· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Administrative >Arhiva > Ghioceii primaverii 2008 (13)
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
autor Ghioceii primaverii 2008 (13)     
relly

Copii
Eric Alexandru: 12 ani, 9 luni

03.11.2009 4:16   Ghioceii primaverii 2008 (13)  citat 

eli78.............................................domnisoara Alexia Ioana...............1.03.2008
the_pretty_nurse.......................domnisoara Iulia Alexandra..........3.03.2008
apalada......................................domnisorul Mihnea Gabriel.........4.03.2008
elena83......................................domnisoara Carla Maria................8.03.2008
Emilia2006................................domnisorul Vlad.............................10.03.2008
Mxshk..........................................domnisorul Vladone......................14.03.2008
Iliutza...........................................domnisoara Marie Elizabeth..........15.03.2008
Leelloo.......................................domnisorul Matei Cristian............16.03.2008
IrinicaR…...................................domnisorul Paul Razvan..............17.03.2008
fanuca.........................................domnisorul Radu.........................19.03.2008
Biencutza...................................domnisoara Ingrid Anna.................20.03.2008
Cobrata......................................domnisoara Francesca Ana..........31.03.2008

Connie_drg..............................domnisoara Bianca Antonia...............03.04.2008
blondeana24...........................domnisorul Stefan Ioan......................04.04.2008
Ilicutz..........................................domnisorul Alexandre Tiberiu...........08.04.2008
Rorabebeloi.............................domnisoara Sara Sofia........................09.04.2008
Galactic.....................................domnisorul Akos..................................12.04.2008
gatlanalina...............................domnisorul Rares Alexandru.............12.04.2008
Relly..........................................domnisorul Eric Alexandru.................13.04.2008
gina_d......................................domnisorul Robert Constantin..........13.04.2008
Bebe_lusi................................domnisoara Sarah Angelina...............14.04.2008
Camilili.....................................domnisorul Cezar Andrei....................14.04.2008
Manam.....................................domnisorul Marius...............................14.04.2008
mishk........................................domnisoara Irina..................................15.04.2008
roxy27.......................................domnisoara Natalia Nicoleta..............16.04.2008
Bjmaryo...................................domnisoara Bianca Maria.....................18.04.2008
alp.............................................domnisoara Anna...................................22.04.2008
Cotuca......................................domnisorul Cristian.............................23.04.2008
ari_adna...................................domnisoara Mara..................................29.04.2008

dflavia.......................................domnisoara Stefania..............................11.05.2008
jakueline..................................domnisorul Darius-Andrei....................11.05.2008
ioanab81.................................domnisoara Maia Alessia......................12.05.2008
Alinagr31.................................domnisorul Razvan Mihai Catalin ......15.05.2008
mamik_monik........................domnisorul Raul-Adrian ......................16.05.2008
Sorinadaniela........................domnisoara Giulia Anna........................19.05.2008
Petit_coeur.............................domnisorul Patrick Alexandru .............19.05.2008
untaticfericit............................domnisorul Eric Andrei...........................20.05.2008
redroserou.............................domnisoara Delia.....................................22.05.2008
bitzulache...............................domnisorul Gabriel..................................23.05.2008
ari05........................................domnisorul Darius..................................26.05.2008
Tania3.....................................domnisoara Claudia-Teodora...............28.05.2008
Danutza07..............................domnisorul Mark Andreas.....................29.05.2008

Avem 42 de copilasi, 23 si 19!! Sa ne traiasca!!!!!

Si mai avem si 3 burticute, Ildi, Ileana si Marcela.Felicitari si Sarcina usoara!!!!!

Aici am fost bebelusi:
Capitolul 77,(76),(75),(74),(73),(72),(71),(70),(69),(68 ),(67),(66),(65),(64),(63),(62),(61),(60),(59),(58 ),(57),(56),(55),(54),(53),(52),(51),(50),(49),(48 ),(47),(46),(45),(44),(43),(42),(41),(40),(39),(38 ),(37),(33),(32),(31),(30),(29),(28 ),(27),(26),(25),(24),(23),(22),(21),(20),(19),(18 ),(17),(16),(15),(14),(13),(12),(11),(10),(9),(8 ),(7),(6),(5),(4),(3),(2),(1)

Aici suntem ghiocei:
Capitolul 12,(11),(10),(9),(8 ),(7),(6),(5),(4),(3),(2),(1)

sus

Denunta
rorabebeloi

Copii
Sara Sofia: 12 ani, 9 luni

03.11.2009 4:52     citat 

Va pupam si noi. Nu am mai reusit sa intru aseara si sa scriu,am citi numa'! Multumim pt listuta!
La multi ani in familie, Relly!!!! Multa sanatate si bucurii impreuna, sa va intelegeti si sa va iubiti mult! Cu drag! Multumim pt invitatia la tort, cu o mica intarziere hehe, il laud si eu pe Nicu pt tortul de la ziua mea, o nebunie

Asa, mai departe....
Valentina, sa iti raspund....pai Sofia se serveste de cate ori doreste de tzitzi, o sa fie greu de tot cu intarcatul, dar inca trag nadejde ca daca tot ne-am inteles in toate pana acum, la un moment dat...curand sa reusesc si sa intarc.... jenat trag cu ochiul ochi peste cap prostit
Deci si eu cred c bluzita ta are oua fete! jenat
Si am vazut si niste cizmulite suuuper faine! Ce mi-au placuuut ! zambet foarte fericit foarte fericit
Connie, Bia pare f incantata de jucarie, sa o foloseasca sanatoasa si cu bucurie!
Ana, eu tot ma minunez de cat de blod poate fi Mariusul! Suntem fani, are asa o prezenta, mai, mai! Hehe iar tu esti asa serioasa in poza aceea, pupam!
Cat despre carnita, Soso papa oricum, carnita de pui sa fie, nu o pitesc, in supa uneori, daaa, ai dreptate nu o vrea dar nu ma supar!
Anca, o sa incerc si eu reteta de pate. Acum am pus in cuptor, un fel de ghiveci cu pulpe si asa legume ce am avut in frigi, vinete mici, ardei...rosii, ceapa si niste usturoi acolo, am lasat vreo 2 ore la macerat impreuna cu condimente, sper sa iasa ok...ma gandeam sa fac si niste paste, vedem!
Pai atunci ne mai auzim, am uitat sa spun ca azi am tinut-o pe S afara vreo 15 minute, ca nu a mai dorit sa stea, o sa descarc niste poze si poate pun si aici sa vedeti robotelul, e suuuuuper frig si aici!

sus

Denunta
leelloo

Copii
Matei Cristian: 12 ani, 10 luni

03.11.2009 5:10     citat 

Relly, ma bucur ca te-ai distrat cu baiatul meu zambet La multi ani fericiti impreuna!
Connie, cum mai e fata, papa acum? ati terminat tratamentul?..
..la noi,toate la fel, nu prea papa...maine mereg si sotul la instit de recuperare si medicina fizica, sa il vada un dr acolo, sa vedem ce ne spune, si tot miercuri ar trebui la neurochirurg, daca nu, saptamana viitoare.. socat
super tortuletul, Rora! cool

sus

Denunta
relly

Copii
Eric Alexandru: 12 ani, 9 luni

03.11.2009 5:40     citat 

Multumesc asemenea fetelor!!! sarut sarut sarut sarut
Roxi, arata super tortu. Sa inteleg ca tu esti cu papa, si sotul cu dulciurile?!?! prostit
Anca, mor de ras si acum cand imi aduc aminte de el cum vorbeste. rad rad rad Super tare. Dar nu se enerveaza niciodata cand vrea sa va spuna ceva, sa ceara ceva si nu intelegeti? Eric se inerveaza cand imi zice "aaaaaa" si eu nu stiu ce vrea. jenat

sus

Denunta
gina_d

Copii
Robert Constantin: 12 ani, 9 luni

03.11.2009 5:45     citat 

multi ani fericiti , relly ... si cat mai repede o surioara lui eric zambet

noi tremuram de frig .. cica au dat drumul la caldura dar caloriferele sunt caldute .. asa cat sa ti scoata ochii trist

ete si la robert cum merge el cu masina
http://family.webshots.com/video/306984...5031BklGbV

sus

Denunta
manam

Copii
Marius: 12 ani, 9 luni

03.11.2009 6:33     citat 

Am incercat si eu sa vad filmul cu Matty de care zice Relly dar linkul ala ducea numa la poze. sau n-am avut eu rabdarea necesara sa-l caut? Pozele sunt tare faine Anca, Matty mi se pare asa mare, arata a barbat in toata regula foarte fericit Faine poze cu pisicile, cu mancarea, pe podea rad
Roxi, ce tort fain, dar cred ca o fost special tare. Eu te vad pe tine asa romantica, sensibila, parca mai tare ca noi toate (nu stiu, parerea mea). Cred ca te-a impresionat tare fiind facut de Nicu. Ma bucur ca-ti plac pozele, da, e blond copilul ochi peste cap (la fel ca tasu rad ) Am observat niste fire negre pe ici pe colo, posibil sa i se inchida. ochi peste cap
Gina, ce nasol cu caldura trist

Eu am facut azi prajitura surprins surprins surprins poate singura pe care o fac rad rad Fiind asa un moment unic, am impartit-o la mama, la soacra, la o prietena, deseara cand va vrea S sa manance (cu lapte desigur prostit ) va zice ca ce am bucatarit toata ziua ca nu mai este mai deloc rad

sus

Denunta
leelloo

Copii
Matei Cristian: 12 ani, 10 luni

03.11.2009 7:46     citat 

ba se mai enerveaza si el, Relly..dar deja spune destule, iar pe care nu poate sa le zica, le adapteaza rad ...el e fan vorbit la telefon, si poarta conversatii d-alea minute intregi, si noi ii tinem isonul, asa ca distractie e la cote maxime rad rad
Ana, uite aicihttp://family.webshots.com/video/30...8442yRJkVI si urmatorul e partea a doua prostit

sus

Denunta
manam

Copii

03.11.2009 7:59     citat 

rad rad rad rad rad rad rad
Vai ce mortal e MAtty.. rad
dar totusi parca unele cuvinte seamana si cu ceva pe romaneste, sau?

sus

Denunta
Connie_drg

Copii
Bianca Antonia: 12 ani, 9 luni
am nascut deja!

03.11.2009 8:35     citat 

anca papa chiar bine bianca, dar asa maraie cand mesteca ca o dor gingiile, dar asa maraind tot mananca rad si noaptea e mai bine....; eu nu pot sa deschid linkul pus de tine trist vreau sa vad si eu cum vb maty foarte fericit
roxi cred ca a fost delicios tortul facut de nicu foarte fericit
ana ce prajitura ai facut? eu n-am mai facut nimic ca n-avem voie dulciuri in special, dupa ce terminam tratamentul pt oxiuri ochi peste cap si pe bianca o pacalesc cu fulgi de porumb, si pufarine foarte fericit nici eu nu ascund carnea in mancare, o papa fara probleme....
gina ce haios e robert, cum sta el pe masina rad nasol cu caldura, adm.blocului ce-a spus, de ce sunt amortite caloriferele?

sus

Denunta
manam

Copii

03.11.2009 8:40     citat 

http://family.webshots.com/video/306977...8442yRJkVI
asta-i linkul, la Anca e scris impreuna cu "aici" si de aia nu merge
am facut o praji buunnaaaaaaaaaaaaaa prostit prostit

si eu sa ma panichez ca inca ii dau pasata mancarea? ce sa-i fac sa accepte si el carne si peste si ficat? uai cum face daca simte gustul rad si le scoate afara prostit plang sau sunt foarte trist

sus

Denunta
jakueline

Copii
Darius-Andrei - E o comoara!!!
12 ani, 8 luni

03.11.2009 8:46     citat 

Buna seara, sarut
Ne-a mai trecut spaima de ieri cu cazatura.Darius n-are nici o treaba, iar se suie peste tot.Nu s-a invatat minte.
Acum insa ne incearca niste muci ...nasol ..
Darius e "carnivor " ca taica-su ...papa orice fel de carne , oricum i-as da.In general papa orice.
Mai nou se cere la olita , dar de facut nu face.Imi aduce olita si se tine de pampares , dar cind il pun e deja a facut pisi.
Semne de buna purtare scot limba

Ne jucam

Valentina ramine pe maine sarut sarut

sus

Denunta
Connie_drg

Copii
am nascut deja!

03.11.2009 8:53     citat 

merci ana n-am bagat de seama cum era scris, am vazut dar n-am auzit nimic ca sotul meu se uita la stapanul inelelor pt a zecea mia oara ochi peste cap cu sonorul ff tare, eu m-am saturat nu mai suport cand il vad la ce se uita nervos
apropos de vb chineza, azi a dormit bianca vreo 2,5 ore cu pauze, eu eram in baie, faceam curat pe acolo si aveam baby phone-ul cu mine, si o aud ca se foieste... asteptam sa inceapa sa planga, dar de unde cand o aud ca incepe sa vb pe limba ei, dar ce vorbea... si destul de aproape, cand ies din baie, bianca mea statea frumos la calculator, cu mana pe mouse (asta e marea ei pasiune, o facem IT-sta rad ) si ce vorbea acolo nu stiu rad cred ca vroia sa-si verifice mail-ul rad m-a bufnit si pe mine rasul, ... nu plans, nu cautat pe mama-sa, fata era la calculator....
darius ce frumos esti tu, si ce semn ai in frunte zambet sarut ne bucuram sa auzim ca papa orice zambet

sus

Denunta
manam

Copii

03.11.2009 9:00     citat 

----------
Connie_drg a scris:
merci ana n-am bagat de seama cum era scris, am vazut dar n-am auzit nimic ca sotul meu se uita la stapanul inelelor pt a zecea mia oara ochi peste cap cu sonorul ff tare, eu m-am saturat nu zambet
----------

vai ce film oribil. deci sa ma plateasca cineva pe tot anul si nu ma uit la asa ceva, groaznic
Deci maine e marea intalneala prostit Cred ca Valentina se pregateste de nu o intrat azi deloc ochi peste cap Distractie faina si sa faceti poze
E lovit bine Darius, ce sa facem de-ale tineretii valuri
Eu tot bantui pe aici, am citit peste tot, baietii mei sunt plecati de vreo 3 ore

sus

Denunta
jakueline

Copii
Darius-Andrei - E o comoara!!!
12 ani, 8 luni

03.11.2009 9:49     citat 

da , lovitura nu e mare ,dar e adinca .
Uite cum se joaca Darius cu niste papuci cu chit, chit....De trei ore se plimba prin casa cu ei...e super incantat de ce zgomot fac

sus

Denunta
Connie_drg

Copii
am nascut deja!

03.11.2009 9:49     citat 

unde s-au dus ana, doar ei doi? rad
de ce zici ma ca e misto filmul, e o capodopera, cea mai tare trilogie facuta vreodata, dar nu pot sa ma uit de zece mii de ori la el, mi s-a luat numai cand il vad pe lucian de cate ori il vizioneaza prostit

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje
mergi la: