· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Burtici si mamici de mai- decembrie 2009(104)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Burtici si mamici de mai- decembrie 2009(104)     
sunshineme

Copii
A mare: 13 ani, 1 luna
Al mic: 9 ani, 6 luni

07.08.2009 9:29     citat 

dar daca alapteaza, ii poate da laptic, nu neaparat ceai ca sa se hidrateze, ca si lapticul are 90% apa. jenat
Rooooxy sarut sarut sarut eh noi suntem asa agitate ziua. o sa o fac soprana. dimineata face vocalize, pentru ca mai tarziu ca inceapa concertele prostit
Adevarul e ca mi-a e agitata si din cauza asta. Nu vrea sa pape si urla de numai, ca si lapticul se zice ca e putin amar in perioada asta. Dar supravietuim eroic. zambet
Ce-mi face baiatul? foarte fericit sarut I-ai facut vaccinul?

sus

Denunta
sunshineme

Copii

07.08.2009 9:31     citat 

am uitaaaaaaaat ieri! La Multe Lunite Vlad!!!

sus

Denunta
cristyangeleu

Copii
Vlad Mihai: 12 ani, 8 luni

07.08.2009 9:36     citat 

neata fetele

sus

Denunta
bubu_stefi

Copii
nico
elena-teodora

07.08.2009 9:48     citat 

Buna dimineata si de la mine!
Fetelor mi-am facut programare la medic ,nu ma simt prea bine trist am avut contractii si se scurge un lichid ...faza e ca e in cantitati mici ,initial am crezut ca transpir da odata de 2 ori ....imi e teama zic ca se scurge lichidu usor usor,mai bine merg sa vad despre ce este vorba
sarut

sus

Denunta
sunshineme

Copii

07.08.2009 9:50     citat 

Bubu sarut bafta!

sus

Denunta
roxy_xyz

Copii
Vlad Andrei: 13 ani
Radu Stefan: 9 ani, 9 luni

07.08.2009 9:51     citat 

neata,
baiatul face bine, eu il fac dirijor, asa da din maine ca mai are putin si o sa-si scoata ochii zambet. multumim de urare. Nu -iam facu vaccinul. La sfarsitul lunii il facem ca asa se face la noi la doctorita. Nu stiu pe care sa-l fac. Tu pe care l-ai facut?
Am incheiat lunita asa ca uite foto din luna a vizionare placuta!

sus

Denunta
urschuletz

Copii
Melania: 12 ani, 11 luni

07.08.2009 9:56     citat 

Neata!

noi am avut zi grea ieri. abia la 12 30 s-a la 6 dim s-a din picioare intr-una. Abia acum ma inteleg si pe mine cei din jur cand le spuneam ce suturi primeam prin coaste cand eram gravi. rad Insaaaa azi am surpins-o admirandu-si pentru cateva secunde manutele, de fapt degetele rad rad
Eu am facut infanrix-ul hexa. si desi se zice ca e f bine tolerat, la ea a mancare si mai mult ca sigur ca a mi-a