· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Una, alta >Ajutoare > vreau sa donez
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina 1, 2  »
subiect nou  raspunde
autor vreau sa donez     
ramona_prv

Copii
LARISA AURELIA: 16 ani, 2 luni

26.04.2009 2:50   vreau sa donez  citat 

buna mamicilor ,am si cateva adunate care nu mai avem nevoie de ele daca stiti pe cineva care ar avea nevoie de haine si nu au posibilitati materiale,sunt haine in stare foarte buna unele chiar si noi ,le dau cu toata placerea.As avea de donat:

-haine groase pt o fetita care urmeaza sa implineasca prin toamna iarna 1.5-2ani
-haine de dama marimea42-44 si incaltaminte marimea37(din pacate nu sunt bune de mine si lam tinut ca amintire trist )
-haine pt un bebe care se va naste tot prin toamna iarna fiind numai haine groase 0-6luni sunt cele mai putine

As vrea s ale dau cat mai urgent.Daca e cineva din Timisoara ar fi super dar le trimit si in provincie
Va pupam!

sus

Denunta
cryss26buc

Copii
Rebeca Andreea: 14 ani, 9 luni

26.04.2009 8:54   buna  citat 

m ar interesa pe mine hainutele de 1,5 -2 ani rebeca a inclataminte 37 dar as vrea sa stiu ce sunt multumesc.

sus

Denunta
ramona_prv

Copii

27.04.2009 10:17   Re: buna  citat 

----------
cryss26buc a 1,5 -2 ani rebeca a inclataminte 37 dar as vrea sa stiu ce sunt multumesc.
----------

haine pt fetita am t 105-2ani haine groase de iarna putine de primavara si vara,cat despre incaltaminte am o pereche de sandale marimea37 roz cu toc [pt un picior mai slab

sus

Denunta
ollyy25

27.04.2009 9:28   buna  citat 

ma-r interesa pe mine hainutele pentru nou nascut, cunosc o mamica insarcinata dar care are posibilitati reduse ,sunt din provincie jud arad,adresa mea de mail e [email protected] ,astept raspuns

sus

Denunta
ramona_prv

Copii

04.05.2009 8:45     citat 

hainutele de bebe marg spre olyy si hainutele de 1.5-2ani spre crysbus mai ramn hainele de dama nu le vrea nimeni?
am o sapt libera de la serv si am timp sa merg cu ele la posta

sus

Denunta
roxmaryn

06.05.2009 5:35     citat 

Oly, cryss, daca ati primit hainutele de la Ramona ar fi frumos sa-i multumiti si aici pe subiect, ca lumea sa stie ca ea chiar le-a bun simt. Asa cum ati postat sa cereti lucrurile de care aveati nevoie, postati sa si multumiti. Are nevoie sa faceti asta trag cu ochiul

sus

Denunta
cryss26buc

Copii

06.05.2009 5:40   buna  citat 

NU CRED ca trebuie sa scriu peste tot multumiri ramonei...i le am facut personal pe mess si pe alt sait i am multumit ea iti poate confirma nu vrei sa fac un subiect special cu multumiri pt ramona? mi se pare aiurea sincer...
asta daca te referi la gazuta insa daca te referi la ramona_prv abea mi a i am multumit anticipat pe pm ...dar daca vrei mai ii multumesc o data...

sus

Denunta
roxmaryn

06.05.2009 5:47     citat 

Nu trebuie sa te superi, dar daca ea a la suspiciuni, are nevoie ca cei pe care i-a refeream la Ramona.

sus

Denunta
cryss26buc

Copii

06.05.2009 5:58   buna  citat 

sincer nu urmaresc rubrica suspiciuni deoarece o consider deplasata despre multe fete s au spus lucruri urate si s a sunt de acord cu tine ca e frumos sa multumesti...stiu cum e sa nu primesti multumiri...am donat diverse si au fost persoane care nici nu au spus ca a multumiri nici vorba...sigur voi face rubrica de multumiri... zambet deoarece sunt fete care chiar merita sa le rostesti numele alaturi de vorbe frumoase...iar o vorba buna face multe...

sus

Denunta
ollyy25

10.05.2009 5:11   buna  citat 

imi cer scuze dar nu am mai intrat, ramona daca nu ai dat la nimeni hainutele, adresa mea de mail este [email protected], daca le-ai dat multumesc oricum frumos

sus

Denunta
cryss26buc

Copii

20.05.2009 2:09     citat 

a