· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Burtici si mamici de iunie-decembrie 2009(98)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Burtici si mamici de iunie-decembrie 2009(98)     
yubi

Copii
Mario Gabriel: 11 ani
Albert Stefan: 9 ani, 4 luni

25.07.2009 6:54     citat 

vad ca ati plecat toate la plimbarica.
ma imbrac si eu acum si plec sa ma racoresc....vb maine
o seara buna si racoroasa sa aveti sarut

sus

Denunta
Loredana023

Copii
Rebeca-Alecsandra: 11 ani, 3 luni
Erica-Teodora: 8 ani, 3 luni

25.07.2009 8:52     citat 

plimbare placuta yubi trag cu ochiul si la mine inorat...ma duc cu sotul la piata sa luam pepene rad
Fetelor am dormit prostit pana la 20:30...cand m-am trezit nu ma mai puteam misca....3 ore am dormit in aceeasi pozitie rad
Ce cumparati lorellayy???

Cory e nasol ce ai tu....este o crema lomexin...e ft buna si se foloseste la exterior,deci nu are cum sa afecteze bebe trag cu ochiul te mai calmeaza...ceai de galbenele cu musetel la spalaturi(nu stiu daca voie intern)
Gata am plecat la piata scot limba
Adina cum a fost masa? sarut

sus

Denunta
AdinaGr

Copii
Andrei...minunea mea: 11 ani, 3 luni

26.07.2009 9:20     citat 

Neata fetelor sarut
Am vazut ca pe la voi a plouat..vreau si eu plang sau sunt foarte trist ..aici e insuportabil de cald.
Ieri am mancat la socri peste la cuptor..dupa care am venit acasa si am gatit si eu mazare cu pui(nu de alta dar nu aveam stare socat )...iar dupa am fost cu iubi sa bem un suc la o terasa pe plaja..iar seara am fost la un concert,tot pe plaja,in aer liber...deci ieri nu am stat deloc scot limba .Astazi nu stiu ce o sa mai fac ca vad ca tot am energie..dar nu prea mai am ce face..curat e,mancare am..ce sa mai fac? scot limba
Voi ce faceti azi?
Va pupic pe toate sarut sarut sarut

sus

Denunta
rome

Copii
Lucas Rafael - minunea mea
11 ani, 3 luni

26.07.2009 9:47     citat 

Buna dimineata sarut
Adina sunt sigura ca gasiti voi ce sa faceti si pe ziua de azi sarut , poate va da Andrei o idee rad
Eu am musafiri de la Bucuresti sigur o sa fiu varza de obosita deseara prostit Si-acum la 10 dimineata la sotul meu ii trebuie la soacra-mea sa faca champinion pe gratar ca daca nu pierde, asa a zis ochi peste cap ochi peste cap ochi peste cap

Loredana sunt superbe hainitele, iar pantofiorii cei mici sarut sarut nu mai zic
Mai eu stiu ca spalaturi vaginale nu mai ai voie deloc acum confuz

Cory cred ca e f nasol, la mine nu e chiar asa, doar cateodata simt trist ; sa te faci bine repede sarut
Nici nu stiu daca poti naste normal daca e vreo infectie pe-acolo trist

Va pup pe toate, o duminica superba si racoroasa sa aveti sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
corybalan

Copii
PAULA SILVIANA: 16 ani
CARINA MARIA: 11 ani, 3 luni

26.07.2009 10:28     citat 

rome de nascut normal nici nu vine vorba ca imi face cezariana

ieri mi-am pus un ovul lomexin si parca ma simt mai bine

sper sa-mi treaca ca altfel nu stiu ce fac

sus

Denunta
Loredana023

Copii

26.07.2009 11:24     citat 

Neata!!!
Mai adina dar ai fost ft harnicuta ieri prostit Azi ai putea sa te odihnesti trag cu ochiul
Cory lomexin e ft bun...dar eu stiu ca trebuie pus unul la 3 zile...sper sa iti treaca cat mai repede trag cu ochiul
Rome sa aveti pofta la ciupercute sarut si nu te agita cu musafirii trag cu ochiul

Fetelor eu aseara la 22:00 eram la piata dupa pepene rad asa o vreme frumoasa a fost...racoare,numai buna de hoinarit scot limba
Aseara am dormit atat de rau plang sau sunt foarte trist am fost de 5ori la baie,iar ultima data cand am venit de la baie si m-am bagat in pat(4:00h)sotul meu sforaia si nu am mai putut adormi plang sau sunt foarte trist M-am mutat din camera si am dormit prin toata casa ca sa imi gasesc si eu somnul...pe la 7 am reusit sa adorm si am dormit pana acum foarte fericit

Acum plecam la socri!!

Adina,eu mai intru pe tel sa va citesc sa vad ce mai zice andrei sarut sarut

sus

Denunta
anthurium

Copii
Andrei Cristian: 11 ani, 3 luni

26.07.2009 12:58     citat 

Va salut si eu, cu intarziere azi, dar m-am trezit la 11 si apoi am plecat cu sotul in dragon sa imi cumpar material pentru draperii foarte fericit . Sunt multumita ca am gasit exact ceea ce imi doream si nici nu a fost nevoie sa umblu foarte mult. Acum ma intind putin ca ma cam doare spatele.
Adina Andreiul tau vad ca sta cuminte, sper sa stea si al meu la fel de cuminte foarte fericit

sus

Denunta
lorellayy

Copii
bebe drag - Natalia Maria: 11 ani, 3 luni

26.07.2009 1:22     citat 

Salutare burtici si mamici! sarut
asa furtuna mare am prins pe drum ieri si bineinteles ca pe mine a picat sa conduc, nu vedeam nici la 2 m in fata masinii si nici stergatoarele nu faceau fata plang sau sunt foarte trist .
dar sunt bucuroasa ca i-am luat fetitei vanita, un set pt unghiute , o paturica (cu un broscoi pe ea - imi place tare mult scot limba ) si niste body-uri f dragute sarut .
azi noapte abia am reusit sa adorm si nu m-am odihnit deloc. m-au luat de aseara niste dureri f mari de oase - mijlocul, bazinul, la "dansa", pana si picioarele ma dor; plus am si dureri ca la ciclu; asa de tare nu m-au durut niciodata oasele
fetita a fost f activa dimineata asta de la ora 9 pana la 11 tot intr-o miscare a fost...si de data asta e cu funduletul in stanga scot limba .
vio cu fratele lui s-au dus sa ia pepene si acuma stau cu gandul numai la el rad

sus

Denunta
anthurium

Copii

26.07.2009 2:42     citat 

Lorellayy ia vezi tu cu durerile alea de oase si de burta ca la ciclu. daca imi aduc bine aminte ai facut cam mult e fort in ultimele zile si e cazul sa te linistesti putin. Nu forta nota acum pe ultima suta de metri, iti spun din exeperienta. Eu am fost azi sa iau niste draperii, n-am mers mult deloc, dar acum ma resimt. Si de fiecare data cand fac ceva mai multicel efort ma resimt. Mai stai si tu cumintica, n-a fi foc. Eu credeam ca nu o sa pot sta, dar durerile de oase de la "dansa", mijlocul, burtica...ma linistesc instantaneu. Asa ca ia o pauza binemeritata, nu de alta dar sarcina este avansata si nu cred ca iti doresti sa nasti mai repede decat ar trebui. Iti dau bataie daca mi-o iei inainte foarte fericit

sus

Denunta
lorellayy

Copii

26.07.2009 2:54     citat 

stau cumintica; azi nu am facut mai nimica, doar mi-am pregatit cate una alta pt bagajul de maternitate.

sus

Denunta
lorellayy

Copii

26.07.2009 2:55     citat 

nu o iau inaintea nimanui, stau cumintica la coada rad

sus

Denunta
anthurium

Copii

26.07.2009 3:01     citat 

Pai nici sa nu mai faci nici zilel urmatoare, sa stai linistita foarte fericit

sus

Denunta
Loredana023

Copii

26.07.2009 4:20     citat 

Am venit acasa fetelor!!!Am mancat ca o scrofita prostit
Lorellayy poze.... trag cu ochiul
Mai si eu am exact la fel dureri....

sus

Denunta
corybalan

Copii
PAULA SILVIANA: 16 ani
CARINA MARIA: 11 ani, 3 luni

26.07.2009 4:36     citat 

nu e frumos sa va plangeti atata de dureri , lasati pe cele mai batrane scot limba

ea stati frumos voi la coada , nu e politicos sa te bagi in fata sarut

sus

Denunta
Loredana023

Copii

26.07.2009 5:37     citat 

Cory eu vreau din suflet ca sa vina la timpul ei fetita mea.Chiar ma rog sa nu vina mai devreme scot limba
Asa ca din partea mea nu va mai simtiti amenintate sarut
Cum te mai simti cu problema,s-a mai calmat?

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: