu de sambata seara am contractii, a fost mai nasol pana duminica apoi s-au mai linistit, dar tot mai am- neregulate, unele dureroase, dar sper sa fie tot ok. Ma termina caldura: 36*C azi plang sau sunt foarte trist si-s cu gatul in pioneze de la aerul conditionat.
Am primit sms azi ca la Adams Kids incep reducerile 50% la tot stocul si ne-0am dus, am crezut ca mor acolo: nu aveai unde arunca un ac, am stat 1h20 min la coada la casa sa platesc. E drept ca am luat hainite de iarna la pret super ok, dar terminata am iesit de acolo.

Cam atat de la noi...

sus

Denunta
urschuletz

Copii
Melania: 12 ani, 10 luni

06.07.2009 6:38     citat 

Ice ce bine ca esti cu noi! Nu mai pleci nu? Adica de acum ai net?Ai grija de tine. Poti trimite mp, nu am sa fiu niciodata ocupata pt vreuna din voi. Oricare vreti sa-mi trimiteti mesaje sau sa ma sunati dupa cu mare placere. sarut

sus

Denunta
ICEMOON

Copii
Atomicul: 16 ani, 2 luni
Zuza: 12 ani, 9 luni

06.07.2009 6:50     citat 

Urschuletz nu sunt acasa acum, sunt la grajd ca am venit cu Lawrence si K si am acaparat laptopul cumnatului scot limba Acasa tot nu am net decat de pe telefon si merge tare greu, sper totusi in cateva zile sa rezolvam si acasa cu netul.

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: