· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Mamici si pici de toamna-iarna 2008 (21)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Mamici si pici de toamna-iarna 2008 (21)     
mamistef

Copii
Tudor: 15 ani, 11 luni
Maria: 12 ani, 6 luni

13.09.2009 10:09   Mamici si pici de toamna-iarna 2008 (21)  citat 

_________

3.09.2008.................Melisa-Elena, pui de mymy2008 6 dintisori
9.09.2008.................Mihai, pui de Michaelaa 4 dintisor
19.09.2008 ...............Emma-Sofia,pui de Alina28 4 dintisori
23.09.2008.................Maia-Sofia,pui de andreea_andreea 6 dintisori
25.09.2008.................Denisa-Alina,pui de mare_melisa 4 dintisori
25.09.2008................Denis-Andrei,pui de Alinutza22 4 dintisori

1.10.2008...................Maria-Andreea,pui de adytza_84 2 dintisori
2.10.2008...................Radu-Stefan,pui de Liana76 4 dintisori
6.10.2008...................Ingrid,pui de Rabia 7 dintisori
6.10.2008...................Maria-Letitia,pui de mamistef 7 dintisori
6.10.2008....................Yasmina-Maria,pui de mamiyasmi 6 dintisori
14.10.2008................Maria , pui de coca83ro 2 dintisori
20.10.2008...............Cristian Viorel , pui de crisalina31 4 dintisori
21.10.2008.................Daria-Gabriela,pui de ireen 6 dintisori
22.10.2008.................Maria, pui de bursucitza 6 dintisori
22.10.2008................Tudor-Constantin,pui de mimilyca 1 dintisor
26.10.2008.................Teodora-Stefania,pui de CLAUDYA-MARIA 5 dintisori
30.10.2008.................Letitia-Elena,pui de Lilimarlene 8 dintisori
30.10.2008.................Mihai,pui de kike83
31.10.2008.................David-Gabriel,pui de madimih

3.11.2008.................Samy , pui de lucky_amy 4 dintisori
6.11.2008...................Christiana-Maria,pui de Christa_Maria
19.11.2008.................Rares-Adrian,pui de gypsy 5 dintisori

3.12.2008...................Selim Ayan,pui de ReBeIIa
10.12.2008................Stefan-Cristian pui de Tei 4 dintisori
12.12.2008................Adela pui de Drutza 2 dintisori
15.12.2008.................Andra Sara Otilia , pui de ISEAdriana 1 dintisor
21.12.2008................Gabriel Laurentiu ,pui de diana-alina 8 dintisori
25.12.2008..................Nicodim-Alexandru , pui de irina3 4 dintisori

FRIENDS
26.03.2009..............Vlad , pui de yazmine
17.02.2009...............Elisa,pui de elidia_st

sarut COPILASI SI MAMICI DE CARE NU MAI STIM NIMIC,SI PE CARE II ASTEPTAM CU DRAG SA REVINA,PENTRU CA NE E DOR DE EI sarut

2.09.2008................Youssef,pui de Tasnim
5.09.2008.................Razvan Alexandru,pui de sanda291283
16.09.2008...............Darius-Andrei,pui de cris23
29.09.2008.................Ana-Sinziana,pui de pingudina
30.09.2008................Rebeca-Maria,pui de VasiJoy
3.10.2008...................Andrei,pui de andreiutza_luci
7.10.2008...................Andrei-Gabriel,pui de Monatamas
9.10.2008..................Taheira-Aija,pui de bumburel
10.10.2008.................Remus,pui de anness
12.10.2008..............Bianca Elena,pui de petra_ela
17.10.2008.................Ana-Raisa,pui de Vachi
21.10.2008................Toma ,pui de Motania
29.10.2008..................Mihai-Olivian,pui de Devon
5.11.2008..................Mario-Stefan,pui de mirelix
08.11.2008..............Adam Anas,pui de Anaisa
6.11.2008...................Amira-Iulia,pui de lauramaria
13.11.2008………….Lavinia-Maria,pui de lori4u 2 dintisori
7.12.2008..................Briana,pui de ssanca
18.12.2008................Krisztina,pui de Okidli
19.12.2008..................Vlad,pui de Adim
21.12.2008................Ioana Alexandra,pui de Olgavart
22.12.2008................Elena Maria,pui de diana_maria

avem 31 de bebelusi, 17 fetitze si 14 baietzei! asteptam si alti bebelusi si mamici sa ni se alature,si le asteptam si pe mamicile care nu ne-au mai vizitat demult!

Zilele de nastere ale mamicilor rad

12.01.87 - Andreea Alexandra(andreea_andreea)
25.01.78 - Irina(ireen)

3.02.79 - Ramona(Rabia)
16.02.76 - ....(lucky_amy)
16.02.80 - Mihaela-Carmen(mymy2008)
24.02.80 - Alina Elena(mamiyasmi)

12.03.83 - Irina Alexandra(Drutza)
16 03.77 - Otilia(Christa_Maria)
30.03.77-Laura(lori4u)

8.04.82 - Ana-Maria(bursucitza)
10.04.79 - Mirela Alina(Alina28)

12 05 .86 - Alina (Alinutza22)
31.05.81 - Alina(Claudya-Maria)

21.06.86 -.Mihaela(ReBella)
23.06.84 - Ludmila(Elidia_st)

10.07.84 - Mirella(mare_melisa)
24.07.79 - Mihaela(Mimilyca)
27.07.76 - Mihaela Elena(Tei)

27.08.81 - Diana-Alina(Dialy23)
4.09.83 - Magda? (Kike)
12.09.80 - Raluca(gypsy)
16.09.84 -Adriana(Adytza84)

18.10.74 - Cristina Alina (crisalina31)
23.10.81 - Irina(irina3)

1.11.80 - Mihaela(Michaelaa)
21.11.76 - Anina(Liana76)

4.12.83 - Nicoleta(coca83ro)
13.12.75 - Mirela Laura(Lilimarlene)
20.12.76 - Stefana-Paula(mamistef)
26.12.1978 - Maria-Magdalena(Madimih)

pentru a posta poze,urmati acesti pasi:
-va faceti cont in www.photobucket.com
-incarcati pozele preferate(optiunea upload)
-dati click pe o poza ca sa va apara singura in pagina
-pe latura de sus a pozei daca miscati mouse-ul veti vedea mai multe optiuni-alegeti resize,si apoi alegeti din marimile aparute optiunea Large sau Medium
-mai aveti si optiunea rotate in caz ca e nevoie sa rotiti poza
-dupa ce alegeti Large,nu uitati sa dati Save,altfel v-ati chinuit degeaba scot limba
-in dreapta pozei vor aparea 4 coduri-alegeti IMG Code,il copiati cu copy si faceti paste in mesaj
Bafta si spor la poze!!
trag cu ochiul

asa am inceput, 2 ,3, 4 ,5 ,6, 7 ,8 ,9, 10 ,11 ,12, 13, 14 ,15, 16, 17 ,18 ,19 ,20 ,21 ,22 ,23, 24 ,25 ,26 ,27 ,28 ,29 ,30 ,31, 32 ,33 ,34 ,35 ,36 ,37 ,38 ,39 ,40 ,41 ,42, 43 ,44, 45 ,46, 47, 48, 49 ,50, 51 ,52, 53 ,54 ,55 ,56 ,57 ,58, 59 ,60, 61 ,62 ,63 ,64, 65 ,66, 67 ,68, 69 ,70, 71 ,72 ,73 ,74 , 75 ,76 ,77, 78 ,79, 80 ,81 ,82, 83 ,84 ,85 , 86 , 87, 88 ,89 ,90 ,91 ,92 , 93 , 94 ,95 , 96 , 97 , 98 , 99 , 100 , 101 ,102 ,103, 104, 105 ,106,107,108 , 109 , 110 , 111 , 112,113 ,114 , 115 ,116,117 ,118 , 119 , 120 ,121,122,123,124 , 125
De aici am devenit "Mamici si pici de toamna-iarna 2008" , 2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20

sageata sageata http://www.parinti.com/Piciidetoamnaiar...34840.html
sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
Drutza

Copii
Luluk: 12 ani, 4 luni

13.09.2009 11:31     citat 

Wow, cei din urma vor fii cei dintai...oi fi eu cu un pas in urma, dar scriu prima la un capitol surprins
Buna dimi la pranz rad

sus

Denunta
Rabia

13.09.2009 12:55     citat 

I'm back. Again
So, hello, hello, hello................................. zambet
Cu ce sa incep oare? Ma chinui de azi dimineata de la 9 sa citesc din urma, si sunt multe, multe concluzii de tras.
Vreau sa multumesc celor ce mi-au felicitat puiul cel mare cu ocazia implinirii varstei de 5 anisori. sarut sarut sarut sarut
Si mai vreau sa felicit toti sarbatoritii zilelor ce au trecut de cand nu am mai intrat: La multi ani!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut
Timpul meu liber s-a evaporat, nu mai exista, e foarte greu sa tin pasul cu voi. Si ca sa exemplific, vreau sa descriu ultimele saptamani din viata mea:
Pe 29 aug am facut ziua lui Rares cu vreo 20 copii invitati+parintii aferenti+clovn. Ce a fost in curte la mine e greu de imaginat prostit
A iesit foarte fain, a primit o multime de cadouri faine, a fost extrem de impresionat domnisorul meu, o sa pun poze cand ajunge sotul acasa cu laptopul (ca acolo le-am descarcat).
Inainte de ziua lui o saptamana mi-au luat pregatirile, pentru atatia invitati. prostit
Dupa ziua lui, am avut invitati din alta localitate, care au stat pana duminica seara, stai la dispozitia lor, etc, etc.
Saptamana ce a urmat am facut pregatiri pentru botez (am botezat baietelul unor prieteni), cumparaturi, si joi, pe 3 septembrie am plecat la Barlad, acolo unde a avut loc botezul. Am ajuns joi seara, vineri dimineata am dat comanda de lumanare, vineri la 5 am botezat la biserica, apoi gratar la cumetri la curte, sambata la 14 am scaldat finutul, apoi iar ne-am intins la cafele si una alta iar la 8 am fost la restaurant, unde am petrecut pana duminica la 6 dimineata. Franti de oboseala am dormit dupa petrecere pana la 12 si apoi ne-am intors la cumetri, unde ne-am adunat din nou gasca de la petrecere si am continuat cu chefuiala pana seara.
Luni dimineata am fost la coafor sa-mi descalcesc tapajul din par, ca singura acasa sigur ramaneam fara par ochi peste cap , apoi am fost la piata si am cumparat legume pentru iarna (vreo 2 saci de kapia, 1 de gogosari, 1 de ardei gras, 1 de ceapa, 1 de cartofi, 15 kg de vinete, 20 kg de rosii), am umplut portbagajul bine, si apoi am luat copiii si am plecat inapoi la Iasi (N. a mai avut treba si a venit mai tarziu cu bagajele). Am avut noroc ca am avut stralucita idee sa mergem fiecare cu masina lui la Barlad, ca altfel nu stiu cum ne descurcam cu atatea bagaje, legume, tricicleta lui Ingrid, scaun de masina, etc, etc.
Asa...................mai departe, am ajuns duminica pe la 17 acasa, descarca masina, copiii, si apuca-te de facut focul cu mamica la gratar afara sa coc legumele. Intre timp a ajuns si N acasa, s-a ocupat el de coacerea ardeilor kapia pe gratar si eu am adormit-o pe Ingrid, dupa care pana la 11 noaptea am copt cu Narcis pana am terminat kapia.
A doua zi, i-am decojit (am avut un pic de treaba prostit )si am continuat cu ardeii grasi si cu vinetele.
Ca sa o scurtez, toata saptamana am pus legume pentru iarna la congelator, proaspete si coapte, la otet, slata de gogosari cu suc de rosii, etc
Narcis a fost in concediu doua saptamani si s-a ocupat sa termine ce mai era de facut pe langa casa, a stat pe langa muncitori sa termine gardul (am gard, yupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii), sa puna automatizarea la poarta, sa puna pavele pe trotuarele din jurul case, sa faca padoc lui Max, sa schimbe contorul de curent cu unul mai estetic, sa puna prize pe afara, etc (s-au facut multe saptamana asta si nici nu mai stiu exact ce).
Intr-un cuvant, N. a tinut sa terminam odata cu tot ce inseamna amenajarea curtii, sa inchidem odata ca prea avem un an si ceva de cand ne chinuim sa le terminam.
Eu mi-am luat de-o grija cu legumele (mai am muraturile si varza).
Aaaaaaaaaaaaaaaaa, si uitasem ca in fiecare zi saptamana trecuta am fost in fiecare dimineata cu Rares la tenis, tocmai in celalalt capat am orasului ca acolo este clubul- in Pacurari langa Kaufland, pentru iesence- ca pierduse saptamana anterioara cateva ore bune. Si cand ma intorceam de la tenis, printre picaturimai faceam aprovizionare in drum spre casa, ba analize lui Rares (intr-o zi exudatul in alta zi coprocultura), am platit ratele, si multe altele.
Sper sa nu va fi plictisit cu poliloghia mea, dar voiam sa va arat cum decurg zilele mele in ultima perioada.
Hai ca continui intr-un mesaj nou sa nu-l lungesc f mult pe asta.

sus

Denunta
Rabia

13.09.2009 1:29     citat 

Asaaaaaaaaa.
Si sa va spun ce urmeazaaaaaaaaaaaaaa, surprise: GRADI.
Chiar de maine.
I-am schimbat iar gradinita lui Rares, deoarece am mers la sedinta cu parintii la fosta gradinita si nu mi-au convenit multe din ce am auzit: de ex 30 copii in grupa, ne cereau bani de medicamente pentru copii, bani de rechizite, bani de caiete speciale, bani de clor si hartie igienica (pt wc-uri), bani pentru bancute la intrare, bai, bani bani.
Si sotul meu atat a asteptat cand i-am povestit, mi-a si sugerat ca foarte aprope de noi s-a deschis o gradi si sa merg sa vad ce-i acolo, daca imi place.
Zis si facut, fost, vazut, placut ffffffffffffffff mult, intr-o vila nou construita, totul mirosea a nou, pana si gresia si faianta la baie m-au impresionat ca erau de cea mai buna calitate. In plus in grupa sunt numai 12 copii, au o sala de mese superba spatioasa, loc de joaca foarte mare, iar sala de studii de-a dreptul impresionanta si eleganta. Nu mai zic ca au si spatiu pentru dormitoare separat, la alt etaj, pe fiecare nivel baie pentru copii. Pe educatoare o cunosteam, de la Andrei, prietenul lui Rares si vecinul nostru, e o persoana minunata.
Mi-a placut enorm, am comunicat sotului, a mers si a vazut si el si am luat o decizie. Rares va merge la o noua gradinita.
I-am facut si programul la clubul de tenis, de la ora 14 de 3 ori pe saptamana, iar cand se raceste afara va merge la o sala de sport incalzita, inchiriata de cei de la club.

Acum despre Ingrid: e bine in general, un picut agitata cu toata foiala din jurul ei, a avut nopti cand a dormit mai prost. I-am schimbat de curand laptele praf NAN2 cu NAN3, si peste vreo 2 saptamani vom trece la lp Junior.
Dinti avem tot 7, face vreo 5-6 pasi singura, e neastamparata, mai sta intr-un loc numai cand doarme. Spune, mama, tata, papa, apa,na-na, ba (Max), si bineinteles celebrul ham cu care intituleaza orice animal care il vede.
Ii plac enorm cartile cu animale, e asa caraghioasa cand se chinuie sa desfaca cu degetelele paginile cartonate intre timp strigand ham-ham.
Se urca singura pe canapea si aprinde lumina si apoi o stinge si rade.
Daca ar putea ar sta numai afara in curte, sa mearga sa pipaie, sa studieze.
E bine, intr-un cuvant. (doua scot limba )

Eu am o intrebare pentru mamicile are merg pe schema Glaxo la vaccinare. De unde faceti rost de vaccinul de 1 an? In Iasi nu se gaseste si nici nu se va gasi foarte curand.
Am vorbit cu dr de fam si mi-a spus ca daca nu gasim pana cand implineste Ingrid 1 an vom face echivalentul de la Aventis Pasteur- pentaxim-ul, insa ar fi de preferat sa mergem pe acelasi producator.
Iar ROR-ul il vom face la vreo 2 luni diferente din motive de reactii adverse.
Probabil vom face si Prevenarul- insa nu sunt pe deplin hotarata, mai am timp sa ma gandesc.
Gata, suficient despre noi.

Vreau sa va mai spun ca m-au impresionat copilasii bolnaviori, le urez multa, multa sanatate. Si m-a mai impresionat evolutia fiecarui copil in parte, intr-o luna de absenta a mea pe forum, s-au intamplat multe.
Incerc sa nu nominalizez din frica sa nu omit pe cineva si sa lezez fara sa-mi doresc asta.
Anyway, zic eu ca e suficient pentru o singura zi. Deja mi-am neglijat fetita, care striga la mine ca vrea afara.
Revin.
Pana atunci, pup u all.

sus

Denunta
andreea_andreea

Copii
Maia Sofia: 12 ani, 6 luni

13.09.2009 2:49     citat 

hello!!!!!!!!!
noi plecam la alinutza caci are calc stricat si nu poate intra pe forum foarte fericit
revin cu poze sarut sarut sarut
ramonaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa big kissssssssssss MUAHHHHHHHHHHHHHHHHHHH sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
CLAUDYA-MARIA

Copii
Claudia Maria: 15 ani, 7 luni
Teodora Stefania: 12 ani, 5 luni

13.09.2009 3:15     citat 

Helau sarut
Eheee....lume noua.....Drutzica, Ramona........hai ca-mi place sarut trag cu ochiul
Adelutza, sunt sigura ca buricutul tau va fi super-extra ok, fara operatie si fara leucoplast........plizzzz, Drutza, nu-i mai puneti ca mi-e mila de burtica ei trist mai ales ca ai zis ca arata bine acum.......e o parere strict personala, n-o lua mot-a-mot si nici nu te supara pe mine sarut
Ramona, ma bucur mult sa citesc despre voi, intr-adevar, ati avu ceva treaba scot limba si tu, ca si Alina28, esti o gospodina desavarsita.........eu n-am pus nimic pt iarna, rusine mie, dar in schimb au pus mama si socrela scot limba Felicitari ca ati reusit sa vi le puneti pe toate la punct si acomodare usoara lui Rares la noua gradi sarut

La noi a fost o zi cam prostit pana acum.........am fost la plimbare, apoi la un gratar cu socrii, acum copilele mele dorm, logic, in compania lu' tacsu ochi peste cap si eu forumesc scot limba Claudia a fost de dimineata la garaj cu socrii, s-a plimbat cu bicicleta, a alergat, s-a jucat........cand am ajuns si noi acolo, a vrut sa alerge inaintea mea, s-a impiedicat si a cazut destul de nasol, fiind si pietre pe jos, si-a julit coatele si genunchii, dar cel mai rau s-a lovit sub barba, cred ca de o piatra, s-a spart acolo, a curs mult sange si muuulte lacrimi si suspine trist i-am pus un plasture si cand se trezeste vreau sa ma uit mai atent acolo, sa curat mai bine......daca m-o lasa trist Trebuia sa aiba un semn maine, ca altfel n-o primeau la camin prostit
La broscutza mica a aparut si
dintisorul nambar six, dupa o luna (sau mai mult confuz ) de maraieli, mofturi si tot tacamul prostit
Cam atat despre noi........ma duc sa pap ceva dulce jenat
O duminica frumoasa in continuare si un inceput cat mai bun tuturor scolareilor mici si mari maine sarut sarut sarut Mult succes!
sarut

sus

Denunta
mamiyasmi

Copii
yasmina maria: 12 ani, 6 luni
ariana georgiana: 11 ani, 4 luni

13.09.2009 4:15     citat 

Buna ziua zambet
Ramona, in sfarsit mai da-i un semn de viata. Oricum vad ca ai avut treaba , nu gluma prostit Pupici Ingridutzei si succes lui Rares la noua gradinita sarut
Drutza ma bucur ca Adelutza e mai bine la buricut. Parerea mea e sa nu ii mai pui leucoplast jenat
Alina, trebuia Clau sa fie mai cu motz in prima zi de gradi prostit , bine ca nu s-a lovit mai rau. Pupam sa treaca bubuta si felicitari broscutzei pentru dintisor sarut sarut
Noi am fost la plimbareala, un picut prin Mall si am papat paste si profiterol la La pergola( iesencele cred ca stiu scot limba ), un profiterol yamyyy, cel mai bun din Iasi si apoi am fost un pic prin Copou cu mandra mea( de fapt cu amandoua prostit )si ne-am dat in carusel , a fost cumintica, a adormit in masina si acum sforaie de mama focului foarte fericit
Va pup si o duminica placuta in continuare.

sus

Denunta
tei

Copii
Iona: 23 ani, 11 luni
Christian: 12 ani, 4 luni

13.09.2009 9:29     citat 

Salutare..... se vede ca a fost duminica, sarbatoare! A trecut pe la noi si Drutulica si Rabia! Le pupam.....mult succes la gradi si la tenis Rares. Rabia, te tzuc ca ne-ai mai spus cate ceva despre voi, per total ne-ai bucurat cu vesti bune. Sa ii dai un pupic mic dar cu suflet mare micutei vorbarete ce face pasi singurica! Esti o gospodina desavarsita, ce mai......Adytza, Alina si restul fetelor care si-au umplut camara sarut
Zilele astea vreau sa pun si eu castraveti dar numai in saramura. De obicei puneam printre gogonele, dar acum vreau sa pun numai castraveti....gogonelele mai tarziu trag cu ochiul
Am primit o veste super ( dar nu ma bucur prea mult ca inca nu e 100% sigur) : peste 2 saptamani s-ar putea sa imi vina sotul foarte fericit . De fapt atat are contractul si e normal sa vina, daaaarrrrrrr....... mai vedem confuz
Alina....felicitari pt dintzoc nou! Si noi am fost la plimbare, de fapt la prieteni, la curte. Va imaginati cum va adormi Steff acum, dupa km parcursi in premergator, afara, in aer liber?! rad
Andreea.....frumos din partea voastra ....ce n-as da sa am si eu pe cineva aproape sa se ocupe de pc-ul meu. Acum a ajutat-o cineva pe fii-mea, prin mess ce si cum sa faca pc. Si-a prins ea putin urechile p'aci, ma mai chema si pe mine ( socat prostit ) dar ne-am descurcat. ( ce face forumul asta, dom'le...pt el m-am agitat) zambet

Va pupacesc....sa aveti o saptamana frumoasa si plina de satisfactii.....iar pt mamicile ce isi pregatesc puii pt gradi / scoala :
Sa fiti cele mai mandre mamici din lume iar puii sa va umple viatza de fericire! Mult succes la gradi / scoala !

sus

Denunta
adytza_84

Copii
MARIA ANDREEA: 12 ani, 6 luni
am nascut deja!

13.09.2009 10:22     citat 

Salutare dragelor sarut sarut sarut
Scuzati absenta dar sotul a intrat in concediu pana pe 1 octombrie si nu mai am loc de el la pc plang sau sunt foarte trist
Azi m am vopsit ca doar mai e putin si vine nunta surorii mele sarut
Drutza sarut am bucur ca ai scris si ca Adeluta e bine sarut Pupam dulce sarut sarut sarut
Ramona sarut sarut sarut sarut ai avut ceva treaba sarut M abucur sa citesc ca sunteti bine sarut Acomodare usoara lui Rares la noua gradinita si multi pupici Ingridutzei sarut sarut sarut
Alina trist imi pare rau pentru Claudia sarut o pupam sa nu doara sarut sarut sarut Felicitari Teodorei pentru dintisorul 6 sarut sarut sarut
Mamiyasmi sarut sarut sarut
Tei sarut ma bucur pentru tine sa dea DD sava revedeti cat mai repede sarut sarut sarut
Andreea sarut cam des pe la cuscra mea sarut A invitat o Denis la o baie pe Maia scot limba Sau la un suc ca acum s a cam racit vremea si nu mai merge de baie in piscina sarut asteptam poze sarut sarut sarut
Va pupam pe toti sarut sarut sarut Nu stiu cand mai intru sper sa am loc de sot trist
Mult succes celor ce incep scoala/gradinita maine sarut sarut sarut

sus

Denunta
ramonike

Copii
Patricia - Printesa
12 ani, 7 luni

13.09.2009 10:28     citat 

Dragi mamici,va multumesc din suflet pentru urarile pe care ni le-ati facut si ne bucuram nespus ca nu ne-ati uitat sarut sarut sarut

sus

Denunta
adytza_84

Copii
MARIA ANDREEA: 12 ani, 6 luni
am nascut deja!

13.09.2009 10:38     citat 

Ramonike sarut doar atat confuz nu ne arati macar o poza cu Patricia de la petrecere sarut

sus

Denunta
mamistef

Copii
Tudor: 15 ani, 11 luni
Maria: 12 ani, 6 luni

13.09.2009 11:00     citat 

salutare,am intrat in fuga si am citit pe diagonala,scuze,cred ca e cam prima data cind mi se intimpla,dar sut frinta de oboseala....am copt azi vine,te,ardei,gogosari pt zacusca,am curatat si le-am lasat la scurs,iar miine cind vin acasa fac o tura de zacusca,iar poimiine a doua tura.deci.....voi fi veri bizi prostit dar ca de obicei o sa am timp pt toate,chiar si pt forumeala rad

pentru mamicile cu pui de gradinita(ca si mine).....va imbratisez si va doresc un an minunat! Sunt toata numai emotii,emotii,cred ca miine imi va plesni inima in piept.

ramonike,nu te-am uitat!Daca iti face placere sa mai treci pe la noi, esti mai mult decit binevenita!

va pup si va multumesc ca ne tineti pumnii pt miine sarut

noapte buna,dragele mele!

sus

Denunta
CLAUDYA-MARIA

Copii
Claudia Maria: 15 ani, 7 luni
Teodora Stefania: 12 ani, 5 luni

14.09.2009 7:54     citat 

Buna dimineata sarut
Hai, trezirea, ca deja e tarziu, boboceii sunt in clase, mamicile tremura pe langa scot limba
Uram si noi tuturor celor care azi pasesc timizi si plini de emotie intr-un nou an scolar, multe realizari, note mari si mult noroc sarut
MamiS, il pupam pe Tudor Man si abia astept sa citesc primele impresii sarut
Robert-ginerelul si Rares by Rabia, adaptare usoara la noile gradinite si mult succes sarut
Darius al Christei, bobocel de clasa I, sper sa-ti placa muuult la scoala si mami a ta sa fie mandra ca are cel mai destept baietel sarut
Emona, domnisoara frumoasa a lui Tei, sa-i dai gata si anul asta cu frumusetea si desteptaciunea ta sarut
Inca o data multa bafta tuturor sarut
Hai la o cafelutza sarut

sus

Denunta
mare_melisa

14.09.2009 8:14     citat 

----------
CLAUDYA-MARIA a scris:
[color=darkred]Buna dimineata sarut
Hai, trezirea, ca deja e tarziu, boboceii sunt in clase, mamicile tremura pe langa scot limba
Uram si noi tuturor celor care azi pasesc timizi si plini de emotie intr-un nou an scolar, multe realizari, note mari si mult noroc sarut
MamiS, il pupam pe Tudor Man si abia astept sa citesc primele impresii sarut
Robert-ginerelul si Rares by Rabia, adaptare usoara la noile gradinite si mult succes sarut
Darius al Christei, bobocel de clasa I, sper sa-ti placa muuult la scoala si mami a ta sa fie mandra ca are cel mai destept baietel sarut
Emona, domnisoara frumoasa a lui Tei, sa-i dai gata si anul asta cu frumusetea si desteptaciunea ta sarut

[/img]
----------

Si sunati din zurgalai , HAAAAIIII HAAAAAIIIIII

sus

Denunta
bursucitza

14.09.2009 8:25     citat 

buna dimineata

mult succes in noul an scolar si gradinitesc tuturor copiilor sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: