· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Burtici si mamici de iunie-decembrie 2009(99)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Burtici si mamici de iunie-decembrie 2009(99)     
cristyangeleu

Copii
Vlad Mihai: 12 ani, 1 luna

27.07.2009 1:12     citat 

poze pun cand ajung acasa, ca in uichend am fost cam ocupata.

sus

Denunta
Loredana023

Copii
Rebeca-Alecsandra: 12 ani, 3 luni
Erica-Teodora: 9 ani, 3 luni

27.07.2009 1:13     citat 

cand ajungi acasa crisy? foarte fericit

sus

Denunta
AdinaGr

Copii
Andrei...minunea mea: 12 ani, 4 luni

27.07.2009 1:34     citat 

Lory...pai pana in luna a saptea noi tot am facut scot limba ..si am facut si din saptamana 38 pana acum jenat foarte fericit ,mie cheful nu imi lipseste scot limba ,deci nu e buna ideea asta rad .Alta idee cool ?

sus

Denunta
Loredana023

Copii

27.07.2009 1:37     citat 

Adina rad tu vorbesti serios ca nu merge???Pai dupa ce vine mama mea ma apuc si eu in caz ca nu nasc pana atunci...
Alta idee.....inotul foarte fericit rad rad rad

sus

Denunta
AdinaGr

Copii

27.07.2009 1:41     citat 

Lory..pai cam de 10 zile..tot avem treaba jenat ..si nu merge trag cu ochiul rad .Dar totusi sa nu te apuci inainte de saptamana 38,da?Nu stiu sa inot...dar de balacit m-am balacit...o sa mai ma duc la mare zilele astea,oricum...eu tot incerc scot limba

sus

Denunta
Loredana023

Copii

27.07.2009 1:44     citat 

Eh...la urma urmei cand o vrea o veni,nu?Poate ca nu e timpul scot limba
E nasol cu declansatul de catre dr....nu mi se pare corect...decat daca se vede la eco ca e de rau,atat ochi peste cap

sus

Denunta
bubu_stefi

Copii
nico
elena-teodora

27.07.2009 1:55     citat 

Salutare!
Am venit si noi de la tara ,parca azi poti sa mai traiesti cu temperaturile astea1
Urschu ochisorii sunt sensibili la toti copii ,aproape la toti curg ,numa sa aveti grija sa nu aibe canalul lacrimal infundat .
Lore e super faina poza da m-am uitat ceva la cea de la avatar sa vad cum e facut si pana nu am vazut-o pe cea mare nu am realizat cum e rad sarut
Adina sarut sarut sper sa se declanseze singura nasterea sarut
Mai mie sambata mi-a curs asa o chestie gelatinoasa alba ,prima dara a fost ca o scurgere ,a doua o scurgere mai vascoasa trist ma gandeam ca o fi dopul ,m-am panicat putin.Azi merg la medic .
Va pup pe toate sarut sarut

sus

Denunta
AdinaGr

Copii

27.07.2009 1:56     citat 

Nici mie nu imi place ca tre sa mi-o declanseze ...ca banuiesc ca o sa fie mult mai dureros trist ..si nu fac nici epidurala plang sau sunt foarte trist .
Asa e aici,fata ..mai mult de o saptamana dupa termen nu te lasa.Dar in Ro. te lasa pana in sapt. 42 din cate am citit eu,nu?Asta in cazul in care totul e ok cu bebe.

sus

Denunta
AdinaGr

Copii

27.07.2009 1:58     citat 

Bubu..bafta la dr sarut .Sper sa fie totul bine si sa mai stea printesa ta putin la mami in burtik sarut .Dar dopul poate fi doar gelatinos si alb..nu trebuie sa fie rozaliu sau cu firisoare de sange?Asta am auzit de la fete..de asta te intreb.

sus

Denunta
bubu_stefi

Copii
nico
elena-teodora

27.07.2009 2:00     citat 

Si eula fel am auzit catre sa aibe firicele de sange .Ce-o fi aia nu stiu ca nu am mai avut pana acum.
Mai nu e bine sa stea f mult peste termen in burtica si banuiesc ca dr nu vrea sa riste nimik .O sa fie bine sarut

sus

Denunta
nikodumi

Copii
Tania: 27 ani, 4 luni
Adina: 22 ani, 10 luni
Aiyana Maria: 12 ani, 2 luni

27.07.2009 3:32     citat 

buna, fetelor

Adina, imi pare rau ca trebuie sa mai astepti; poate totusi Andrei va veni singur, sa nu fie nevoie sa ti se provoace nasterea.

Bubu, asteptam vesti de la dr.

Elena, multumesc mult pt.sfaturi; o sa te mai intreb...

Eu am vizitat astazi toate magazinele pt.copiii din oras; am cumparat saltea pt.patut si m-am uitat la carucioare, dar nu mi-a placut nimic, iar cele trio cum as vrea sa iau erau exagerat de scumpe - 1700-1800 ron!

Fetelor, aveti idee cand este Baby Expo de toamna? Oare il mai prind?

Va sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
nikodumi

Copii
Tania: 27 ani, 4 luni
Adina: 22 ani, 10 luni
Aiyana Maria: 12 ani, 2 luni

27.07.2009 3:36     citat 

M-am uitat pe net la Baby Expo - este intre 24-27 sept. - nu-l prind cu BB in burta! Trebuie sa cumpar pana atunci carut....

sus

Denunta
corybalan

Copii
PAULA SILVIANA: 17 ani
CARINA MARIA: 12 ani, 4 luni

27.07.2009 4:33     citat 

fetelor daca cumva nu intru maine sa nu va faceti griji ca merg la socrii , inca nu stiu ca sunt cam 60 de km din care 30 este drum neasfaltat , cu gropi , nu stiu ce sa fac , sa ma risc sau nu

mai vedem pana maine , daca nu il trimit pe tati cu paula

sus

Denunta
corybalan

Copii
PAULA SILVIANA: 17 ani
CARINA MARIA: 12 ani, 4 luni

27.07.2009 4:35     citat 

stii ce m-am gandit lore?

pune-i totusi al doilea nume paula ca doar tu te-ai chinuit sa o aduci pe lume , nu suna frumos:REBECA PAULA?

sus

Denunta
urschuletz

Copii
Melania: 12 ani, 4 luni

27.07.2009 6:13     citat 

Bubu, bafta la dr!Cum adica sa aibe infundat canalul? Daca ii curge?

Adina, ce sa -i faci daca e lenes ca domnisoara mea si nu vrea sa se hotarasca!Hai ca intr-o sapt se pot intampla multe.

Loredana, tare poza ta! Am pierdut nr lui Ice trist Dar ea il are pe al meu. Ma gandesc ca ar fi dat un semn daca era ceva.

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: