· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Casnicie, familie >Casnicie, familie > indragostita de un barbat insurat
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor indragostita de un barbat insurat     
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

02.11.2009 2:49     citat 

vreau sa fiu in trend si sa fac si eu asa pentru Duke trag cu ochiul

sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut

acum incerc sa-l fac sa realizeze ce frumos e sa fii tatic, sa se bucure de aceste momente alaturi de sotia lui.

momentan, momentele scot limba le petrece cu tine

sus

Denunta
duke_meadows

02.11.2009 2:51     citat 

dk romantismul asta prea se impleteste cu partea materiala ca sa fie asa de .....pur trag cu ochiul
ca pe mine asta ma sacaie.
pur, nepur da cand tot repeti ca-i CEO de un milion de ori parca se duce pe apa sambetei puritatea....

alper trag cu ochiul

sus

Denunta
duke_meadows

02.11.2009 2:53     citat 

----------
AdrianaSimion a scris:
vreau sa fiu in trend si sa fac si eu asa pentru Duke trag cu ochiul

sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut sarut

----------

ma iubeste femeile rad

ma faceti sa rosesc mai fetelor de la atata dragoste. daca mai ziceti ca-i si ....pura... chiar lesin parol!
rad

sus

Denunta
DK

02.11.2009 2:54     citat 

----------
duke_meadows a scris:
dk romantismul asta prea se impleteste cu partea materiala ca sa fie asa de .....pur trag cu ochiul
ca pe mine asta ma sacaie.
pur, nepur da cand tot repeti ca-i CEO de un milion de ori parca se duce pe apa sambetei puritatea....
----------

Da, aspectul cu repetita nu-l sesizasem. zambet
Poate nu reusim noi sa intelegem sensul cuvantului "pur". prostit

sus

Denunta
AdrianaSimion

Copii
pui de pupexa: 15 ani, 1 luna

02.11.2009 2:55     citat 

ma iubeste femeile si e moarte dupa mine..... rad rad rad

sus

Denunta
DK

02.11.2009 2:56     citat 

Off topic: Recunosc ca "mi-o cazut cu tronc" Duke inca de la alte subiecte. jenat

sus

Denunta
abramburica

Copii
THAISA DANA TEODORA : 15 ani, 11 luni
MARIUS DANIEL LAURENTIU ANDREI: 11 ani

02.11.2009 2:58     citat 

Poate am inteles eu gresit confuz , dar eu am inteles ca v-ati indragostit unul de altul si visati la continuitate...dc am inteles eu gresit imi cer scuze...
Dc este doar o relatie de prietenie, desi ma repet eu am vazut ca se vb de dragoste si iubire pura, atunci asta este...pb e ca dc sotia descopera s-ar putea sa n-o vada ca pe o relatie de simpla prietenie.
Si nu uita ca sotul poate sa-ti fie si prieten dc este o relatie adevarata putetzi vb despre orice si sa fiti si prieteni,si iubiti si ce vrei tu dar depinde de relatia voastra...incearca sa vb cu sotul tau asa cum vb cu acest om si poate vei fi surprinsa sa descoperi ca se poate...
Sincer eu zic ca te complici in ceva care este mai mult decat o simpla prietenie si pe individul in cauza mai mult il ametesti fara sa vrei,poate, decat sa-l ajuti sa vada cat de minunat este ca va fi tatic...dc el nu vede poate nu merita sa fie...este absurd sa te convinga cineva de acest lucru..
Mai bine pui punct , iesi de pe site-ul respectiv,dai ignor la id-ul lui si incerci sa descoperi pe omul de langa tine poate nu e asa negru dracu pe cat crezi...

sus

Denunta
CLAUDYA-MARIA

Copii
Claudia Maria: 15 ani, 3 luni
Teodora Stefania: 12 ani, 1 luna

02.11.2009 3:04     citat 

----------
abramburica a scris:

Si nu uita ca sotul poate sa-ti fie si prieten dc este o relatie adevarata putetzi vb despre orice
----------

Pai tocmai asta-i faza, ca ei vorbesc despre orice, chiar si despre EL...........deci e prietena cu sotul, dar se iubeste "pur" cu domnul CEO.........
Chiar nu vreau sa fiu rautacioasa (si garantez si pt mamistef ca nu e), dar e ceva peste puterea mea de intelegere..........
Apropo, tu iti doresti un copil cu sotul tau
confuz

sus

Denunta
duke_meadows

02.11.2009 3:17   Re: indragostita de un barbat insurat  citat 

----------
florena a scris:
....ne-am promis unul altuia ca ne vom intalni live.......
.......il iubesc enorm de mult incat si un sarut ar fi o mare incantare pentru mine ....
....nu stiu ce sa fac
----------

floreno uite si tu ce ai scris in primul mesaj si zi daca nu avem dreptate.
pana la urma urmei ce vrei tu? vrei sa-l vezi, da nu vrei sa se intample nimic. vrei sa-l pupi da sa ramai pura. vrei sa-l iubesti da nu vrei sa-l desparti de nevasta.
eu zic sa te trezesti la realitate!!!
ce-i in mana nu-i minciuna, na ca azi sunt plina de proverbe da doamne iarta-ma cum poti spune ca il iubesti enorm si nici macar nu l-ai vazut o data , pe mine una ma depaseste. daca ii miroase gura sau e peltic la limba mai fata? ce faci daca adevaratul el si nu asta pe care si l-a conturat pe net nu e nimic din ceea ce sperai tu?
ce faci atunci?
intrebare intrebare intrebare

sus

Denunta
duke_meadows

02.11.2009 3:18     citat 

----------
DK a scris:
Off topic: Recunosc ca "mi-o cazut cu tronc" Duke inca de la alte subiecte. jenat
----------

jenat

sus

Denunta
CLAUDYA-MARIA

Copii

02.11.2009 3:20   Re: indragostita de un barbat insurat  citat 

----------
duke_meadows a scris:
daca ii miroase gura sau e peltic la limba mai fata?
----------

rad rad rad rad rad rad rad
hai ca m-am si distrat azi.....
duke.......pot sa te iubeste si eu confuz jenat

sus

Denunta
micutza_25

Copii
Alina- Georgiana: 13 ani, 2 luni
Paula-Maria: 11 ani, 10 luni

02.11.2009 3:21     citat 

Mai sa fie! cool

Eu sunt mai mult decat sigura ca respectivul are mai multe d.ne cu care .si va petrece (sau si.l petrece )timpul atunci cand calatoreste.
prostit

Daca era asa un domn dc si.a creat un cont pe un anume site?

Florena, daca l.ai fi cunoscut in alta parte nu pe net...sau daca era necasatorit as zice...dar asa........Tu cautai consolare ...sa zicem ca te inteleg....Dar d.l respectiv ce cauta? El dc era dezamagit ? Ca nu.i ramanea nevasta gravidutza sau...?!

Mergi sa.ti faci un dus rece....gandeste.te bine la tot si vino spune.ne la ce concluzie ai ajuns?
Pai cum mama naibii te incingi cu d.l X s.apoi treci sa te raceasca sotul! nervos

sus

Denunta
duke_meadows

02.11.2009 3:33   Re: indragostita de un barbat insurat  citat 

----------
CLAUDYA-MARIA a scris:
hai ca m-am si distrat azi.....
duke.......pot sa te iubeste si eu confuz jenat

----------

d-apoi iubeste-ma na , pot eu sa ma pun contra sentimentului? rad

floreno uite incoa la mine, nici nu ma vazura fetele astea si deja am harem trag cu ochiul intelegi ce poate face internetu'?
si zau daca nu-mi iubesc sotul da' cand primesc asa oferte de la muieri asa trainice... zau ca-mi vine sa zic 'hai' trag cu ochiul
lasa supararea si vino la o vorba cu noi ....

sus

Denunta
CLAUDYA-MARIA

Copii

02.11.2009 3:40     citat 

......si e pur, sa stii......sentimentu' trag cu ochiul
Apropo de puritatea asta........eu am iubit asa pur o singura data in viata mea, dar pur-pur, ca doi ani numai ne-am pupat jenat (vb foarte serios!) diferenta e ca aveam 15 ani prostit acu nu vreau sa ma gandesc cat de "pur" a fost si "el", dar eu stiu sigur ca am fost prostit de asta am zis in prima mea postare ca am crezut ca e mult mai tanara si de aia o incearca asemenea sentimente.....

sus

Denunta
duke_meadows

02.11.2009 3:45     citat 

ei lasa ca si eu am iubit pur. m-am indragostit la 6 ani , am fost precoce jenat de unu de 18ani.

da cand e vorba de o femeie, nu o copila, cand la mijloc e o alta cu prunc in burta care habar n-are ce 'pur' e barba-su se schimba ecuatia.
degeaba ne chinuim noi sa-i oferim solutii floricelei asteia daca ea nu e pregatita sa le auda.

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: