· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Fluturasii verii 2008 (16)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Fluturasii verii 2008 (16)     
GRASANA

04.09.2009 8:57     citat 

rad rad rad fetelor hai ca m-ati amuzat rau in seara asta rad rad
pupacim pe micuta Anamaria careia nu-i place bicla ei trag cu ochiul si pe micuta Emma care cred ca va fi o calareata desavarsita zambet
noi am fost la tara azi , s-a jucat Miru cu pisica , s-a jucat in gradina la strabunica-sa cu doua cepe mici de zici ca cine stie ce jucarii avea rad

sus

Denunta
aalliinnuuttaa

Copii
Emma Maria : 13 ani, 10 luni
Robert Gabriel: 9 ani, 9 luni

04.09.2009 9:13     citat 

----------
ralu-mada a scris:
aalliinnuuttaa am uitat sa intrebam ce inaltime are emma? foarte fericit
----------

rad rad rad

sus

Denunta
oanasauer

Copii
anamaria: 13 ani, 9 luni

05.09.2009 11:33     citat 

buna fetele...imi pare ca ne-a atras atentia admin dar nu mi-am dat seama ca sunt asa mari pozele.. trist trist trist

aalliinnuutta....si noi suntem pe lista de petit la david.. foarte fericit foarte fericit foarte fericit
si avem si noi strugareata..si ochi mari..par nu prea avem dar promitem ca ne creste... rad rad rad rad

emma pupici ..sa nu te superi pe noi... sarut sarut sarut

sus

Denunta
sailor_moon

Copii
Christinica-Prajiturica: 13 ani, 10 luni
Catalina-Bubulina: 9 ani, 7 luni

05.09.2009 3:29     citat 

Ha-ha-ha-ha-ha! Ce batalie pe nou-venitul Davidutz! Mai trebuie Mirunele sa se inscrie pe lista! Si Erica!Sa vedeti atunci care mai are par ai a cui strungareata devine mai mare rad rad rad scot limba scot limba
Bine ati venit, Ralu si David! Nici pe tati nu trebuie sa il uitam! Mi se pare mie sau tati seamana cu Leonardo di Caprio surprins surprins surprins

Vladutz, dar numai inghetata mananci, puiule? Sa bei tot ce iti da mami ca sa te faci bine si sa papi si mai multa! scot limba
Am citit despre fetite foaaaaaarte harnicute! Am si eu una care mai intai scoate tot din cutii si apoi le pune la loc(dureaza de 3 ori mai mult decat atunci cand le-a scos pentru ca fiecare obiect sau jucarie trebuie analizata si degustata indelung).
Azi a intrat in fardurile finei noastre rad rad rad La final era extrem de sclipicioasa, dar le pusese la loc pe toate.

sus

Denunta
sailor_moon

Copii
Christinica-Prajiturica: 13 ani, 10 luni
Catalina-Bubulina: 9 ani, 7 luni

05.09.2009 3:31     citat 

Emma si Anamaria, sunteti delicioase!
Ksde, multumim pentru efortul pe care il faci si o pup pe Emi ca sa te mai lase!
Daca Emi e terorista, Chris e pitbull! foarte fericit
V-am pupat si va anunt ca sar peste condicuta nocturna pentru ca suntem la o nunta! Ultima pe anul asta!Slava Domnului!
La revedere, mamici si pitici!

sus

Denunta
oana-oana

Copii
Nicholas Gabriel - Piticul de gradina
13 ani, 10 luni

05.09.2009 5:10     citat 

fetelor plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist plang sau sunt foarte trist cum o scot la capat ? Nic are un colt de dinte proape iesit si e f bazait si in plus a racit si e si mai bazait.........................nu tace decat cand doarme 15-20 min ziua si trezire cam la 2-3 ore noaptea ochi peste cap ochi peste cap ochi peste cap plang sau sunt foarte trist

sus

Denunta
Sweety_Karina

Copii
David: 13 ani, 9 luni
Eduard: 12 ani, 1 luna

05.09.2009 5:43     citat 

Bun venit ralu-mada, Davidutz- sunteti o familie tare dragutza

am vazut poze cu fluturasii nostri scumpi sarut..ce-mi place cand puneti poze- ii arata david cu degetul si mai lipseste sa-i salute pe nume scot limba

eu intru mai rar caci nu ma simt prea grozav, ma simt slabita, ametesc...David imi umple bine de tot timpul..e din ce in ce mai alintat, tip la el din ce in ce mai des..si , culmea, imi mai si raspunde pe acelasi ton de ma apuca nervos nervos , dar face ce face in secunda urmatoare si rad de ma prapadesc si uite-asa ma enervez si rad de enshpe ori pe zi.
david are 8 dinti si 4 maselute, ptr care imi scoate peri albi noptile cu trezirile lui aproape din ora in ora si inca ce ma mai asteapta caci la doua masele ii sunt iesite nu toate coltzurelele...asa ca da Doamne rabdare multa!

acum merge singurel fara sa mai cada asa des ca inainte si este mult mai atent la praguri, trepte...unde simte ca nu poate sa treaca in picioare, ori se intoarce si ma ia de mana sa-l trec eu, ori se pune in patru labe, ori renunta
Acum face si el "mei mei" cum auzeam ca fac bebeii vostri si, mai nou, pe langa ureche arata si ochii si nasul, dar gura inca nu si povesteste tot din casa la straini rad rad
Se crizeaza cand aude salvarea, politia, sau trenul- alearga la mine, se cere urgent in brate si vrea sa-l duc la strada sau catre gara ( stam f aproape de o gara) sa vada cum trece si aplauda frenetic si imita cum face trenurile, respectiv sirenele.

Vorbeati despre ripostat la atacurile altor copilasi- al meu daca nu e provocat sta cuminte, dar daca ii da careva o palma, se enerveaza si da si el, mai incet, ce-i drept, si zice "ba ba" ( ca atunci cand cade jos si se loveste si eu incep sa bat mobila sau orice si zic "ba ba, ce-ai lovit baiatul?"- si acu ma imita pe mine, dar in alt context rad )
In fiecare zi ia cartiicelele cu animale si fructe si ni le aduce sa-i citim din ele, iar si iar, pana ne apuca pe noi, plictiseala- pe el in nici un caz, si daca ne oprim se pune pe urlat ochi peste cap prostit

Zana mica, m-ai parasit????? de ce intri asa rar? am vazut poze cu tine la, un anisor, si mi s-a facut dor tare de tine, frumusete dulce! te rog sa ne ierti ca nu am fost pe faza in acea zi. iti dam un sarut dulce de tot si poate reusim sa te impacam sarut sarut

Toamna va aduce un lucru bun- ne va reuni iarasi trag cu ochiul
eu, sincer, abia astept sa treaca caldurile- ma saturasem de naduseala.

va pup dulce comorile!

sus

Denunta
Sweety_Karina

Copii
David: 13 ani, 9 luni
Eduard: 12 ani, 1 luna

05.09.2009 5:46     citat 

Oana, da-i panadol 2 ml ca sa-l mai linistesti. in afara de asta, iti trebe rabdareeeeeeeeeee....off, te intelegem perfect! este alt coltzuc?? al doilea dintisor??

sus

Denunta
GRASANA

05.09.2009 7:00     citat 

salutare
Sweety mai pune poze cu Davidut sa-l mai vedem si noi zambet
Sailor petrecere frumoasa .....as merge si eu la o nunta dar inainte de "dar" sa plec......... ochi peste cap rad rad
am vrut sa iesim afara si sa mergem la "balci", ne-am pregatit si cand am iesi afara se starnise o furtunica ...........asa ca stam in casa plang sau sunt foarte trist

sus

Denunta
gonzonica

Copii
Andreea Teodora: 13 ani, 10 luni
Denis Ciprian: 10 ani, 3 luni

05.09.2009 9:58     citat 

Ralu, bine ai venit printre noi, sunt convinsa ca o sa te simti foarte bine.
Hahaha rad rad rad , ce-mi place, ce batalie s-a iscat pe David, ai incurcat-o fluturasule, la atatea fete frumoase libere, sa te vedem cum ai sa faci sa alegi scot limba .Cred ca trebuie sa dai cu banu scot limba

Oana, sa stii ca si pe tatal meu l-au vandut pe fereastra si cica s-au rezolvat problemele(nu stiu exact ce probleme de sanatate avea), asa ca sunt bune si sfaturile babesti si ce te costa sa le pui in aplicare? Atata timp cant nu ii fac rau lui Nicky, baga de toate:-)

Vladutz, ne-ai facut geloase jenat , vrem si noi biscuite scot limba

sus

Denunta
GRASANA

06.09.2009 2:46     citat 

fetele.....................
unde sunteti?????????
ca aici ploua in nervos

sus

Denunta
GRASANA

06.09.2009 2:52     citat 

fetele fac cinste cu o capsunata scot limba

sus

Denunta
ksde2000

Copii
Ema Nicoleta-minunea mica: 13 ani, 10 luni
Ana Lorena-bebelina: 9 ani, 11 luni

06.09.2009 3:06     citat 

mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

buna, buna...la noi nu ploua asa ca ne bucuram de ultimele clipe de soare scot limba

si in plus cat timp suntem acasa tati se lipeste de scaunul de la pc asa ca mnu am intrare.....a zis ca randul meu vine maine cat el e la serviciu foarte fericit acu sta la masa si i-am furat scaunul nervos nervos nervos nervos nervos nervos nervos nervos nervos nervos nervos nervos nervos nervos

sus

Denunta
ksde2000

Copii
Ema Nicoleta-minunea mica: 13 ani, 10 luni
Ana Lorena-bebelina: 9 ani, 11 luni

06.09.2009 3:08     citat 

oana...am uitat sa te intreb ce fac puiutii tashei? zambet

sus

Denunta
GRASANA

06.09.2009 3:16     citat 

rad si al meu a stat la calc pana acum rad

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: