· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Burtici si mamici de mai-decembrie 2009(127)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Burtici si mamici de mai-decembrie 2009(127)     
sunshineme

Copii
A mare: 12 ani, 6 luni
Al mic: 8 ani, 10 luni

25.10.2009 10:01     citat 

Si Ema tot maraie, dar o mai iau la un dans, i-l mai arat pe toto (catelul)..
Urschu... ce bine era.. dar ne aflam la poluri opuse. plang sau sunt foarte trist

Eu tot stau si ma gandesc cand o incepe Ema sa vorbeasca.. probabil primele cuvinte vor fi tata, toto si...mai incoloooo si mama. rad rad

sus

Denunta
mirumati

Copii
Miruna Bianca: 19 ani, 2 luni
Mathias Andrei: 15 ani, 8 luni
Patrick Elias: 12 ani, 4 luni

25.10.2009 10:18     citat 

Neatza fetelor
Noroc de voi ca eu habar n-aveam ca s-a dat ora inapoi. La cat ma uit eu la stiri...
Lore, eu asa am facut. Am trecut din concediul pt Mathias in cel pt Patrick. Mathias fiind cu handicap, am stat 3 ani acasa. Se poate, dar sa nu ai intreruperi. Daca ai mai mult de o luna intre terminarea concediului si nastere, trebuie sa te intorci la serviciu sau sa vb cu dr sa iti dea medical. Dar ce curajoasa esti, sa ii faci unul dupa altul!
Patrick se maraie de cand s-a trezit. Azi-noapte m-a terminat, nu putea respira si s-a trezit in continuu. Nu puteam sa bag aspiratorul la 5 dimineata...ar fi zis vecinii ca am innebunit!
Fug ca urla!!!!!

sus

Denunta
urschuletz

Copii
Melania: 12 ani, 4 luni

25.10.2009 11:00     citat 

Ne muatam aici:

http://www.parinti.com/modules.php?name...158#990158

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: