· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Burtici si mamici de mai-decembrie 2009(123)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Burtici si mamici de mai-decembrie 2009(123)     
alexxya

Copii
Diana-Maria: 12 ani, 8 luni

14.10.2009 8:06     citat 

Fetele care folositi debridat... i-a preparat sotul acum, am cumparat o seringa si vreau sa incepem sa-idam din seara asta...ca tare o mai doare...Oare rezultatele sevad imediat? Voi ati dat asa cum zicea la indicatii? Nu e prea mult?

sus

Denunta
elena_raluca

Copii
Alesia - Alexandra : 12 ani, 10 luni

14.10.2009 8:08     citat 

Tamy merci mult de sfat!!!

Va multumesc fetelor ptr felicitari!!! sarut sarut sarut sarut

Alesia nu are nimic clinic vorbind, nu a putut sa ii faca radiografieca e prea mica si maergem la 5 luni ptr alt control si daca e nevoie ptr radiografie. Trebuie sa purtam 2 pampersi si sa o tin cu picioarusele cat la cracanate. Si mi-a zis asa sa nu cumva sa ii mai indrept piciorusele niciodata( lucru care il facea soacra-mea, fasa sa fiu rea, si tot timpul ii zicea sa nu mai traga de picioarele ei), bine ca nu e acasa ca cred ca nu stiu ce ii faceam, eu ca eu dar Ovi era super nervos!!!
Ma rog bine ca e fata bine, si de acum stiu ca nu trebuie sa o mai las cu nimeni!!! Ca sa scap de o grija!!! zambet

sus

Denunta
alexxya

Copii
Diana-Maria: 12 ani, 8 luni

14.10.2009 8:14     citat 

Urschu...eu mai intram pe la gravidute si mai vorbeamcu ele...dar azi m-am simtit chiar straina. Foarte multe burticinoi...poate au mai ramas doua dincele vechi...dar nu mai multe

sus

Denunta
urschuletz

Copii
Melania: 12 ani, 10 luni

14.10.2009 8:25     citat 

ne mutam aici!

http://www.parinti.com/modules.php?name...405#983405

sus

Denunta
ankkka

Copii
Antonia Maria : 12 ani, 10 luni

14.10.2009 8:27     citat 

Elena ,casa de piatra !!!
Eu Antoniei i-am facut ecograf la sold sa vada dr. daca are ceva ,nu radiografie ,si i-a facut si la capsor sa vada...... nu stiu ce scot limba astea le-am facut la 2 luni !

Alexya ,eu am folosit debridat ,i-am dat 2,5 ml de 3 ori pe zi ! e super bun !

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: