· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Burtici si mamici de mai-decembrie 2009(114)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Burtici si mamici de mai-decembrie 2009(114)     
smiri

Copii
eduard teodor: 12 ani, 2 luni

07.09.2009 8:18     citat 

La multe lunitze Lia sarut sarut

Am probleme cu calculatorul, se restarteaza cand intru pe net...si n-avem timp maine sa ne ocupam de el. Oricum de maine seara astept galeria sarut Am emotii ca poimaine il voi vedea pe bebe! Nici nu-mi vine sa cred ca am ajuns la punctul asta in viata noastra....nu stiu cand a zburat timpul, sincer sarut Va pup si vorbim maine sarut

sus

Denunta
roxy_xyz

Copii
Vlad Andrei: 12 ani, 5 luni
Radu Stefan: 9 ani, 2 luni

07.09.2009 8:18     citat 

ankkka si eu am patit asa, ai mare grija cand ii prinzi scutecul sa-i duci aripioarele foarte drept in spate ir partea din fata s anu fie niciodata mai inalta decat partea din spate. Eu am mers cu pampers 2 pana la 6 kg, dar era pamersul nou, cel cu alb, asa mult mi-u placut scutecele acelea. Acum suntem la 3.
alexxya si eu am foto de la nastere, am rugat-o pe o asistenta si mi-a facut

http://picasaweb.google.com/roxanailinc...mele5Zile#
aici sunt foto de la nastere

alexandraS e o dulce lia sarut
urschuletz asa vesela e tot timpul? sarut

sus

Denunta
rome

Copii
Lucas Rafael - minunea mea
12 ani, 3 luni

07.09.2009 8:23     citat 

Ce frumuseti de fetitze am vazut, sa va traiasca Urschu si Alexandra, la multe lunite Liei si multumim de tratatie.

Urschu o sa incercam in seara asta cu mai multa apa in vanita, ca la noi nu era apa decat pe fund, cam 2-3 cm, acum cu suportul e mai inalt si o sa-i pun cam juma de vanita sa-i ajunga peste burtica, voi nu faceti la fel?

La cezariana iti arde de orice rad , chiar de glume, eu una am fost fffff nerabdatoare sa-l vad dupa ce l-am auzit. Asistentele care stateau la capul meu (una imi lua in continuu tensiunea si una imi verifica perfuzia) imi spuneau ce se intampla, mai e umpic, gata acum il scoate si gata l-am auzit jenat rad . Apoi cand au inceput sa ma coase eu plangeam si doctorii trageau de mine pe masa in toate partile,bine ca nu simti nimic decat o euforie totala, esti in al enspelea cer sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
mirumati

Copii
Miruna Bianca: 19 ani, 2 luni
Mathias Andrei: 15 ani, 8 luni
Patrick Elias: 12 ani, 4 luni

07.09.2009 8:26     citat 

Buna fetelor!
Nu prea mai am timp sa mai intru pe net...colicii nu ma lasa! plang sau sunt foarte trist
Acum face nani...va arat cateva poze de la botez, pe fuga, pana nu se trezeste.

Il apucase foamea in timpul slujbei

La scalda, a doua zi

Dupa baita merge putin laptic:

Dupa atata agitatie...nani:

sus

Denunta
urschuletz

Copii
Melania: 12 ani, 4 luni

07.09.2009 8:29     citat 

http://www.parinti.com/modules.php?name...764#965764

ne mutam aici!

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: