· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Burtici si mamici de mai-decembrie 2009(105)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Burtici si mamici de mai-decembrie 2009(105)     
abramburica

Copii
THAISA DANA TEODORA : 17 ani, 5 luni
MARIUS DANIEL LAURENTIU ANDREI: 12 ani, 6 luni

09.08.2009 8:37     citat 

Urshulet, incearca Sab Simplex si ceai de chimen cu anason, lasa baby drink si mai stiu eu ce ceaiuri gata combinate...
Te duci la plafar si iei ceai de chimen si ceai de anason, separate si ai faci eu...
Da-i Sab simplex u lingurita inainte de alaptat...
Eu iti zic ca merge, eu asa am facut cu Danutza si nu am stiut de colici...
sarut

sus

Denunta
Loredana023

Copii
Rebeca-Alecsandra: 12 ani, 8 luni
Erica-Teodora: 9 ani, 9 luni

09.08.2009 9:23     citat 

buna fetelor!!!

Lorellay deja plecasem scot limba dar vad ca nu ati vorbit asa de mult trag cu ochiul
Sper ca te-ai distrat astazi si ca ai avut vreme buna sarut
Nici eu nu reusesc sa intru pe pampers ochi peste cap cred ca au probleme cu site-ul.

Icemoon,ce frumusica si falcoasa si grasa e!!! sarut sarut sarut Bine ai venit acasica sarut
Abia astept sa ne povestesti totul...ca mai rar nastere ca a ta scot limba

Fetelor,pt ce e bun kit-ul,ce faceti cu el??? confuz

Anthurium sarut sarut pt tine si Andrei sarut

Cory ce frumusete ne arati tu acolo??? foarte fericit Sa fie sanatoasa si papacioasa trag cu ochiul Te asteptam si pe tine cu povestea sarut

Elena felicitari pt noile sunete...tati sa mai aiba rabdare,ce vrea asa deodata sa se joace ca doi oameni mari rad ?Are timp trag cu ochiul
MA bucur ca te simti mai bine cu operatia si cand te simti tu pregatita sa ne arati si noua pozica cu burtica noua trag cu ochiul
Tie si alesiei sarut sarut sarut sarut sarut sarut ma bucur ca e cumintica trag cu ochiul

Urschu...imi pare atat de rau ca nu ai liniste cu meli....off...nu stiu ce ar trebui sa faci dar eu ma rog sa scapi repede de perioada asta cu plansete trist
Tie si melaniei multi multi sarut sarut sarut sarut sarut

Abramburica,imi era dor de tine..totul e bine???
sarut

sus

Denunta
Loredana023

Copii

09.08.2009 9:29     citat 

Fetelor...am avut o petrecere atat de frumoasa si vremea a tinut cu noi... foarte fericit
Astazi am dormit toata ziua....4 ore la amiaza prostit si parca as mai fi dormit... scot limba

Durerile intre picioare se intetesc trist

Astazi bebelina mea a fost ft ft ft cuminte ca imi venea sa ma duc la dr de frica nervos m-a speriat trist
Acum vad ca a inceput show-ul prostit in sfarsit...cine stie ce a avut prostit
Abia astept sa o nasc sa o vad sanatoasa ...SA O VAD!!!Ca asa me sperii...habar n-am ce se intam[pla in burtica ochi peste cap

MAine suntem invitati la masa la niste noi prieteni....abia astept foarte fericit

Lorellay,nu ai ajuns de la gratare?

sus

Denunta
urschuletz

Copii
Melania: 12 ani, 10 luni

09.08.2009 9:55     citat 

Loredana, ma bucur ca ti-a priit! sarut Sa dormi si pt mine foarte fericit Lasa ca durerile alea o sa-ti treaca nu mai chiar asa de mult! sarut

sus

Denunta
Loredana023

Copii

09.08.2009 10:01     citat 

Urschu....dorm si pt tine daca vrei ,ca pot scot limba imi pare rau ca tu nu poti trist
Pe tine te durea ???
Nu imi vine sa cred ca maine intru in 38 sapt prostit

Ce face meli acum??

sus

Denunta
crysy_m

Copii
YANIS STEFAN - iubit si alintat
12 ani, 6 luni
DARIA CATALINA - fata lui tata
9 ani, 3 luni

09.08.2009 10:36     citat 

sarut sarut URSCHU sarut sarut Imi pare rau pt. Meli. Cred ca mititica nu mai poate de atata plans! trist trist Poate are si ea toanele ei ! trebuie sa nu te enervezi foarte tare si poate o calmezi si pe ea!
ANTHU ma bucur ca ai intrat si Andrei este bine! sarut sarut sarut
ELENA sarut sarut sarut ce fata mare ai !! Deja va intelegeti cu vorbe!! rad rad la mai mare si cuminte! Si tati nu mai are mult de asteptat ca imediat creste!!
CORY sa va traiasca printesa si sa creasca mare! Sa ai lapte , sa pape mult! sarut sarut sarut
LOREDANA ma bucur ca te-ai distrat ! sarut sarut Si eu am fost aseara la o petrecere , unde chiar am si dansat, trag cu ochiul Iar azi am stat toata ziua in pat ca n-am avut chef de nimic! jenat jenat
LORELLAYY sper ca a fost bine la gratar! sarut sarut

Maine ma duc sa-mi caut o rochie ca avem 2 nunti , in urmatoarele 2 WE. asa ca urati-mi bafta , ca nimic nu-mi vine! jenat rad sarut

Pupam toate fetele si toti BB-ii! Noapte buna! sarut sarut sarut

sus

Denunta
Loredana023

Copii

09.08.2009 10:47     citat 

Crysy... sarut sarut sarut
Ai sa vezi ca o sa gasesti ceva frumos trag cu ochiul bafta scot limba
Te aseptam cu rezultatul...poze trag cu ochiul
Noapte buna si tie si tuturor mamicilor si burticilor.

Bafta si tie urschu... sarut

sus

Denunta
bianca_90

Copii
Denis,Florin zis Dedu : 13 ani, 1 luna

09.08.2009 11:43     citat 

urschuletzsi eu am patito cu denis cand lam trecut la lapte praf nu stiam de ce plange ,,plangea incontinuu lam controlat de febra la fel caca facea mancare nu vroia si mama mea a descoperit ca a facut stomatita ia iesit niste bubite la gurita uitate sa vezi ... poate are colici dai sab simplex sau bonnisan sunt foarte bune poate organismul ei nu mai face fata la baby drink

sus

Denunta
Loredana023

Copii

09.08.2009 11:48     citat 

Fetelor va prezint o poza calda scot limba de 38sapt fara cateva ore foarte fericit

Si acum la somn trag cu ochiul

sus

Denunta
ICEMOON

Copii
Atomicul: 16 ani, 2 luni
Zuza: 12 ani, 9 luni

10.08.2009 7:37     citat 

Buna dimineata fetele!

Pofiti la cereale

Am tot rascolit prin ce ati scris de cand nu am intrat si am gasit pozici cu Patrik, cu Carina atat de scumpici! sa va aduca numai bucurii!

Mara ce mult ai crescut! sarut

Meli o dulceata cum sta la masaj! sarut

Ralus( oare tu intrebai asta? jenat ) da, numai 2 nopti se sta in spital daca e nastere normala si 5 nopti pt cezariana. Insa depinde de bb, daca este alaptat la san in dimineata in care esti programata sa pleci in cazul in care bb pierde mai mult de 9% din greutatea de la nastere nu te lasa sa pleci, pana vad ei exact cum stat treaba.

Ligia merci mult de tot!

Si multumesc tuturor pt cuvintele frumoase!

Loredana ce frumoasa estiiii! si burtica de milioane! mai ai asa putin si tu! sarut

Lore bine ai facut ca ai iesit la gratar, profita pana poti foarte fericit

Urschuletz imi pare tare rau ca te chinui asa. Insa oricat ar fi de greu trebuie sa papi! e foarte important, eu mananc si cu ea in brate cand e la san, si noapte cand se trezeste mai iau ceva repede jenat si apa la greu. Hai curaj! va trece si perioada asta! la altii trece mai repede, al altii ia ceva mai mult timp, dar trece, hai ca stiu ce poti! sarut

Noi cam suntem ca si plicul si timbrul, ieri s-au cam angosat sanii asa ca am mutat-o mai mereu de la unul la altul, si masaj si comprese- acum e ok, mameloanele insa au de suferit. Trece si asta.
Ne gandim sa iesim afara azi un pic, sa vedem.

Ankkka cum mai sunteti?

O saptamana frumoasa tuturor!

sus

Denunta
ICEMOON

Copii

10.08.2009 7:42     citat 

sus

Denunta
ankkka

Copii
Antonia Maria : 12 ani, 10 luni

10.08.2009 7:47     citat 

Ursuletz ,mami ,stiu cum este ,incearca si bonisan ,la noi e cel mai bun dintre espumisan si sab .
Eu vineri am plecat cu ea la dr. ca urla rAU ,si mi-a dat sa ii dau debridat c a are gaze la stomac ,si dupa el a inceput sa dea gaze si pe gura si pe fund ,dar vad ca azi nu mai are efect nici asta socat
Psihic ,imi vine sa dau cu ea cateodata ,dar ma calmez repede scot limba ,sper sa treaca cat mai repede perioada asta jenat

Mai incearca sare calda pe burtica , sau putin spirt pe o batistuta dar nu ii pui direct pe burtica sa nu ii arda pielea ,alceva nu mai stiu , sarut

Pupici la burtici si mamici dar si la bebeii plangaciosi si la bebeii cumintei !!

sus

Denunta
ankkka

Copii
Antonia Maria : 12 ani, 10 luni

10.08.2009 7:48     citat 

Ice ,cum e cea mica ,intra la plangaciosi sau la cumintei ?? sarut

sus

Denunta
ICEMOON

Copii

10.08.2009 8:11     citat 

Ankkka e prea devreme sa ma pronunt, a avut si ea deja reprize de agitatie si plans, dar e doar inceputul exclamatie

Multa rabdare! nu-i usor, dar trece! sarut

sus

Denunta
yubi

Copii
Mario Gabriel: 12 ani, 6 luni
Albert Stefan: 10 ani, 10 luni

10.08.2009 8:56     citat 

neata!
vin eu cu cafeluta

Lore ce burticuta sexy esti
Icemoon sa-ti traiasca printesa e o dulcica sarut la fel ca mama ei
restul burticilor si mamicilor va pupacesc si va doresc o saptamana usoara sarut sarut sarut

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: