· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Burtici si mamici de mai-decembrie 2009(122)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Burtici si mamici de mai-decembrie 2009(122)     
urschuletz

Copii
Melania: 12 ani, 4 luni

12.10.2009 8:38     citat 

Neata!

Lorelay, felicitari pt crestinare! sarut Tare frumosi toti 3 sarut Si marturiile frumoase!
Si noi mai domrim ca in gara dar macar dormim rad Tare Vio rad
La multi ani fericiti impreuna! Sa va iubiti la fel de tare ca acum!

Crysy, ai grija de tine sa te faci bine pana nasti! Multumim de complimente sarut sarut sarut

Alexya, ce vad eu acolo sarut sarut Inca o familie frumoasa! Eu nu prea te-am vazut la fata.Are ochii tai?
Nu stiu cate grade am in casa am sa cumpar un termometru ca e necesar.

Anka, schimbare numai la voi ca la azi noapte mi-a scos toti nervii posibili pe care ii aveam. V-am zis ca sunt rea de somn. Dupa baitza a papat 100 s-a culcat pe la 10. In mintea mea " ce bine!!!!mama cat am sa dorm!" bag si eu somn de pe la 11 si surpriza la 1 30 plang sau sunt foarte trist A papat 180 si pana la....4 30 am stat. Am leganat-o, am pus-o la ea in pat am pus-o intre noi. Se trezeste sotul aprinde lumina enervat si el si cand ce sa vedeti Meli radea rad rad Va dati seama ca au trecut toti nervii si toata oboseala.Am mai reusit sa dorm pana pe la 8 ca a dat trezirea. Eu ca eu dar sotul cred ca e varza.
Aici e tare urata afara, ploua trist Program de stat in casa

sus

Denunta
urschuletz

Copii

12.10.2009 8:46     citat 

De azi dimineata!

sus

Denunta
ankkka

Copii
Antonia Maria : 12 ani, 4 luni

12.10.2009 8:50     citat 

Doame ,ursuletz ,saracul sotul tau ,si cred ca azi e si la munca trist ,la noi tati doarme in sufragerie si noi in dormitor ,nu-mi vine sa cred ca a dormit 13 ore cu o pauza scurta cand a papat !
Acum vorbeste pe limba ei si cred ca vrea sa o i-au in brate scot limba

sus

Denunta
urschuletz

Copii

12.10.2009 8:52     citat 

Pana la urma s-a dus in sufragerie. Dar oricum se aude tot in casa noastra. Am mai dat drumul si la aspirator azi noapte sa-i scot mucii

sus

Denunta
urschuletz

Copii

12.10.2009 9:00     citat 

http://www.parinti.com/modules.php?name...384#981384

ne mutam aici!

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: