· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Clubul viitoarelor burtoase (235)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  raspunde
autor Clubul viitoarelor burtoase (235)     
Krystyne

09.07.2009 9:53   Clubul viitoarelor burtoase (235)  citat 

======SUNTEM PREGATITE SA DEVENIM MAME!========

(by topsecret) sarut

Care se mai lauda cu mult ravnitele ||?

• angy29..................................09.06.2009
  • loris.......................................11.06.2009
  • ralu_lidia..............................12.06.2009
  • mari_d..................................13.06.2009
  • Pestic..................................14.06.2009
  • georgette............................15.06.2009
  • eleonida...............................15.06.2009
  • topsecret............................17.06.2009
  • Crispy..................................18.06.2009
  • MariaStan...........................18.06.2009
  • munteane............................18.06.2009
  • cry_styna.............................23.06.2009
  • lordy80.................................24.06.2009
  • janine13...............................27.06.2009
  • nextma.................................29.06.2009
  • piperus.................................01.07.2009
  • NICKSS.................................01.07.2009
  • starshine..............................07.07.2009
  • mumdi..................................07.07.2009

"Productivitatea" lunii

• angell:||
  • Ana_348:||

"Productivitatea" lunilor:

• mai : 1 balonas
  • aprilie : 1 burticutz
  • martie : 6 gravidutze

Va asteptam sa ne spuneti care e locul vostru in lista (prima zi a ultimului CM):

• accumaria
  • monica_gi
  • mena_sj

Facand parte din club, dar in asteptare:

• adece
  • andra_b
  • adrianaBuc
  • igalis
  • iva
  • Krystyne
  • Kurai_Lucy
  • laura70
  • marimutza
  • monica77
  • ralu_rx

Va asteptam sa ne spuneti daca mai vreti la noi:

• mirelushhh
  • deliaUsa
  • TITA14
  • SHAKI

Sarbatoritii lunii iulie :

• monica77 (07.07) - 32 ani
  • janine13 (13.07) - 26 ani
  • georgette (16.07) - 28 ani

exclamatie ===IMPORTANT=== exclamatie
Fetelor, va reamintesc: pentru o mai buna vizualizare in vederea efectuarii noii listute sa scrieti data primei zile a ultimei menstruatii cu verde (ex. UM = xx.yy.2009). Ar fi de preferat sa folositi aceasta culoare pentru tot ce tine de listuta sau colaj (cereri pentru aparitia pozelor in colaj, transferuri pe lista de asteptare etc). Nu postati imagini care latesc pagina! (apasati intai butonul “vizualizare”, inainte de a apasa butonul "trimite"). Stiu ca ma intelegeti si ca o sa fiti atente la aceste aspecte, de aceea va multumesc din suflet! sarut sarut sarut
exclamatie===UTIL=== exclamatie Cum sa postez poze

sageata sageata Capitolul anterior :Clubul viitoarelor burtoase (234)

sus

Denunta
andra_b

am nascut deja!

09.07.2009 10:02     citat 

rad Foarte fain capitol!
Multumim Krys sarut

Mari sarut

Eu nu mai am chef sa fac pureci aici, parca nu mai trece vremea, nu stiu de ce is asa, zici ca nu am rabdare rad

sus

Denunta
loris

09.07.2009 10:03     citat 

multumim kry ptr proptitudine...ce ne-am face fara tine.......

mai fetelor...eu am renuntat la teste....eu care aveam cate 5-6 acum nu am nici unul.....

nu ,nu mi-a murit speranta...dar dupa cate stiti...cica nu se poate....
teoretic doar in ziua a 14.....s-ar fi putut intampla daca nu aveam problemele...parca ...ziua 14......acum semne marunte fix la 14 de la "aceea intalnire" cu domnii plimbatori......dar nu cred desi imi doresc fff tare.....as fi un fenomen.....daca s-ar fi intamplat minunea...dupa cate am tras....si dupa verdictul medicilor.....

ma duc la piata....nu ma faceti sa-mi i-au test......mai fetelor...ma bagati la cheltuiala....aiurea..... scot limba

sus

Denunta
andra_b

am nascut deja!

09.07.2009 10:07     citat 

Loris jenat rad sarut

sus

Denunta
Krystyne

09.07.2009 10:08     citat 

andra sarut
loris...parerea mea este urmatoarea.... sa nu iei nici un test si daca e sa fie...sa fie....si ne-am bucura enorm....nu mai cheltui banii pe teste....eventual...daca nu vine sapt viitoare...atunci sa faci un test...
pup

sus

Denunta
Crispy

Copii
Aky: 11 ani, 5 luni
Naty: 8 ani, 8 luni

09.07.2009 10:14     citat 

Krys,.....multzu' de capitol si listutza!!! trag cu ochiul Chiar asa! Ce ne-am face fara tine??!!! jenat socat sarut sarut sarut sarut
Loris,....Doamne ajuta sa fie bb si sa se intample miracolul!!! trag cu ochiul sarut sarut sarut

sus

Denunta
loris

09.07.2009 10:17     citat 

maine plec la munte...cu cortul....sa ne destindem.....e mai ieftin....sapt viitoare plecam la mare.....asa ca mi-as fi dorit sa vina mai repede sa nu ma prinda pe acolo......dar acum cert e ca fac drumuri la baie din 10 in 10 minute.....sa vad ceva....dar momentan nimic....mi s-a mai intamplat asa ca fetelor....trec eu si peste asta daca e sa primesc musafiri.....la cat de bine mi-a mers in ultima vreme nu ma astept la soare pe strada mea......e cam innorat...... trist

kry.... sarut

angy,ralu,mari....voi ce spuneti??ca suntem toate pe aceeasi pluta.......

sus

Denunta
angy29

am nascut deja!

09.07.2009 10:45     citat 

Loris intradevar suntem in aceiasi barca ,nici mie nu mi-a venit ,dar pe mine ma intirzie de obicei asa ca inca nu imi fac sperante..........mai astept putin sigur o sa imi vina caci ma dor sani ingrozitor,dar defapt ce nu ma doare acum ca ma dor toate cele trist .............
KRYSTYNE multumim pt noul capitol sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
crisugelu

Copii
Stefan Alexandru: 12 ani, 9 luni
Dragos Mihai: 10 ani, 9 luni
am nascut deja!

09.07.2009 10:48     citat 

crispy, pai am 30 de ani....bebele probabil a asteptat sa implinesc eu o varsta rotunda. rad ..am ramas gravida chiar in luna in care mi-am serbat ziua de nastere.adica mai bine zis..de ziua mea am plans ca-mi doream mult bebe si eram la ciclu, deci nicio speranta.....nu stiam pe atunci ca era ultima oara cand mai aveam parte de CM..luna urmatoare, putin inainte de Craciun am aflat ca sunt gravida...timpul a trecut repede si acum astept cu teama sa vina momentul...
kurai-lucy..sa inteleg ca tot fetita iti doresti sa fie si al doilea copil?? confuz

sus

Denunta
Crispy

Copii

09.07.2009 11:09     citat 

Crisu'..... sarut sarut sarut ... sa inteleg ca mai trebuie sa astept vreo 10 luni??!! confuz rad Asta este! Cum o vrea DD!!! trag cu ochiul zambet Multi inainte, sa fi sanatoasa si sa ai parte de un bb sanatos si voios!!! sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
crisugelu

Copii
Stefan Alexandru: 12 ani, 9 luni
Dragos Mihai: 10 ani, 9 luni
am nascut deja!

09.07.2009 11:22     citat 

pai crispy poate-l nasti de ziua ta...asta ar fi frumos:)

sus

Denunta
Crispy

Copii

09.07.2009 11:39     citat 

Crisu'..... nu-i o idee rea.... prostit ....sa avem doi tauri si un berbec in familie.... cool nervos ....prevad un mic dezechilibru'.....dar chiar nu are importanta....sanatos sa fie....sa vina cand o vrea el...daca se poate luna asta... foarte fericit rad socat .... sarut sarut sarut sarut
Piperus,.....pe unde umbli, draguto??!!! confuz sarut sarut sarut sarut

Ultima modificare efectuata de catre Crispy la 09.07.2009 11:45, modificat de 1 data in total

sus

Denunta
adrianaBuc

09.07.2009 11:43     citat 

Crispy, poate il nasti totusi pesti; si pestii se inteleg cu tauri trag cu ochiul

sus

Denunta
Crispy

Copii

09.07.2009 11:52     citat 

Adi.... sarut sarut sarut ...mai greu sa-l fac "pesti"....aidca sper sa nu ajung pana la anu' in iunie. Acum, ar fi berbec....si atunci ar fi al meu in culmea fericirii....si eu......si mai si!!!! trag cu ochiul foarte fericit sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
adrianaBuc

09.07.2009 11:54     citat 

Pai cum? Pestii sunt inainte de berbec. Practic daca nasti pana in 20 martie iese pesti.

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: