· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Burtici si mamici de mai-decembrie 2009(123)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Burtici si mamici de mai-decembrie 2009(123)     
alexxya

Copii
Diana-Maria: 12 ani, 7 luni

13.10.2009 2:12     citat 

Urschu si la noi e un vant de am inchis toate geamurile. Vine frigul trist

sus

Denunta
urschuletz

Copii
Melania: 12 ani, 10 luni

13.10.2009 2:15     citat 

Aici deja ploua!Asa ca ne=am lins pe bot de iesit afara azi. O astept pe mama ca pe painea calda sa ies un pic pana la paine rad Dar sunt bucuroasa ca azi e mai cuminte si acum cica doarme dar s-a trezit de 5 ori pana acum.

sus

Denunta
sunshineme

Copii
A mare: 13 ani
Al mic: 9 ani, 4 luni

13.10.2009 2:20     citat 

Si Ema doarme acum. Mi-am facut tortellini. Am profitat de timpul liber. scot limba

sus

Denunta
roxy_xyz

Copii
Vlad Andrei: 12 ani, 11 luni
Radu Stefan: 9 ani, 8 luni

13.10.2009 2:28     citat 

salut fetele, am vazut o gramada de bebei, unul mai frumos decat altul. Mi-am vazut si nurioara si ii transmitem multi pupici.
Noi doar ce am venit de la oftalmolog si ne-a mai linistit putin. A zis ca este mult prea devreme sa stabilesti dioptria unui bebe si ca este irelevanta masuratoarea cu lentile. A zis ca pana la 1 an sa lasam copilul in pace ca este un copil tare reusit si fara probleme, de ce incercxamnoi sa-l facem bolnav. Cand a auzit cate picaturi i-am pus in ochi s-a crucit, ultimele 2 tipuri nici nu se dau la copii sub 1-2 ani.
In schimb azi am fost si eu la ginecolog sa ma vada cu operatia ca mi se tot umfla si mi-a spus ca este posibil sa se fi desprin operatia prin interior cam 1 cm si ca atunci cand sunt obosita apasa si ies anumite organe pe acolo. Am incremenit cand am auzit. Trebuie sa ma duc la un chirurg sa vad ce zice si daca asta zice ca e ok sa ramana asa pana la urmatoarea cezariana, asa ramane, daca nu, trebuie sa ma opereze din nou. Of.... iesim din una si dam in alta.

sus

Denunta
alexxya

Copii
Diana-Maria: 12 ani, 7 luni

13.10.2009 3:04     citat 

OFF..rox..imi pare rau. Si eu zic ca e devreme pt ochelari.
Sab simpex sunt doar pt colici? Dar pt kk ce sa-i dau? Se screme f tare se inroseste si tipa. Totul se trmina cu un part. Mi-e tare greu s-o vad cum se chinuie. Oare sab simpex sunt bune?

sus

Denunta
sunshineme

Copii
A mare: 13 ani
Al mic: 9 ani, 4 luni

13.10.2009 3:04     citat 

Roxy trist poate nu e grav nici la tine. Doamne ajuta. sarut sarut Bine ca te-ai linistit cu Vlad. sarut sarut

sus

Denunta
roxy_xyz

Copii
Vlad Andrei: 12 ani, 11 luni
Radu Stefan: 9 ani, 8 luni

13.10.2009 3:08     citat 

asa sper si eu sa fie bine.
Am pus fotografiile din luna 4 cu vladut
daca vreti sa vedeti acesta este link-ul
http://picasaweb.google.com/roxanailinca81/Luna4#
Pupici tuturor!

sus

Denunta
lorellayy

Copii
bebe drag - Natalia Maria: 12 ani, 9 luni

13.10.2009 3:19     citat 

roxy nu imi vine sa cred cate vesti proaste primesti plang sau sunt foarte trist . Sper din tot sufletul sa nu fie nevoie de o alta operatie. iti tin pumnii ca totul sa fie bine. Multa sanatate!
La ce spital o sa te duci sa consulti un chirurg? Ti-a fost recomandat vreun chirurg?

sus

Denunta
lorellayy

Copii

13.10.2009 3:20     citat 

roxy ca de obicei are Vlad niste poze super frumoase. Drept e ca e si fotogenic, iar costumasul - saculet de bani e tare de tot! sarut
Pupici din partea mea si a Nataliei ! sarut sarut sarut sarut

sus

Denunta
urschuletz

Copii

13.10.2009 3:37     citat 

Roxy, imi pare rau sa citesc asa vesti! Poate nu e nevoie de operatie! Macar Vlad e bine! sarut Frumoase poze, unele sunt facute in parcul din Sinaia nu?

Alexya, din multitudinea de licori care le-am folosit, pt parturi si ragaieli e bun infacolul. Dar cum sab simplex contine aceleasi incrediente s-ar putea sa ajute.

sus

Denunta
lorellayy

Copii

13.10.2009 3:39     citat 

alexxya pe Natalia o ajuta sab simplex-ul ; si ii mai dau si ceiut care vad ca f bine ii face

sus

Denunta
urschuletz

Copii

13.10.2009 4:01     citat 

M-am plictisit plang sau sunt foarte trist Am stat toata ziua acasa plang sau sunt foarte trist

sus

Denunta
ICEMOON

Copii
Atomicul: 16 ani, 2 luni
Zuza: 12 ani, 9 luni

13.10.2009 4:45     citat 

Roxy ma bucurat nespus ca ai vesti bune in ce-l priveste pe Vladut! sarut adorabil si bun de papacit! sarut sarut sarut
Sper ca vii cu vesti bune si de la chirurg!

Bubu spor la pregateli! sarut

Antonia sarut

sus

Denunta
SSimona

Copii
MAYA: 17 ani, 4 luni
ALBERT: 12 ani, 11 luni

13.10.2009 4:50     citat 

Roxy,sper sa fie ok

eu m-am apucat de Pilates, Perfect Abs, insa m-am resimtit si am lasat-o mai moale, mai astept 2-3 luni, ca mi-e teama

acum ca a venit vremea urata si stam mai mult pe acasa, vom fi mai prezenti pe aici

sus

Denunta
SSimona

Copii
MAYA: 17 ani, 4 luni
ALBERT: 12 ani, 11 luni

13.10.2009 4:51     citat 

Urschu, maine ma poti invita la cafea rad si trece mai repede

muci au amandoi, asa ca........ scot limba

Ice, cum e Ksenia ? Albert are deja muci de la Mayushka trist am rugat-o sa tina distanta, degeaba

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: