· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Burtici si mamici de mai-decembrie 2009(109)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Burtici si mamici de mai-decembrie 2009(109)     
alexxya

Copii
Diana-Maria: 10 ani, 2 luni

18.08.2009 4:56     citat 

E superb bb Andrei! Patut din acela avem si noi. Noi l-am luat din Dragon, dar din pacate nu gasim salteluta. Voi ce salteluta i-ati pus?

sus

Denunta
anthurium

Copii
Andrei Cristian: 10 ani, 4 luni

18.08.2009 5:20     citat 

Pai deocamdata sta pe salteluta de la patut, la 3 luni il mut in partea de jos si ii cumpar de-aia de cocos.
Inca o data multumim de aprecieri sarut

sus

Denunta
alexxya

Copii
Diana-Maria: 10 ani, 2 luni

18.08.2009 5:27     citat 

Mie mi se pare prea tare salteluta patutului. Nu stiu daca este exact acelasi model, dar culoarea si forma par aceleasi. Mai aveti un patut mic la el care poate fi leganat? E metalic imbracat in textil?

sus

Denunta
Loredana023

Copii
Rebeca-Alecsandra: 10 ani, 3 luni
Erica-Teodora: 7 ani, 4 luni

18.08.2009 5:34     citat 

Anthu...o sa pun poza la colaj sarut ce frumusel e andrei sarut sarut sarut daca vrei pune o poza cu tine si la combin sa apareti amandoi trag cu ochiul
Alexxya,te-am vazut... sarut sarut sarut

sus

Denunta
anthurium

Copii

18.08.2009 5:35     citat 

Nu, nu mai avem nimic, este o saltea dintr=un carton mai tare care se ataseaza prin niste cleme de marginea patutului. Peste saltea am pus 1 patura foarte moale, plus 1 pilota peste care avem cearsaful de la lenjerie. Pentru moment e ok, cel putin pediatra cand a venit acasa si a vazut a zis ca super ok.

sus

Denunta
anthurium

Copii

18.08.2009 6:18     citat 

e ok lore

sus

Denunta
AdinaGr

Copii
Andrei...minunea mea: 10 ani, 4 luni

18.08.2009 8:04     citat 

Am reusit si eu sa intru intr-un final scot limba .Noi suntem bine,crestem foarte fericit.
Elena..e superba Alesia sarut jenat .
Anthu...ce scumpic e Andrei sarut .
Icemoon...tu cum faci fata si cu bebelina si cu K si cu treaba prin casa?Eu cateodata simt ca nu mai rezist,ca o iau razna prostit ..dar ma uit la bebe si imi trec toti nervii scot limba .
Urschuletz...am citit ca te-ai odihnit foarte fericit ..vreau si eu scot limba .Ce mai face Meli?Ce ai facut cu lapticul?
Lory,Lorellay..nu mai aveti mult si va facem galerie trag cu ochiul sarut .
Va pupam pe toate si cand am timp o sa va arat si pozici noi scot limba

sus

Denunta
lorellayy

Copii
bebe drag - Natalia Maria: 10 ani, 3 luni

18.08.2009 9:38     citat 

Adina pupici pt tine si Andrei sarut sarut sarut sa ne pui poze cat de curand

sus

Denunta
Loredana023

Copii
Rebeca-Alecsandra: 10 ani, 3 luni
Erica-Teodora: 7 ani, 4 luni

18.08.2009 10:12     citat 

Lorellay tin pumnii pt maine si te astept cu vesti sarut sarut sarut

Adina, sarut sarut sarut sarut abia astept sa pui poze noi sarut sarut sarut

A aterizat mama si dimineata ne vedem in sfarsit foarte fericit foarte fericit foarte fericit

Noapte buna tuturor burticilor mamicilor si bebicilor sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
crysy_m

Copii
YANIS STEFAN - iubit si alintat
10 ani, 1 luna
DARIA CATALINA - fata lui tata
6 ani, 9 luni

18.08.2009 10:42     citat 

Buna fetele!!
ANTHU , in sfarsit o poza cu Andrei!! ce frumos e!!!Si pare foarte mare! Zici ca are peste o luna!! sa creasca mare si sa fie sanatos! sarut sarut
LORELLAY tinem pumnii maine! Si sa nu nasti , sa apuc si eu sa fac galerie , mai pe seara! rad scot limba sarut sarut
LOREDANA cand o sa nasti sa nu stai prea mult in spital , ca nu are cine sa schimbe pozele la colaje!! rad sarut sarut sarut sarut sarut
YUBI bronzul sa stii ca e o pacaleala ! adica e bronz , dar e de la lotiune autobronzanta! trag cu ochiul trag cu ochiul Am fost la mare doar 2 zile si nu prea am stat la soare , ca mi-a fost teama! asa ca , am improvizat! rad scot limba sarut sarut
URSCHU cand ma gandesc ce ma asteapta!! Ca eu dorm mult si nu ma simt bine daca nu dorm destul! La voi zic eu ca de acum o sa fie mai bine , daca a dormit 6 ore , e ceva! sarut sarut
ICE , ce bine ca mai ai si ajutor din cand in cand! Si e bine ca e K cuminte si intelegator! va pupam pe toti 3! sarut sarut
SMIRI chiar ma intrebam ce e cu tine!Ma bucur ca esti bine , ca celelalte se rezolva! scot limba sarut sarut
ROXY va pupam pe amandoi! sarut sarut
ADINA asteptam poze! Cred ca a crescut Andrei !!! sarut sarut sarut sa vedem si baieteii , ca fetitele sunt niste frumuseti!
Va pupam pe toate! sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
lorellayy

Copii
bebe drag - Natalia Maria: 10 ani, 3 luni

19.08.2009 6:15     citat 

Neata! sarut
Va invit la un frappe trag cu ochiul

Bineinteles ca si azi noapte am avut niste dureri asa de nasoale, dar macar am reusit sa dorm mai mult ca noaptea trecuta. Chiar ma gandeam ca as fi mai surprinsa sa ma trimita azi acasa decat daca m-ar interna; cred ca as fi si un pic dezamagita sa imi zica sa revin peste cateva zile foarte fericit

sus

Denunta
roxy_xyz

Copii
Vlad Andrei: 10 ani, 6 luni
Radu Stefan: 7 ani, 2 luni

19.08.2009 7:14     citat 

lorellayy yamiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
hai ca o sa fie bine.

sus

Denunta
vero-ioana

Copii
Catalin-Stefan: 10 ani, 4 luni
David-Andrei: 6 ani, 4 luni
am nascut deja!

19.08.2009 8:47     citat 

buna fetele!
am sa pun si eu niste poze cu catalin, acum daca tot am descoperit cum.
eu va urez sarcini si nasteri cat mai usoare, multa sanatate si aveti grija de voi si de cei mici sarut sarut sarut

sus

Denunta
vero-ioana

Copii
Catalin-Stefan: 10 ani, 4 luni
David-Andrei: 6 ani, 4 luni
am nascut deja!

19.08.2009 8:49     citat 

sus

Denunta
mirumati

Copii
Miruna Bianca: 17 ani, 2 luni
Mathias Andrei: 13 ani, 8 luni
Patrick Elias: 10 ani, 4 luni

19.08.2009 10:19     citat 

Neata fetelor!
Am reusit de am intrat si eu putin. Nu mai reusesc nici sa respir in ultimul timp. Acum am copiii cei mari "in deplasare" asa ca 2 zile am fost boier. Azi vin acasa si o iau de la capat.
Patrick e foarte agitat de cateva zile, nu stiu ce are...El, care dormea si cate 4 ore, acum doarme o jumatate de ora si gata. L-am dat peste cap de cand i-am dat fenobarbital, dr. de familie mi-a dat, cica e pt icter, ca inca nu ii trecuse. Icterul i-a trecut acum, dar el e super agitat. Trebuia sa ii mai dau 2 zile dar l-am intrerupt. Sa vad daca isi revine cu somnul...
Revin mai tarziu! Iar ma "striga"!
Pupici! sarut

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: