· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Casnicie, familie >Casnicie, familie > indragostita de un barbat insurat
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor indragostita de un barbat insurat     
CLAUDYA-MARIA

Copii
Claudia Maria: 15 ani, 3 luni
Teodora Stefania: 12 ani

02.11.2009 7:17     citat 

jenat multam fain sarut

sus

Denunta
duke_meadows

02.11.2009 7:18     citat 

----------
mamistef a scris:
dar vorba ta,Duke, depinde de mine ca femeie(aici ma refer la noi toate) sa ma impleticesc sau nu.

----------

parca mi-am petrecut tineretile la sezatoare, asa o tin dintr-un proverb intr-altu'. azi.. da stii cum e cu cateaua care nu ridica coada trag cu ochiul

sus

Denunta
alper

Copii
alper: 16 ani, 3 luni

02.11.2009 7:20     citat 

mamistef uite ce am ınteles eu:din motivul ca nu avea servici sotul a facut-o sa se simta inutila prostit ceea ce a determinat-o sa vorbesca cu altcineva.Haideti sa fim serioase asta nu e un motiv sa nu-ti mai iubesti sotul socat uite ca eu stau de 6 ani acasa si sunt foarte utila rad rad rad

sus

Denunta
mamistef

Copii
Tudor: 15 ani, 6 luni
Maria: 12 ani, 1 luna

02.11.2009 7:27     citat 

pai s-avem pardon,cind n-a avut barbatul meu de munca mai bine de juma' de an,trebuia sa-mi caut un alt dragut pe sentimente.ro? prostit sa fim seriosi....asta e doar o scuza pentru cine cauta motiv cu orice pret
de asta as fi curioasa sa stiu ce nu functiona de fapt acolo in cuplul lor.Ca doar nu din senin s-a dus Florena la plimbare pe net.

sus

Denunta
micutza_25

Copii
Alina- Georgiana: 13 ani, 2 luni
Paula-Maria: 11 ani, 9 luni

02.11.2009 7:33     citat 

Si gasind.l pe d.l X a devenit utila.

sus

Denunta
Mihaela29

Copii
Matthew David: 13 ani, 4 luni
Nicholas Daniel: 10 ani, 9 luni

02.11.2009 8:09     citat 

"Imi pare rau pt Florena" cool ...dar vreau sa zic ca eu am ras una buna fetelor rad rad rad Duke esti totala sarut si voi fetelor...
Se pare ca Florena se astepta sa gaseasca pe aci... pareri pro in procentaj mai mare ....o fi considerand ca toti care se perinda pe net (ca dansa) au probleme gen ochi peste cap ...iubiri pure ochi peste cap ...bine ca s-a oprit aici cu intrebarile ...ca cine stie care era a doua ei problema de care voia sa intrebe... prostit

sus

Denunta
duke_meadows

02.11.2009 8:22     citat 

degeaba ne batem noi degetele pe tastatura , daca personajul principal a dat bir cu fugitii.
da eu macar sper sa ne citeasca si sa-si puna niste intrebari.
macar.

seara buna fetelor.
si saru'mana ca m-ati facut sa zambesc azi cu haremu' nostru cu tot. rad
hai floare albastra vina si scrie ca uite mi-s dragi fetele astea si tare-mi place sa scriu cu ele sarut

sus

Denunta
quin13

Copii
prichindel nazdravan: 11 ani, 8 luni
am nascut deja!

02.11.2009 8:36     citat 

Si daca sotia grecului cunoaste situatia si este de acord ca sotul ei sa fie iubit sincer si pur de catre florena? Poate i-a explicat sotul florenei cum stau lucrurile de fapt, ptr a nu se crea confuzii..... confuz confuz confuz confuz confuz

P.S poate a spus deja florena asta, dar eu nu am avut vreme sa citesc din urma...

sus

Denunta
mamistef

Copii
Tudor: 15 ani, 6 luni
Maria: 12 ani, 1 luna

02.11.2009 8:39     citat 

Nu quin,Florena s-a supalat tale de tot pe noi si nu ne mai povesteste nimica-nimicutza.

sus

Denunta
Carmella

02.11.2009 10:07     citat 

----------
micutza_25 a scris:
Daca era asa un domn dc si.a creat un cont pe un anume site?
----------

Da' n-are domne site-ul ala nimic dubios, am si eu cont acolo scot limba nu e de "dating" desi cred ca poti sa faci orice ... de agatat poti sa agati si aici pe parinti daca vrei rad

sus

Denunta
duke_meadows

03.11.2009 11:56     citat 

----------
quin13 a scris:
Si daca sotia grecului cunoaste situatia si este de acord ca sotul ei sa fie iubit sincer si pur de catre florena? ...
----------

Hai mai quin ca de-acu o dam in sf-uri. Cine doamne iarta-ma ar accepta asa ceva? Sa vina al meu drag cu asa baliverne, ca-l trimit la muma-sa de nu se vede. Sa-i explice ei cum e cu sentimentele pure ca la mine nu merge.

sus

Denunta
DK

03.11.2009 12:29     citat 

Ioti mai duke, ca tu nu esti pura! foarte fericit cred ca esti fairy. trag cu ochiul zambet

sus

Denunta
duke_meadows

03.11.2009 4:05     citat 

adica cum fairy ? ochi peste cap
zi sa priceapa si neuronu meu....

sus

Denunta
DK

03.11.2009 4:09     citat 

Pur si Fairy sunt doua dintre cele mai cunoscute marci de detergent de vase de pe piata romaneasca. zambet
Iar Fairy era totodata o trimitere la... fair pi ingleza. trag cu ochiul

sus

Denunta
duke_meadows

03.11.2009 4:12     citat 

n-am un icon cu beculetu' de i se aprinde in cap. foarte fericit
nu stau in romania da parca imi amintesc ceva cu fairy ... trag cu ochiul

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: