· articole
· intamplari
ultimele mesaje   |   reguli  |   ajutor  |   lista membrilor
Ultima vizita a fost

Index www.parinti.com > Dezvoltarea, educatia si timpul liber al copiilor >Totul despre BONE > caut bona part-time pentru intervalul 17-19 zilnic!
< subiectul anterior :: subiectul urmator > pagina 1, 2  »
subiect nou  raspunde
autor caut bona part-time pentru intervalul 17-19 zilnic!     
tapusele

Copii
Amalia: 11 ani, 10 luni

09.11.2009 10:32   caut bona part-time pentru intervalul 17-19 zilnic!  citat 

Buna!
Suntem in cautare de baby-sitter pt Amalia de vreo luna si nu reusim sa gasim pe nimeni potrivit... Va rog, daca stiti pe cineva care ar putea fi interesat, sa-mi dati niste recomandari.
Amalia are 1 an si 9 luni, merge la cresa si cautam pe cineva care s-o ia de la cresa (localizata in piata Muncii) pe la ora 17, s-o aduca acasa (stam pe Basarabiei, vizavi de Lia Manoliu) si sa stea cu ea pana pe la 19-19.30, pana venim noi. Orar: luni-vineri. Oferim cca 400 RON.
multumesc!

sus

Denunta
marilena72

11.11.2009 1:37   Referitor la anuntul de bona  citat 

Am citit anuntul tau si daca mai este valabil si te intereseaza iti pot recomanda bona care a avut grija de baietelul meu o doamna, foarte blanda si buna de care am fost tare multumiti. Si noi am avut norocul sa o gasim tot printr- o recomandare.

[/b]

sus

Denunta
tapusele

Copii
Amalia: 11 ani, 10 luni

11.11.2009 2:02     citat 

Multumesc, Marilena.
weekendul asta trebuie sa vad 3 persoane si daca nici cu una dintre ele nu gasim un numitor comun, o sa apelez si la recomandarea ta.
Sanatate!

sus

Denunta
marianadana

11.11.2009 4:14   vreau sa ma angajez bona pt. tapusele  citat 

vreau sa ma angajez bona la tapusele de la 17-19, sunt economista de profesie si bona dupa amiezele, tel meu este 0767280395 rad

sus

Denunta
Kreoana

20.12.2009 12:56   Buna  citat 

M-ar interesa si pe mine sa fiu babysitter pt Amalia. Id-ul meu e [email protected]. Contacteaza-ma daca mai e valabil job-ul zambet

sus

Denunta
luminotea

12.01.2010 10:39   bona  citat 

daca mai este valabil spune-mi te rog, mama mea locuieste la piata muncii si ar putea sa aiba grija de bebe

sus

Denunta
maryii

Copii
rares ionut: 11 ani, 10 luni

10.02.2010 8:59   bona  citat 

si eu sunt in aceeasi situatie!eu stau in sectorul 4 pe langa piata progresu!caut si eu pe cineva care sa il ia pe baietel de la cresa in fiecare zi la ora 16 si sa stea pana la ora 19 cand ajung acasa de luni pana vineri!accept persoane serioase si care sa stea relativ aproape de zona noastra sau macar in sectorul 4!daca aveti alte intrebari sau nelamuriri va astept [email protected] sau mesaj !multumesc!

sus

Denunta
mirela_ghindescu

Locatie: stra tiglina, nr 12, bl 109, sc 2, ap 19, sector 2 Bucuresti

23.03.2010 11:33   mersi  citat 

multumesc si eu....sunt in cautari

sus

Denunta
luminotea

24.03.2010 11:28   bona part time  citat 

Buna, Mirela daca mai esti interesata da-mi un mail pentru a putea lua legatura [email protected]

sus

Denunta
Ioana009

27.04.2010 1:07   Re: Referitor la anuntul de bona  citat 

Buna ziua,
mai e libera fosta dv bona ? Ma intereseaza pt fetita mea de 7.5 luni, 6 ore/ zi (luni-vineri). Locuiesc central, in Buc.
Multumesc !

----------
marilena72 a scris:
Am citit anuntul tau si daca mai este valabil si te intereseaza iti pot recomanda bona care a avut grija de baietelul meu o doamna, foarte blanda si buna de care am fost tare multumiti. Si noi am avut norocul sa o gasim tot printr- o recomandare.

[/b]
----------

sus

Denunta
carmeniliescu

18.05.2010 2:17   Recomandare bone  citat 

Pentru a gasi bona pentru copiii dvs, va recomand http://CautaBona.ro unde puteti cauta intr-o baza de date cu peste 1000 bone cu profile complete (poze, interviu audio, interviu online, detalii despre experienta si pregatirea bonei, profil psihologic) si date de contact verificate!

sus

Denunta
Pichi

21.09.2010 12:48   solicitare job bona  citat 

Buna seara!

Mai este valabil anuntul? M-ar interesa si pe mine. Sunt profesoara si am experienta cu copiii, doresc sa-mi gasesc un job part time. Locuiesc in zona asa ca, daca mai este valabil si doriti sa ma contactati, m-as bucura. Va multumesc! Alina.

sus

Denunta
Pichi

21.09.2010 1:04     citat 

Am uitat sa mentionez, mesajul meu se refera la Amalia, fetita din zona Pitata Muncii.... Locuiesc in zona si lucrez tot acolo asa ca ne-ar fi usor tuturor..... Mi-as dori sa primesc un raspuns. Multumesc!

sus

Denunta
mouna

28.09.2010 10:59   buna  citat 

sunt interesat pentru job-ul asta,eu caut job ca babysitter

sus

Denunta
Pichi

28.09.2010 10:45     citat 

Am sperat sa primesc si eu un raspuns, indiferent cum ar fi , dar vad ca nu am sanse..... trist
Nu stiu cum comunicati intre voi ca mie nu-mi scrie nimeni..... plang sau sunt foarte trist

sus

Denunta

< subiectul anterior :: subiectul urmator> pagina 1, 2  »
Data este GMT + 2 Ore
subiect nou  raspunde
mergi la: