· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > La cafenea! (23)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor La cafenea! (23)     
pupy

Copii
Anna: 16 ani, 2 luni
am nascut deja!

30.07.2009 8:48   La cafenea! (23)  citat 

Bun venit la cafenea!

Zuzalina 02.ianuarie.1976

Eleonida 28.februarie.1981

Mihamatei 02.mai.1979

Margot 04.mai.1978

Connie_drg 12.mai.1975

kikilinis 25.mai.1976

Angicut 29.mai.1975

Babyboy 19.iunie.1971

Monica77 07.iulie.1977

polin 15.iulie.1982

Rela 19.iulie.1978

Rdoly 30.august.1984

Pupy 10.septembrie.1978

gypsy 12.septembrie.1980

Danielle13 13.septembrie.1977

Nelus 12.decembrie.1978

Capitolul anterior sageata http://www.parinti.com/modules.php?name...&start=135

sus

Denunta
pupy

Copii
am nascut deja!

30.07.2009 8:52     citat 

O zi cit mai buna sa aveti fetele sarut sarut sarut

sus

Denunta
carme_vladut

Copii
Nazdravanul: 15 ani, 10 luni
tepoasa mica: 9 ani, 9 luni

30.07.2009 8:59     citat 

neata si de la mine fetele
Eu sunt in concediu si profit foarte fericit

pupy sunt datele de nastere in lista ta?

sus

Denunta
angicut

Copii
Diana Alexandra: 19 ani
Ilinca Gabriela: 16 ani

30.07.2009 10:07     citat 

neata fetele! zambet
Ana, bine ai venit la cafenea! zambet cum te simti?
Polin, neaparat sa ne pui poze cu burtica foarte fericit ! esti matinala daca zici ca mergi in parc de la 7 dimineata prostit
Carme bine ai venit si tu ! zambet
Pupy, ti-am admirat pozele din picasa! sunt tare frumoase zambet
Eu miine merg la dc., sunt putin ingrijorata , am descoperit o "chestie" la sinul drept plang sau sunt foarte trist si nu stiu ce e, sper din tot sufletul sa nu fie vreun nodul, nu va spun cite timpenii imi trec prin cap jenat ........miine ajung la dc si sper sa nu fie nimic grav ochi peste cap
va pup si va doresc o zi usoara ! sarut

sus

Denunta
carme_vladut

Copii

30.07.2009 10:34     citat 

Angicut sper sa fie o alarma falsa... trist fa-ti curaj si mergi la dr.
sa ne tii la curent....doamne ajuta angi

sus

Denunta
gypsy

Copii
Minunea mea cu ochi albastri-R: 17 ani, 1 luna
Rares-Adrian:A doua minune din: 13 ani, 6 luni

30.07.2009 10:34     citat 

Neata!
Ana si Carme bine ati venit sarut sarut
Angi sper sa nu fie nimik ,asteptam vesti sarut
Polin pupam burtica sarut
Noi suntem bine dar cu timpul stau cam prost si de aceea nu prea am scris.
Va pup si o zi buna va doresc

sus

Denunta
carme_vladut

Copii

30.07.2009 10:36     citat 

Bine v-am gasit fetele... fiind in concediu as vrea sa va cunosc mai bine pe fiecare cat de cat, am cont de ceva vreme dar nu prea am avut vreme sa rascolesc forumurile... destul de greu m-am prins unde ce si cum se scrie, nu gaseam profilul meu dar forumurile.

Gypsy o zi buna si tie.

sus

Denunta
polin

Copii
Stefan: 14 ani, 7 luni
Emilia-Maria: 12 ani, 7 luni

30.07.2009 12:35     citat 

Angi bafta la doc, tin pumnii sa fie totul bine!
Pupy tks de reteta..am facut totul din ochi si mi-au iesit super bune cam asa arata, fac si un sos mai tarziu la ele ca acum nu mai pot prostit

Am fost si la control dimineata si bebelina e bine, are 1,400 zambet
Carmen bine ai venit! sarut
Pupy bafta cu apart, nu-ti pierde speranta trag cu ochiul sarut
Sa aveti o zi usoara si racoroasa !sarut .....eu merg sa ma intind un pic pana nu se trezeste mister scot limba
[/b]

sus

Denunta
pupy

Copii
am nascut deja!

30.07.2009 1:35     citat 

carme_vladut,bun venit la cafenea zambet

Lista de la inceputul capitolului este cu zilele de nastere .....sa imi spui si cind este ziua ta si te voi adauga in lista daca vrei trag cu ochiul
Angi,sper din toata inima sa nu fie nimic grav.....eu am un nodul la sin de 6-7 ani.....merg cu el la control mereu.....si de cind am implinit 30 de ani am inceput sa fac si mamografie....am facut una anul trecut...pina atunci imi faceau ecografi pentru a vedea nodulul daca se mareste sau daca isi schimba testura.....este greu sa traiesti cu asa stres pe umeri....dar inveti sa treci peste si sa te bucuri de viata.....al meu incepuse sa se mareasca si sa ma doara si eram in pericol ca daca va creste prea mult si ma va durea prea tare sa fie nevoie de operatie......acum slava domnului nu ma mai durut de foarte de mult....curind tre sa fac a doua mamografie....dupa ce implinesc 31....
Multa bafta si sanatate,sa ne aduci vesti bune sarut ma voi gindi la tine zambet
gypsy sarut
Polin,ma bucur ca ti-a iesit reteta rad ....io acum sint la regim....ma abtin cit pot de la dulciuri....asa ca nu o sa prea mai vedeti poze cu prajituri apetisante de la mine rad rad
Cit despre apartament....sa ne tineti pumnii maine ...mergem sa vorbim cu o firma ....care are renume bun aici ...asa ca speram ca ei sa aiba mai mult noroc zambet

sus

Denunta
eleonida

Copii
david - pufosul
14 ani, 7 luni
: 8 ani, 8 luni

30.07.2009 2:09     citat 

ziua buna si d ela noi
bun venit ana si carmen
vali mami tinem pumnii cum sa nu, multumim de cafeluta sarut
angi doamne-ajuta sa fie bine, nu te mai gandi la prostii sarut
polin mama m-a-ti omorat cu galustele voastre, pupam burticuta sarut
mirela ooff mami prin ce-ai mai trecut cu taticul tau, d-zeu sa va dea putere si tatlui tau sanatate multa, vladut , macar tu sa stai linistit si niu o ami supara pe mami, da? un sarut mare de la noi sarut
noi suntem la a doua zi si a doua noapte fara tatzi, e mai greu seara si la somnul de amiaza cand mai plange dar incet-incet se va obisnui el, eu mi-s cu dantura ca am fost marti si am simtit cele 2 extractii pana in creieri capului , maine mai am iarasi o zi grea tot 2 si inca una sapt viitoare pe urma incepe, rezectii, pilat, umblat pe canale plang sau sunt foarte trist
o zi racoroasa va doresc,
sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
monica77

Copii
VIP: 16 ani, 3 luni
D-P: 9 ani, 4 luni

30.07.2009 7:20     citat 

mirela, chiar, cand nasc gravidutele tale?
eu i-am facut prevenarul lui Vlad in dupa amiaza asta, si sunt un pic stresata. Mirela, stiu ca i-ai facut si tu lui Vlad al tau, nu a avut nicio reactie? febra, ceva?
in rest, toate bune si frumoase...
carme, bun venit si tie!
eleonida, grija mare la masele, la extractii...si succes cu intarcatul!
angi, si eu am un fibroadenom mamar descoperit anul trecut, e totul ok inca, doamne fereste de mai rau, ca as claca si m-as curata intr-o luna... succes la doctor, sa intri sa ne spui ce ai.
vali, la noi nu mi-a recomandat mamografie , doar eco in fiecare an. Deci nu ne mai ispitesti cu dulciuri.... spor la pedalat!

sus

Denunta
carme_vladut

Copii

30.07.2009 9:33     citat 

Hei fetiliii ce faceti?
Noi am avut program de nani, iesit in parc, baita generala, joaca si acum o idee forumeala.
Bine v-am gasit fetele
Eu sunt Carmen 32 de ani, 1 05.1975 - ptr listuta pupy

Vad ca sunt mamici care au baietei tot cu numele piticului meu vladut... sunt curioasa sa-mi spuneti sunt cuminti? al meu e super nazdravan, mutrite, figuri de buftea, cand vrea sa rada radeeee de nu se poate. e cam terorist nitel ... a fost rau de colici trist

Elonida mult curaj la dentist si eu tre sa merg dar nu am bani si curaj si timp socat

sus

Denunta
monica77

Copii
VIP: 16 ani, 3 luni
D-P: 9 ani, 4 luni

31.07.2009 8:48     citat 

carmen, deci chiar discutam cu mami de celalalt Vladut - mirela rela - si am ajuns la o concluzie f. profunda, ca in general copilasii Vladut sunt nazdravani si f solicitanti. foarte fericit Dar si foarte isteti, si frumosi, nu-i asa? trag cu ochiul foarte fericit

Va doresc o zi buna!
ps carmen, eu am 32 de ani, da's nascuta in '77...hm, nu iese socoteala...tu esti in '75?

sus

Denunta
carme_vladut

Copii

31.07.2009 10:00     citat 

buna monica si neata fetele
Monica eu sunt in 75 nascuta si am 34 ani. Daaaaa valdutu e isteys, bandit smecher mai si face niste fete fete mutriteee stiti reclama de la coca cola cine euuu maaareeee?? sa vezi ce imita vladutu rad
Asa o sa zica si cand face o bocoana mare cine eu??? cool

de asta ce ziceti?

sus

Denunta
gypsy

Copii
Minunea mea cu ochi albastri-R: 17 ani, 1 luna
Rares-Adrian:A doua minune din: 13 ani, 6 luni

31.07.2009 10:21     citat 

Neata!
Carmen e simpatic foc Vlad sarut
Cat despre prostioare puiul meu bate recordul,toata ziua face cateo boacana ma solicita la maxim de uneori imi vine sa fug in lumea mare.Saptamana asta am mers zilnic cu el la inot,credeam ca-si mai consuma din energie da de unde cum plecam de la curs zici ca a baut redbul atat de energic e prostit Mai avem o saptamana de mers la inot si apoi ma voi relaxa cateva zile pt ca din cate am inteles pe 10 parintii mei pleaca la mare si-l vor lua si pe nazdravan cu ei.
Pupici la toate fetele sarut sarut

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: