· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Bebelusi de iarna-primavara 2009 (22)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Bebelusi de iarna-primavara 2009 (22)     
roxy_xyz

Copii
Vlad Andrei: 11 ani, 4 luni
Radu Stefan: 8 ani, 1 luna

08.09.2009 10:27     citat 

Tamy yamiiiii. Asa plange si Vlad ca am impresia ca zice mama, dar el de fapt doar plange, asa de mult imi place cand il aud si il itreb daca ma striga rad

sus

Denunta
vioelena

08.09.2009 10:40     citat 

Multumesc mult fetelor pentru urari sarut

La multe lunite Maia si Dorothea sarut sarut

La multi ani tuturor sarbatoritilor de astazi sarut

sus

Denunta
Tamy

Copii
Teea: 11 ani, 5 luni
David : 9 ani, 9 luni

09.09.2009 6:58     citat 

sus

Denunta
alinutza_s

09.09.2009 7:21     citat 

----------
Tamy a scris:
[color=green]Si eu sunt, asa ca fac si azi cinste cu ceva bun:
----------

Abia acum am vazut jenat
La multi ani cu sanatate, multa putere si rabdare pentru bebe mic sarut sarut sarut

sus

Denunta
Gawain

09.09.2009 7:54     citat 

Tamy,
Nu am timp sa caut daca ai mai fost avertizata.Acesta este primul si ultimul avertisment pe care il primesti din partea mea.

Foloseste previzualizarea inainte de a posta mesaje formate din text.glitter si pauza pentru a evita latirea paginii cu aceste mesaje.

Este lipsa de consideratie fata de ceilalti participanti la discutie sa nu te intereseze ca din cauza mesajor tale celelalte mesaje devin greu de citit.

Daca nu poti sa faci acest efort atunci toate aceste text.glitter-e nu vor mai fi permise in lista voastra de discutii.

sus

Denunta
Tamy

Copii
Teea: 11 ani, 5 luni
David : 9 ani, 9 luni

09.09.2009 8:41     citat 

Gawain nu am stiut ca latesc pagina pentru ca folosesc Mozilla Firefox si mesajul apare trunchiat automat. Am deschis cu Internet Explorer si am vazut ca intr-adevar pagina e latita, dar nu am folosit Internet Explorer pana acum, ca sa stiu. Folosesc previzualizare mereu, dar imi apare pagina ok, ca si forumul cu Firefox. O sa am grija pe viitor la glitter-uri.
Asa arata mesajul cu Firefox:

sus

Denunta
mtl

09.09.2009 8:43     citat 

Asa este, in Firefox nu e latita pagina!
Tamy, m-am mirat si eu ca ai primit avertizare, pagina nu e latita in Firefox!

sus

Denunta
roxy_xyz

Copii

09.09.2009 8:44     citat 

----------
Tamy a scris:
Gawain nu am stiut ca latesc pagina pentru ca folosesc Mozilla Firefox si mesajul apare trunchiat automat. Am deschis cu Internet Explorer si am vazut ca intr-adevar pagina e latita, dar nu am folosit Internet Explorer pana acum, ca sa stiu. Folosesc previzualizare mereu, dar imi apare pagina ok, ca si forumul cu Firefox. O sa am grija pe viitor la glitter-uri.
Asa arata mesajul cu Firefox:

----------

Nici la mine nu se vede latita pagina si eu folosesc tot Firefox.

sus

Denunta
cleos06

Copii
Andreea-Maria: 11 ani, 5 luni
am nascut deja!

09.09.2009 9:42     citat 

Dragă Gwaian,
Nu cred că este nevoie de un ton atât de dur în momentul în care dai un astfel de "prim şi ultim" avertisment, având în vedere circumstanţele, la care este evident că nu te-ai gândit, şi persoana căreia îi dai, respectiv un membru care nu a deranjat niciodată cu nimic. Greşeala este omenească în cazul de faţă şi cred că se aplică ambelor părţi. Şi ca să te scutesc de efortul de a mai căuta, îţi spun eu că Tamy nu a mai fost avertizată până acum.

În altă ordine de idei... Mulţumim pentru urări fetelor, azi mergem la doctor pentru măsurări şi cântărit. Ne auzim mai târziu.
La multe luniţe Bogdănel-Gabriel ! sarut sarut sarut

sus

Denunta
roxy_xyz

Copii

09.09.2009 10:22     citat 

La multe lunite Andreea si Bogdan. Sa fiti sanatosi si ascultatori.

sus

Denunta
mtl

09.09.2009 10:59     citat 

Bravo cleos! Esti super! sarut sarut

La multe lunite Andreea! sarut sarut sarut
La multe lunite Bogdan! sarut sarut sarut

Ajunge forumul asta ca o gradinita plina de educatoare certarete! trist ochi peste cap

sus

Denunta
elidia_st

Copii
ELISA: 11 ani, 8 luni

09.09.2009 11:58     citat 

schimb eu capitolul sageata http://www.parinti.com/modules.php?name...500#966500

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: