· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Bebelusi de iarna-primavara 2009 (22)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Bebelusi de iarna-primavara 2009 (22)     
Tamy

Copii
Teea: 11 ani, 5 luni
David : 9 ani, 9 luni

07.09.2009 9:15     citat 

Neata! sarut
La multe lunite Denis Florin, Diana Maria si Vlad Andrei! sarut sarut sarut Scuzati intarzierea jenat
Cu legumele la congelator: e buna ideea, dar nu am congelator mare asa ca o sa pun putine. Iar cu borcanasele citisem pe undeva ca legumele/fructele sunt bio + ca borcanasele sunt sterilizate. Nu-mi suna f rau mai ales ca nu am de unde sa iau unele fructe si legume iarna.
Mie nu mi-a recomandat nici dr de fam nici pediatrul sa dau Ca la copil. Aveam o lista cu recomandari la iesirea din maternitate si era acolo Ca gluconic, dar pediatra mi l-a taiat de pe lista. O sa mai intreb si eu, ca vad ca multe dati Ca la bebe. Am mai luat eu Ca - 10 zile pe luna, la indicatia dr de fam, ca i-am zis ca ii aud oscioarele lu' bebe trosnind. trist
Cristianka faine raspunsurile copiilor despre mame prostit
Alexandra pentru vaccin poti schimba medicul de fam si pentru 3 luni foarte fericit Pur si simplu te duci la medic in Valcea si te inscrii iar peste 3 luni te duci la medic la Bucuresti si zici ca vrei sa te inscrii. Garantat nu trebuie sa duci nici o hartie de la vechiul dr de fam. trag cu ochiul Nu ma pricep cu ce se poate inlocui un vaccin, cel mai bine stie un medic. sarut
Lara daca nu poti scoate mucisorii si nu se vad, poate sunt secretii care se duc pe gat pana la urma, nu te mai stresa sarut
Yazmine sarut iti trebuie neaaparat un ajutor, starea asta i-o transmiti lu' bebe si sunteti intr-un cerc vicios trist
Multi multi pupici pentru Elisa sarut e adorabila sarut sarut sarut
Alinutza multumesc si mai astept orice informatii ne mai dai despre diversificare. sarut
Teea a inceput sa se trezeasca mai des de cateva nopti, nu ma prind de ce. Pusee de crestere nu-s la 4 luni. De ex, acum 2 nopti s-a culcat la 23h si s-a trezit la 2,4,6 si la 7 gata somnul. ochi peste cap E drept ca nu eram la noi acasa, eram la bunici, dar azi noapte am fost la noi acasa si tot o gramada de treziri a avut...
Pupici si o zi frumoasa! sarut

sus

Denunta
Tamy

Copii

07.09.2009 9:23     citat 

Ba sunt pusee de crestere la 4 luni, acum am vazut! Deci suntem la puseu prostit

sus

Denunta
GEORGY26

Copii
EDUARD GABRIEL: 11 ani, 6 luni
am nascut deja!

07.09.2009 10:41     citat 

Tamy la multe lunitze Teodorei sarut sarut sarut sarut sarut ,dar si celor ce s-au sarbatorit ieri sarut sarut sarut sarut sarut
Elidia fetita ta este o minunatie,are o privire de-ti vine sa o mananci,nu alta sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
Tamy

Copii

07.09.2009 11:20     citat 

Multumim Georgy sarut sarut sarut

sus

Denunta
roxy_xyz

Copii
Vlad Andrei: 11 ani, 4 luni
Radu Stefan: 8 ani, 1 luna

07.09.2009 11:43     citat 

La multe linite Teo, Maya si Liua. Sa fiti cumintele si sa va ascultati parintii.

sus

Denunta
vioelena

07.09.2009 2:17     citat 

La multe lunite Maya, Teo si Lia sarut sarut sarut

sus

Denunta
cleos06

Copii
Andreea-Maria: 11 ani, 5 luni
am nascut deja!

07.09.2009 2:28     citat 

pentru Teodora, Maya Cristiana şi Lia Sophie sarut sarut sarut !

Nu am timp să scriu mai multe, poate diseară.
Yazmine, eu mi-am revenit din oboseală cu miere, e excelentă în astfel de cazuri.

sus

Denunta
mtl

07.09.2009 3:27     citat 

La multe lunite sarbatoritilor! sarut sarut sarut
Tamy, ce ati hotarat? zambet

sus

Denunta
yazmine

Copii
Vlad - sufletul nostru
11 ani, 7 luni

07.09.2009 3:28     citat 

Multumesc mult dragelor pentru incurajari! sarut sarut sarut M-am repus pe picioare cu gandul ca trebuie sa fiu bine pt copilul meu!Sunt epuizata dar nu mai sunt asa praf la capitolul pisihic! foarte fericit
Mtl sotul a plecat la munca in Germania!Era o oferta prea buna pentru a o putea refuza...8 euro pe ora!Aici muncea 12 cu 24 pt 7 milioane.....asa k a trebuit sa facem sacrificiul asta trist
Cleos din pacate eu am probleme cu tranzitul (diaree) de vreo 3 zile iar mierea din pacate mai rau face!Dupa ce-mi revin o sa urmez sfatul tau!
La multe lunitze sarbatoritilor nostri! sarut sarut sarut

sus

Denunta
yazmine

Copii
Vlad - sufletul nostru
11 ani, 7 luni

07.09.2009 3:30     citat 

Mirene,Mitaloli,dakar....ce-i cu voi?Dakar ai ramas datoare cu niste poze.....

sus

Denunta
sim0n3l

am nascut deja!

07.09.2009 3:37     citat 

multumim pt urari!
Nu imi vien sa cred ce repede trece timpul...azi i-am cumparat cadou lui Maya si am luat praji pt mine si tati zambet
Eu intru mai rar pe net, ca mi-am reluat activitatile de dinainte si stau f prost cu timpul!
Va pup pe toate!

sus

Denunta
lara_ro

Copii
Teodor Luca: 11 ani, 5 luni

07.09.2009 6:38     citat 

La multe lunite Teo, Maya si Lia sarut .

sus

Denunta
Tamy

Copii

07.09.2009 7:13     citat 

Multumim de urari, facem cinste:

Mtl ma intrebi de scaunelul de masa Peg-Perego? Daca despre asta e vorba, am hotarat sa nu-l luam pentru ca nu mai putem beneficia de tot ce ofera (suntem prea maricele si greute scot limba ). Cu banii care i-am da pe el o sa-i luam un scaunel de masa bun (cred ca Chicco) si inca un leagan sau ceva de joaca pentru ea.

sus

Denunta
alexandraS

07.09.2009 7:36     citat 

mutumim de urari sarut sarut sarut
Tamy la multi ani si voua zambet
chiar azi am fost la un o dna pediatru care ne-a primit cu drag si ne comanda si vaccin gratis foarte fericit
avem 6500g si 64,5 cm
si acuma dormim
(intre timp am descoperim ca avem maini foarte fericit)

sus

Denunta
diutza

Copii
Lucas - ingerasul meu
11 ani, 7 luni

07.09.2009 8:01     citat 

La multe lunite Maya, Teo si Lia

yazmine: ma bucur ca esti putin mai bine eu care am mama departe te inteleg dar daca as fi fost pusa in situatia ta eu as fi plecat la mama in ziua urmatoare . Si gandeste ca vine si iarna si din cate imi aduc aminte ziceai ca voi faceti caldura cu lemne ai sa te descurti greu

alexandraS e o scumpica sa te bucuri de ea

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: