· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Burtici si mamici de iunie-decembrie 2009(95)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Burtici si mamici de iunie-decembrie 2009(95)     
anthurium

Copii
Andrei Cristian: 12 ani, 9 luni

20.07.2009 9:37     citat 

nu am nici una care sa ma satisfaca, o sa imi fac maine de dim una inainte sa plec la doctor si o pun cand vin foarte fericit

sus

Denunta
lorellayy

Copii
bebe drag - Natalia Maria: 12 ani, 9 luni

20.07.2009 9:39     citat 

anthu daca ai si vrei sa ne trimiti si o poza cu bebe de la 4D

sus

Denunta
anthurium

Copii

20.07.2009 9:41     citat 

dap, am, va trimit si cu el. Pe aia o pot pune acum daca va ajuta foarte fericit si raman datoare cu cealalata foarte fericit

sus

Denunta
Loredana023

Copii
Rebeca-Alecsandra: 12 ani, 8 luni
Erica-Teodora: 9 ani, 9 luni

20.07.2009 9:43     citat 

Cum vrei tu anthu trag cu ochiul

sus

Denunta
anthurium

Copii

20.07.2009 9:51     citat 

je:

mon bebe:

le puteti folosi pe astea scot limba

sus

Denunta
Loredana023

Copii

20.07.2009 9:57     citat 

ok anthu... sarut

sus

Denunta
biencut

Copii
Capsunica Prajiturica
Iedut

20.07.2009 9:57     citat 

Buna fetele! In sfarsit mai reusesc si eu sa dau pe aici...
Azi am ajuns in sfarsit si eu la medic dupa o luna si jumatate aproape... jenat
Mi-a zis ca bebe e ok, pare lungut (asa ochiometric ca nu l-a masurat), colul e inchis, parea f multumit...Singura problemuta e ca mi-a aparut un fibrom sau ceva de genul am inteles... trist Oricum momentan dr parea relaxat asa ca incerc sa nu-mi fac prea multe ganduri cu el.
Ma inteb totusi ce se intampla daca mai creste totusi?
Acum m-a vazut asa mai mult pe fuga dar mi-a zis ca e posibil duminica viitoare sa fie de garda asa ca sa-l sun sa vad cand e exact sa ma vada mai in detaliu cred...Asa ca nu mai trag chiulul sa vedem ce e cu fibromul ala sau ce e ala acolo... nervos
Sunt multumita ca am inceput deja sa-l simt si pe bebe chiar daca f rarut si doar dupa ce ma agit tare si apoi ma pun in pat sa ma odihnesc. La vreo 30 minute dupa il simt daca apas usor pe burtica dar asa de cateva ori si dupa aceea se linisteste.
Daca pana acuma realizeam ca ceea ce simteam eu a fost altceva de data asta nu mai am nici un dubiu si ma bucur caci incepem deja sa ne facem simtita prezenta.
sarut sarut sarut

sus

Denunta
lorellayy

Copii

20.07.2009 10:04     citat 

biencut ma bucur ca deja bebe isi face simtita prezenta la tine in burtica. sarut . daca dr nu a parut prea ingrijorat in legatura cu fibromul o fi bine, dar v-a trebui sa nu mai sari peste nici o vizita la dr.
sa ii trimiti luii lore si tu poza pt colaj

sus

Denunta
lorellayy

Copii

20.07.2009 10:19     citat 

ma duc sa ma intind in pat si sa mai butonez un pic telecomanda.
Pupici sarut sarut sarut sarut
Somn usor!

sus

Denunta
crysy_m

Copii
YANIS STEFAN - iubit si alintat
12 ani, 6 luni
DARIA CATALINA - fata lui tata
9 ani, 3 luni

20.07.2009 10:24     citat 

Buna seara fetele!!
. Si BB va saluta , ca e foarte jucaus la ora asta! scot limba scot limba

Vad ca pregatiti un nou colaj! Abia astept!! sarut sarut sarut poza cu BB nu am , ca mi-a dat doar DVD , iar la nume nu ne hotaram nicicum. Chiar aseara am avut o sedinta , dar degeaba! ochi peste cap ochi peste cap

[b]LORE[/b maine ma duc si eu la dentist pt. detartraj si o plomba , ca mi-a cazut acum 1 an si am neglijat! jenat Sper sa fie OK. Mi-ai facut curaj!

sus

Denunta
crysy_m

Copii
YANIS STEFAN - iubit si alintat
12 ani, 6 luni
DARIA CATALINA - fata lui tata
9 ani, 3 luni

20.07.2009 10:26     citat 

Mamici, ce mult imi place ca vorbiti de BB-eii vostri! Asa stim si noi ce ne asteapta! sarut sarut sarut sarut

BIENCUT daca BB e bine nu cred ca trebuie sa-ti faci mari griji! de fibrom o sa scapi dupa , dar trebuie sa supraveghezi mai atent sarcina! sarut sarut

sus

Denunta
Loredana023

Copii

20.07.2009 10:36     citat 

Crysy..iti dau mail-ul meu sa imi trimiti filmul de pe dvd si iti scot eu poze cate vrei si ti le si trimit trag cu ochiul
Iti dau pm... Si trimite si cu tine o poza;)

sus

Denunta
anthurium

Copii

20.07.2009 10:43     citat 

Noapte buna, ma bag la somnic, maine de dim la 7:30 tb sa fiu la spital foarte fericit

sus

Denunta
Loredana023

Copii

20.07.2009 10:56     citat 

Bafta anthu.,..asteptam vesti trag cu ochiul Te-am bagat in colaj...esti super faina sarut
Noapte buna tuturor ...nu mai pot de somn...
sarut sarut sarut

sus

Denunta
biencut

Copii
Capsunica Prajiturica
Iedut

20.07.2009 10:57     citat 

Vadati seama ca acum se va rufga dr sa nu mai vin pe la el si eu nu ma voi mai dezlipi de cabinetul lui. Eu am sarit ca sa zic asa o vizita pt ca intotdeauna am fost f sanatoasa si mi se parea aiurea sa ma cheme la 2 saptamani la vizita cand stiu ca la o sarcina normala de regula se cheama o data pe luna...
Cat despre fibrom...A fost un soc si nici pana acum nu imi vin sa cred ca a vb serios.
Ma gandesc ca a parut linistit dr caci inca e mic si bebe se prezenta f bine si poate considera ca nu e cazul sa ma panicheze momentan.
Pe 2 august mi-a zis ca e posibil sa fie de garda sa-l sun ca sa vin iar la control. Cred ca vrea sa ma monitorizeze mai atent si sa vada mai bine ce si cum caci azi s-a uitat strictul necesar sa se asigure ca sunt ok inainte sa plec in concediu.

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: