· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Burtici de iulie-decembrie(90)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  raspunde
autor Burtici de iulie-decembrie(90)     
crysy_m

Copii
YANIS STEFAN - iubit si alintat
12 ani, 1 luna
DARIA CATALINA - fata lui tata
8 ani, 9 luni

12.07.2009 11:45     citat 

Buna ziua si de la noi , doi puturosi care doar ce ne-am trezit!! jenat jenat

urschuletzce minune frumoasa ai tu acolo!! Mi-au dat lacrimile cand v-am vazut pe amandoua , asa frumoase! Sa va traiasca si sa fiti sanatoase amandoua! Va asteptam acasa!! sarut sarut sarut sarut

bubu cu ce te-ai imbracat la nunta ? Am si eu 2 nunti luna viitoare si nu stiu ce sa imbrac! plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist Ca sunt mare ! sarut sarut sarut sarut

elena si adina stati linistite azi , poate nu e chiar sa nasteti! Daca totusi se intampla ceva , sa ne anuntati si pe noi! sa stim , sa facem galerie! Pai altfel cum?! sarut sarut sarut sarut

icemoon o sa tin si eu minte sfatul pe care i l-ai dat ankkai ! Nu se dtie niciodata! sarut sarut sarut

fetele va pup pe toate si va urez o zi excelenta!! sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
nikodumi

Copii
Tania: 27 ani, 4 luni
Adina: 22 ani, 10 luni
Aiyana Maria: 12 ani, 2 luni

12.07.2009 12:02     citat 

Icemoon, ti-am trimis MP; l-ai primit? Nu stiu sigur cum trebuia sa fac....
Dar nu pot intra in apa cu tricou sau pareo, si eu asta abia astept, chiar daca nu stiu prea bine sa inot....

sus

Denunta
crysy_m

Copii
YANIS STEFAN - iubit si alintat
12 ani, 1 luna
DARIA CATALINA - fata lui tata
8 ani, 9 luni

12.07.2009 12:07     citat 

NIKO burtica trebuie sa o protejezi la plaja , cand stai la soare. Cand intri in apa nu trebuie sa ai tricou , poti intra in costum de baie! Sa te feresti totusi de valurile mari ca daca te lovesc in burtica nu e prea bine! In rest distractie placuta! sarut sarut sarut Si eu abia astept sa marg la mare ! ca si tine iubesc sa intru in apa . Am vrut sa mergem WE asta , dar cu vremea asta! trist trist

sus

Denunta
ICEMOON

Copii
Atomicul: 15 ani, 8 luni
Zuza: 12 ani, 3 luni

12.07.2009 12:10     citat 

Crysy eu din nefericire nu am reusit sa-l alaptez pe K decat cateva zile si tare mult am suferit, asa ca am cautat sa citesc cat de mult am gasit sperand ca de data asta sa pot face mai mult.

Am primit mesajul tau Niko si de la Crysy la fel si am pregatit deja listuta viitoare.
De balacit nu e musai cu costum intreg, cat stai pe plaja acoperi burtica, in apa poti intra si cu costum din 2 piese. Oricum e vb doar de concediu nu de stat pe plaja zi de zi si cu fetele oricum evitati orele de varf.

sus

Denunta
rome

Copii
Lucas Rafael - minunea mea
12 ani, 3 luni

12.07.2009 1:12     citat 

foarte fericit foarte fericit foarte fericit ce ma bucur ca le-am vazut pe Irina si pe Meli, super, misto ca e si cumintica sa vedem cum o fi acasa sarut sarut sarut

Icemoon mersi de sfat sarut sarut sarut , chiar acum ma bufnise plansul cand am vazut iar, m-am gandit eu ca se poate sa fie si secretia mai abundenta; bine pana acum nici n-am fost atenta, acum ma uit la orice prostit

sus

Denunta
elena_raluca

Copii
Alesia - Alexandra : 12 ani, 4 luni

12.07.2009 1:38     citat 

Irina si Meli sunteti niste superbe!!! Are cu cine semana Meli!!! sarut sarut sarut sarut Abia astept sa veniti acasa!!!

Eu azi sunt mai bine doar ca am tot dormit..as dormi non-stop!!! rad rad rad Am vb cu Alesia si i-am zis sa mai astepte macar pana marti, ca luni are tati licenta si na sa nu coincida foarte fericit !!!!

Azi chiar ca o sa lenevesc, o sa ma uit la Iceege 3 cu tone de floricele si cam atat!!!
Si desigur ca dau cate un click aici foarte fericit
Va pupicesc si va doresc o duminica frumoasa!!! sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
rome

Copii
12 ani, 3 luni

12.07.2009 1:49     citat 

Am primis msj Elena trag cu ochiul sarut ; vizionare placuta si usor cu floricelele ca sunt sarate rad rad , eu iti zic tie ca doar acu juma de ora mancam telemea goala foarte sarata rad

sus

Denunta
rome

Copii
12 ani, 3 luni

12.07.2009 1:50     citat 

Multa bafta la licenta !!!!!!!1
O duminica superba si pt voi sarut

sus

Denunta
rome

Copii
12 ani, 3 luni

12.07.2009 1:52     citat 

O burtica de 34 de sapt.; vreau sa va vad si pe voi sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
elena_raluca

Copii

12.07.2009 2:04     citat 

Noi suntem bine!!!

Rome arati asa de bine si ai o burtica asa de frumoasa!!!! pupam rau de tot!!!

sus

Denunta
elena_raluca

Copii

12.07.2009 2:06     citat 

Burtica de 38 saptamani !!! Mie mi se pare ca s-a last putin!!!

Ne-a fotografiat tati azi de dimineata foarte fericit

sus

Denunta
rome

Copii
12 ani, 3 luni

12.07.2009 2:06     citat 

Multumim Elena sarut sarut sarut sarut
Astept sa va vad si pe voi , multi pupici sarut sarut sarut

sus

Denunta
rome

Copii
12 ani, 3 luni

12.07.2009 2:10     citat 

Woow Elena, arati super, sa fiti sanatoase sarut sarut sarut !!!!!!!!!Este mai lasata, fa comparatie cu poza de la avatar, se vede clar ca e mai lasata trag cu ochiul

sus

Denunta
rome

Copii
12 ani, 3 luni

12.07.2009 2:12     citat 

Auzi sotul tau tot asa ochi frumosi are, albastri?
Noi amandoi avem ochii caprui, ii ziceam sotului intr-o zi ca noi astia cu ochii caprui suntem degeaba rad rad rad , poate Alesia o sa aiba ochii tai prostit

sus

Denunta
elena_raluca

Copii

12.07.2009 2:15     citat 

Saru'mana mult!!! sarut sarut sarut sarut sarut Sotul are ochi caprui!!! Si eu sper sa aibe culoarea ochilor mei!!! foarte fericit foarte fericit foarte fericit

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: