· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Burtici si mamici de iunie- decembrie 2009(91)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  »
subiect nou  raspunde
autor Burtici si mamici de iunie- decembrie 2009(91)     
abramburica

Copii
THAISA DANA TEODORA : 15 ani, 11 luni
MARIUS DANIEL LAURENTIU ANDREI: 11 ani

14.07.2009 10:45     citat 

Fetele am o veste minunata foarte fericit ...sunt happy-happy...azi imi bag net acasa dc nu intervine ceva, dar oricum pana la sf sapt am net si o sa intru si de acasaaaaaa...
A zis sotul ca dc tot stau acasa sa nu ma plictisesc si sa tin legatura cu fetele mele...
sarut sarut sarut
In legatura cu, cumparaturile, apoi eu oricum am o pasarica mare...eu dc imi place iau ...nu prea stau la discutii si de prea putine ori mi-a parut rau ca nu am asteptat sau ca as gasi altceva mai frumos...

sus

Denunta
abramburica

Copii

14.07.2009 11:35     citat 

Hellooooo...unde sunt fetele....ati disparut?
trist

sus

Denunta
ICEMOON

Copii
Atomicul: 14 ani, 8 luni
Zuza: 11 ani, 3 luni

14.07.2009 11:48     citat 

Eu am fost pe la oale! Doamne fericeste-l pe cel ce a inventat aerul conditionat! as muri fara el!

Doamne mai Miru ai grija de tine! nu-i de gluma cu caderile astea de calciu, o cazatura iti lipseste acum cu burtica asa mare. trist

sus

Denunta
elena_raluca

Copii
Alesia - Alexandra : 11 ani, 4 luni

14.07.2009 12:09     citat 

Neata burtici frumoase!!!

Eu m-am culcat la 3 ptre ca nu ma mai lua somnul...ptr ca ...am de raportat 2 picaturi de sange pe tamponas foarte fericit .Una a fost in timpul zilei de ieri, dar am vreut sa fiu sigura si una a fost aseara!!! rad rad Si desigur ca nu ma mai lua somnul ca asteptam si eu ceva , vreun semn dar nimic, nu ma doare absolut nimic foarte fericit

Deci sa inteleg ca se apropie timpul. Acum sa va intreb in cat timp poti elimina dopul, adica il poti elimina si in cateva zile nu?

Adina mie imi face testul antispres de vreo doua trei vizite, si deja am invatat unde sa ma uit si am vazut ca la miscari mai complexe Alesiei i se maresc bataile inimi, dar daca dr. nu a zis nimic inseamna ca e ok!!!

Miru ai grija de tine te rog!!!

abramburica super ca iti bagi net acasa..o sa stai lipita de calc. rad rad rad rad

bubu_stefi bafta ptr examen!! e ptr titulatura nu, ca il da si sora mea!!! ai o burtica superba!!!

Va pupic pe toate sarut sarut sarut sarut sarut Si eu abia astept momentul, nu stiu de ce dar chiar nu am nici un fel de teama!!! Am adoptat alta gandire: corpul nostru a fost facut ptr asta deci tre sa ii indeplinim functiile foarte fericit

sus

Denunta
elena_raluca

Copii

14.07.2009 12:32     citat 

Gata am vb si cu dr. vineri dimineata mergem la control...daca mai apuc rad rad rad i-am zis de pata de sange si mi-a zis ca daca nu ma doare nimic e bine si cand incep contractiile sa le cronometez si mai vb la tel daca e ceva, daca nu ne vedem vineri...dar eu am presimtire ca ne vedem vineri rad rad rad

sus

Denunta
ICEMOON

Copii
Atomicul: 14 ani, 8 luni
Zuza: 11 ani, 3 luni

14.07.2009 12:33     citat 

Se apropie Elena! se apropie! sarut
daca dopul e cu firisoare de sange nu mai e mult- cateva zile, incolor de e se elimina si mai poate durea si 2 saptamani.
hai curaj ca imediat vine Ale! sarut sarut sarut

sus

Denunta
rome

Copii
Lucas Rafael - minunea mea
11 ani, 3 luni

14.07.2009 12:35     citat 

Miru ai grija de tine sarut sarut sarut

Elena, e pe vine Alesia foarte fericit ; dopul se poate elimina timp de cateva zile bune si apoi dupa ce s-a eliminat dopul mai pot trece cateva zile pana nasti.
imi place modul tau de a gandi, super optimism trag cu ochiul sarut

Eu mi-am tras o dunga pe mana cu fierul de calcat, parca ar fi prima data cand calc si nici n-am pus nimic ca am zis ca nu m-am atins tare ochi peste cap si acum ma ustura de numa si s-au si facut besicute prostit

Icemoon daca nu e gata camera, pune o poza cu burtica ta ca nu te-am mai vazut demult scot limba

Loredana cu ce te anesteziaza pe tine de nu te doare la dentist ? m-as duce si eu, dar mi-e frica de curatat prostit

sus

Denunta
AdinaGr

Copii
Andrei...minunea mea: 11 ani, 3 luni

14.07.2009 12:35     citat 

Elena..deci pana la urma Alesia vrea sa fie mai mare ca Andrei,nu? rad .Sa ne anunti daca e ceva,da? sarut
Eu am facut testul ala doar ca sa vada dr. cat de puternice sunt contractiile...si asa cum am mai zis sunt puternice...dureroase dar neregulate.Daca esti nerabdatoare iti trimit eu niste contractii rad .Glumesc trag cu ochiul sarut

sus

Denunta
Loredana023

Copii
Rebeca-Alecsandra: 11 ani, 3 luni
Erica-Teodora: 8 ani, 3 luni

14.07.2009 12:36     citat 

Elena... foarte fericit gata ti-a venit randul?
Eu trebuie sa merg la dentist dar ma intorc cu sufletul la gura ca sa vad ce mai zici sarut
Offf....ce a mai trecut timpul...nasti tu,pe urma adina sau miru...si pe urma plang sau sunt foarte trist sper sa nu fiu eu trist sper sa fiu ultima din august
Si in rest nu simti nimic?Ceva contractii foarte fericit

sus

Denunta
Loredana023

Copii

14.07.2009 12:41     citat 

Rome..fara anestezie....imi fac plombe pe dintii care s-au mai stricat de la sarcina nervos o masea care era plombata s-a rupt in jumatate...acum am la ea plomba provizorie...cred ca azi imi pune definitiva.Daca vede ca ma stramb imi baga xilina pe locul respectiv(nu injectie...cu o seringa imi tasneste xilina in gura)si amorteste foarte fericit Nu m-a durut deloc,ca altfel nu m-as mai fi dus.
Trebuie sa merg ca sa nu imi pierd dintii...

sus

Denunta
Loredana023

Copii

14.07.2009 12:43     citat 

Aaaa...fetelor,eu la sfatul medicului am inceput sa beau ceai de anason+chimion+fenicul.Stiti ce gustos si aromat e??? prostit 3 cani /zi.

sus

Denunta
abramburica

Copii

14.07.2009 12:46     citat 

Lore pune zahar si lamaie...merge mai bine...
Fetele azi sunt pana la 19.30...si maine pana la 20 asa ca de final de serv...
Care sunt doritoare si amataore de barfe sa-mi trimite mesaje cu id-urile de pe yahoo...ca deja sunt baietii pt instalare deci, cred ca diseara am net foarte fericit

sus

Denunta
rome

Copii
Lucas Rafael - minunea mea
11 ani, 3 luni

14.07.2009 12:47     citat 

Aha deci iti amorteste locul, poate apuc sa merg si eu ochi peste cap
Astea sunt ingredientele pt stimularea lactatiei foarte fericit deci tie ti-a zis sa bei
Am simtit ca e fff aromat ca si eu mi-am luat de la Fares si cand deschid dulapul unde l-am pus prostit prostit prostit miroase super rad

sus

Denunta
elena_raluca

Copii

14.07.2009 12:54     citat 

Inca nimic!!! foarte fericit

Mie nu mi-a zis sa beau nimic, nici nu am intrebat si oricum mie imi curg sani, nu tare dar daca cine stie cum stau pe o parte sau ii ating mai tare curg....si sunt foarte atenta ca nu vreau sa risipesc papa bun al Alesiei foarte fericit

sus

Denunta
Loredana023

Copii

14.07.2009 1:01     citat 

icemoon....terminam capitolul!!!!!!!!!!
Eu imi pun o lingurita de miere...merge superSi mie imi curge din sani foarte fericit De vreo luna si jumate...dar am inceput sa beau de azi foarte fericit
rome,eu am considerat ca intr-o luna nu o sa mai am cu ce manca rad asa ca m-am dus si nu imi pare rau...e scump dar asta e!!!
Gata am plecat la dentist foarte fericit

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: